Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry chłopaki, że postawiłem was w nieręcznej sytuacji i się wysypałem. Mam nadzieję, że moje kłopoty ze zdrowie były jednorazowe. Następnym razem piszę się na halę :) .

spoko Wuju - zdrowie najwazniejsze dalismy rade w 11, tylko Perez narzekal, ze jak nie jechales na hale to popsules wszystkie tramwaje dojazdowe ;)

Odnośnik do komentarza

Sorry chłopaki, że postawiłem was w nieręcznej sytuacji i się wysypałem. Mam nadzieję, że moje kłopoty ze zdrowie były jednorazowe. Następnym razem piszę się na halę :) .

spoko Wuju - zdrowie najwazniejsze dalismy rade w 11, tylko Perez narzekal, ze jak nie jechales na hale to popsules wszystkie tramwaje dojazdowe ;)

 

A, i Mauro naliczył Cię na 33,94 zł.

Odnośnik do komentarza

Hala, 19 marca (piątek), godz. 19.00

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Reaper

4. Perez

5. lotokot

6. Patryk

7. kkamillo

8. Mauro

9. Henkel

10. SZk

11. Dr.Strange

12. Pulek

 

To się ekipa wyklarowała. Reaper chyba nóżkę już wykurował, Wuju wraca po zawieszeniu za czerwoną kartkę ;) :D.

Odnośnik do komentarza

Za 2 tyg, 27 marca (sobota) zawitam pewnie do Wawy. Wybieram sie na impreze Secret Wars czyli:

 

Trwa wojna!!! W Anglii, Japonii, USA, Holandii. Ogarnęła już prawie całą planetę. Mogło to nas ominąć.

Na szczęście nic z tego. Polacy też staneli do walki w Secret Wars – najdzikszych i najbardziej nieokiełznanych walkach artystów na Ziemi.

 

Secret Wars to odbywające się od czterech lat, na całym świecie, bitwy artystów związanych z szeroko rozumianym street artem. Dotychczas do wojny na flamastry przystąpiły, między innymi, ekipy z Nowego Jorku, Tokio, Amsterdamu, Londynu, Bristolu, Barcelony czy Sydney.

 

Idea narodziła się w Anglii i nawiązywała do bitew b-boy-ów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Secret Wars stały się światowym fenomenem, wzbudzając zainteresowanie mediów wszędzie tam, gdzie mistrzowie kreski przystępowali do walki.

 

Pojedynki są tak proste, jak rysowanie. 2 trzyosobowe drużyny stają naprzeciw siebie. Mają 90 minut, żeby udowodnić jury i publiczności, że to właśnie ich kreski mają w sobie więcej siły i magii. Bitwy odbywają się w najciekawszych miejscach w mieście, a atmosfera podczas ich trwania jest niepowtarzalna.

 

Przyjade pewnie kolo 13,14 do Wawy i do wieczora bede wolny. Jakby byl ktos chetny na piwko po poludniu albo wieczorem to zapraszam! Moze ktos chialby sie wybrac na samo Secret Wars??? Impreza w Klubie Powiekszenie na Nowym Swiecie, wjazd za darmo do 22, a po 22 za 10zl. Zapowiada sie fajna impreza. Druzyna z Wawy powalczy na markery z ekipa z Glasgow. W poprzedniej kolejce chlopaki z Wawy pokonali 2:1 Bristol na ich wlasnym terenie. :)

 

Wyjazd nie jest jeszcze pewny na 100%, ale tak na 85% na pewno ;)

Odnośnik do komentarza

Perez, a uswiadomil ktos Boya, ze wpisowe za pierwszy raz to rownowartosc godziny hali oraz, ze stoi na bramce przez caly mecz? ;) Frycowe! Kazdy z nas przez to przeszedl

A po co go uświadamiać? :D Wtedy jest obawa, że zrezygnuje. A jak już przyjdzie, to się go przyciśnie :D. W sumie jak dla mnie git, że dzisiaj hala za free. Są jacyś nowi chętni na przyszły tydzień? :)

 

Kolano mnie boli tak jak nigdy dotąd, ale zobaczymy, mam nadzieję, że w trakcie gry nie będę go odczuwał. Po meczu może boleć co chce :D

Taa, a za pół godziny sobie przypomnisz, że jeszcze noga ręka boli i będzie trzeba szukać zastępstwa ;)

Odnośnik do komentarza

Odwiedziłem dzisiaj boisko 2 bloki ode mnie - bardzo fajna miejscówka :). Miejscówka na ul. Starego Doktora (na satelitarnym wydaje się większe :)). Sztuczna nawierzchnia, boisko długość ok. 64 m, bramki oczywiście 5x2. Zero opłat, obiekt (jest skatepark, boisko do kosza, stoły do pingla) czynny 8-21.

 

Jak na moje oko boisko idealnie do pogrania po sześciu na luzie, ewentualnie po siedmiu też by się dało :). Jeżeli będą chętni to można się umówić i pograć w weekend :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...