Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanie za 100 punktów - potrzebuję najzwyklejsze pompki z igłą do piłki (do kosza, do nogi). Gdzieś ktoś coś widział, bo trzeba byłoby mi jutro takie coś kupić. Chodzi mi o jakieś centrum handlowe, ewentualnie zainteresowani co wpadają do mnie - może ktoś ma?

Odnośnik do komentarza

No szkoda, że nie wymiarowe boisko od razu i dalej położone ;]

Pff... Ja dymam co tydzień półtora godziny na Bemowo :P. Jak znajdzie się lepsze boisko bliżej, to nie widzę problemu. Póki co jednak alternatywy nie widzę. Czarls wspominał o boiskach na Agrykoli, ale nie wiem co za obiekty, jakie wymiary etc. A osobiście akurat chętnie bym na świezym powietrzu się poruszał a nie grał po 6 na boisku do ręcznej.

Odnośnik do komentarza

No szkoda, że nie wymiarowe boisko od razu i dalej położone ;]

Pff... Ja dymam co tydzień półtora godziny na Bemowo :P. Jak znajdzie się lepsze boisko bliżej, to nie widzę problemu. Póki co jednak alternatywy nie widzę. Czarls wspominał o boiskach na Agrykoli, ale nie wiem co za obiekty, jakie wymiary etc. A osobiście akurat chętnie bym na świezym powietrzu się poruszał a nie grał po 6 na boisku do ręcznej.

 

Na Agrykoli jest boisko, gdzie grając 5 plus bramkarz ma się dużo miejsca do pokazania swoich umiejętności. Nie znam się na wymiarach boisk, ale wydaje mi się, że może być takie, jak u Ciebie. Bramki 5x2 - to wiem. Tylko w sumie może lepiej wypróbować boisko Perezowe, bo na Agrykoli boisko czasami jest okupowane w weekendy przez jakieś turnieje itd.

 

Chociaż ja tam grywałem swego czasu i złego słowa nie powiem. Ludzie w porządku przychodzili, więc problemów poza-boiskowych raczej nie zanotowałem.

Odnośnik do komentarza

Na moje oko u mnie, to najlepiej byłoby się ustawić we wczesnych godzinach około południa (12-13). Pograć i spokojnie można potem do mnie wpaść na piwko i jakiś mecz obejrzeć. W sumie póki co trudno cokolwiek mówić, bo na razie na przyszłą sobotę dają 5 stopni i deszcz :) Dogada się na tygodniu.

Odnośnik do komentarza

No szkoda, że nie wymiarowe boisko od razu i dalej położone ;]

Pff... Ja dymam co tydzień półtora godziny na Bemowo :P. Jak znajdzie się lepsze boisko bliżej, to nie widzę problemu. Póki co jednak alternatywy nie widzę. Czarls wspominał o boiskach na Agrykoli, ale nie wiem co za obiekty, jakie wymiary etc. A osobiście akurat chętnie bym na świezym powietrzu się poruszał a nie grał po 6 na boisku do ręcznej.

Pff...bo ja jestem Reaper i mieszkam na Bemowie, a nie w Nowym DwMaz. :P

Będę dymał 2h na boisko, a się okaże zajęte. Tego się obawiam najbardziej. To nie hala, gdzie mamy zaklepane miejsce i pewność gry za opłatą.

Odnośnik do komentarza

Na moje oko u mnie, to najlepiej byłoby się ustawić we wczesnych godzinach około południa (12-13). Pograć i spokojnie można potem do mnie wpaść na piwko i jakiś mecz obejrzeć. W sumie póki co trudno cokolwiek mówić, bo na razie na przyszłą sobotę dają 5 stopni i deszcz :) Dogada się na tygodniu.

 

To fakt, że zobaczymy jak z pogodą, ale ja sugeruję wcześniejsze przybycie. Pamiętam, że Agrykoli o 9-10 grało się najlepiej. Potem zbierało się dużo drużyn i było grane, że wygrana drużyna zostaje. Spokojnie można tam posiedzieć kilka godzin. Nie trzeba tam grać non-stop. Można poodpoczywać - czas nas nie goni.

Odnośnik do komentarza

No szkoda, że nie wymiarowe boisko od razu i dalej położone ;]

Pff... Ja dymam co tydzień półtora godziny na Bemowo :P. Jak znajdzie się lepsze boisko bliżej, to nie widzę problemu. Póki co jednak alternatywy nie widzę. Czarls wspominał o boiskach na Agrykoli, ale nie wiem co za obiekty, jakie wymiary etc. A osobiście akurat chętnie bym na świezym powietrzu się poruszał a nie grał po 6 na boisku do ręcznej.

Pff...bo ja jestem Reaper i mieszkam na Bemowie, a nie w Nowym DwMaz. :P

Będę dymał 2h na boisko, a się okaże zajęte. Tego się obawiam najbardziej. To nie hala, gdzie mamy zaklepane miejsce i pewność gry za opłatą.

Może będzie, może nie. Gwarantować nikomu nie będę. A jak się okaże zajęte, to zawsze można do mnie na piwko wpaść. Secudno - wątpię, aby jakieś tłumy były. Dzisiaj przy sobocie, na jednej stronie grało jakiś 3 łepków, na drugiej grało 7 chłopaczków na jedną bramkę. Na 14 osób z forum to jakoś nie wierzę :D.

 

Czarls - ogarnij tę Agrykolę jakby co, ja się piszę :)

Odnośnik do komentarza

Mnie tez nie bedzie w przyszlym tygodniu.

 

Co do Agrykoli - ostatnio koles wjechal mi tam wyprostowana noge w kostke, tak ze czuje ja do dzis. Raczej sie nie pisze na gre w tamtym miejscu, o jak ja tam bylem, to mnostwo dresiarzy spedza tam wolna sobote i w ramach gry w pilke, cwicza MMA.

 

Inna sprawa, ze boisko moze byc po prostu zajete przez jakies mlodziezoe druzyny.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez nie bedzie w przyszlym tygodniu.

 

Co do Agrykoli - ostatnio koles wjechal mi tam wyprostowana noge w kostke, tak ze czuje ja do dzis. Raczej sie nie pisze na gre w tamtym miejscu, o jak ja tam bylem, to mnostwo dresiarzy spedza tam wolna sobote i w ramach gry w pilke, cwicza MMA.

 

Inna sprawa, ze boisko moze byc po prostu zajete przez jakies mlodziezoe druzyny.

 

A to może coś się zmieniło. Kiedyś grywałem tam kilka razy w tygodniu i tylko raz poważniej skręciłem kostkę, ale to tylko przez swoją głupotę. Nie przypominam sobie, żeby ktoś komuś wyjątkowo ostro wchodził etc. :-k

Ale powtarzam, może coś się od tego czasu zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Hala, 26 marca (piatek), godz. 19.00

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Perez

4. lotokot

5. kkamillo

6. Mauro

7. Henkel

8. SZk

9. Dr.Strange

10. Boy

11. maregs

12. Pulek?

 

Lista na najbliższy weekend. Nie ma Reaperka i Patryka. 2 miejsca wolne, pierwsze jakby coś to dla Pulka (czekamy na deklarację). Jedno miejsce dla forumowicza bankowo jest, jeśli nikt się nie zgłosić szukamy +1.

Odnośnik do komentarza

tak jak pisalem wczesniej, przyjezdzam do Wawy w piatek (kolo 16-17) na weekend, wiec chetnie zagram z wami :) ale na 100% potwierdze kolo polnocy, bo musze jeszcze ustalic ze znajomymi jakie maja plany. jezeli mozecie to trzymajcie mi to miejsce do 24:00. I dajcie mi znac na priva gdzie ta hala jest :)

Odnośnik do komentarza

maregs potwierdzony, zostaje jedno miejsce. Pulek?

 

maregs: hala znajduje się na ul. Oławskiej na Bemowie (dosłownie 100 m od pętli tramwajowo-autobusowej Nowe Bemowo). Daj znać skąd będziesz jechał, to się wymyśli jakiś środek transportu, ewentualnie może ktoś po drodze Cię zgarnie.

 

Halę mamy w godzinach 19-20, koszt coś 11-12 zł. Z Centrum (np. z Centralnego) dojazd zajmie Ci jakieś 30-35 min., np. tramwajem 24 w stronę Nowego Bemowa (wysiadasz na pętli). Hala mieści się w budynku szkoły, ale jak już na miejscu będziesz, to spokojnie możesz dzwonić, ktoś Cię odbierze. Z grubsza tyle. Na hali warto być tak 18.45, żeby spokojnie się przebrać. Z Centralnego 24 jeździ o tej porze co 10 minut. Jak odbierałem Guliego, to wyjechaliśmy z Centralnego bodaj 18.10 i byliśmy akurat, no ale nie wiem czy będzie Ci się chciało czekać od 16-17 jak przyjedziesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...