Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

1) - ja wcale nie mówię, że musi być na dworze, zwłaszcza że pogoda zmienna :)

2) - wolę duszną halę, niż wcale nie zagrać :D

3) - co tych Orlików się czepiliście :P. Fajne i zazwyczaj puste (przynajmniej było) jest boisko choćby na ul. Rozłuckiej (przy al. Stanów Zjednoczonych); u mnie jest też bardzo fajne boisko, ale fakt, w niedzielę min. 3 drużyny łupały tam bodaj od 13-tej do 21-ej (do zamknięcia). Sztucznych trochę narobili, swego czasu pisałem o tym tekst i na samej Pradze Płd. przy kilku szkołach powstały takie kompleksy (kosz, noga, siatka). Większość jest otwarta dla wszystkich.

4) - w piątek i tak odpadam, najwcześniej to niedziela po południu :). Ma być zimno (6-7 stopni), ale full słonecznie :). Mi tam bez różnicy, na Bemowo po półtora godziny jeżdżę i jeśli tam będzie jakieś boisko, to pojadę. Mogę nawet do Otwocka :D. A co do niedzieli to jak nie w nogę, to pewnie wybiorę się w kosza porzucać.

Odnośnik do komentarza

Sorki że się wtrące, ale Orliki to nie jedyne wyjście. Spróbujcie np: podejść, zadzwonić do SP 321 na Bemowie, mają eleganckie boisko z oświetleniem które jest wynajmowane przez szkołę komercyjnie. Nie wiem czy akurat termin piatkowy będzie, ale czegoś zapewne się dowiecie.

Odnośnik do komentarza

Mówiąc całkiem szczerze, to koszt wynajmu boiska ze sztuczną nawierzchnią wychodzi zazwyczaj drożej niż wynajem hali. Do tego trzeba wziąć pod uwagę ryzyko pogodowe.

 

PS. Jeżeli gracie w ten piątek na hali, to chętnie zarezerwuję sobie miejsce. Chyba, że tylko Reaper może. ;)

Odnośnik do komentarza

Przy SP 321 masz jeszcze boiska w poprzeg boiska głównego. Druga sprawa, grałem tam rok temu i po 7, 8 osób dobrze się gra, a że widze że jest parę osób ponad plan (które czasem nie łapią się do ekipy piłkarskiej), to dalibyście radę zorganizować odpowiednią ilośc osob, no i koszty mniejsze. Tak jak powiedziałem, Wasza decyzja. 321 jest przy ulicy Szadkowskiego 3 jakby ktoś nie wiedział.

Odnośnik do komentarza

Hala ma swój wielki plus - można na niej grać o każdej porze dnia i nocy. Pogoda i ciemność nie odgrywają znaczenia. Za to boiska na dworze oferuje nam świeże powietrze, czego na hali nie uświadczymy. Według mnie, warto rozejrzeć się za boiskiem na zewnątrz.

 

Grabek, pisałeś coś na temat boiska na Kabatach. Na Bemowo dojeżdżamy, to i na Kabaty damy radę. Masz jakiś kontakt tam?

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej jest się po prostu ustawić na jakimś Orliku?

 

Zwróć uwagę, że większość z nas mieszka w różnych częściach Warszawy, a niektórzy nawet poza miastem. Nie mam zamiaru jechać gdzieś półtorej godziny, żeby zobaczyć, że na Orliku/innym boisku jest tłum ludzi, no i niestety nie będzie dane mi pograć. Jeśli boisko na dworze, to też musimy je rezerwować.

Odnośnik do komentarza

Tera ja:

 

po 1. Patrząc na pogodę na hali możemy jeszcze popykać spokojnie do końca kwietnia.

po 2. Orliki to ostatnie miejsce jakie brałbym pod uwagę - raz, że jak się zrobi cieplej to będą cały czas oblegane, a dwa że jak dla naszej grupy są one raczej za duże (przynajmniej takie na którym ja miałem okazję grać nadawało się do gry po 7 lub 8 osób, nie wiem czy wszystkie są takie same).

po 3. Nam potrzebne jest boisko rozmiarami podobne do hali, z małymi bramkami, bo inaczej to co akcja to będzie gol...

po 4. Boisko takie musi mieć opcję rezerwacji, powody są napisane powyżej. Może na razie jeszcze tego tak nie widać, ale jak się zrobi cieplej to na prawdę boiska robią się bardzo mocno oblegane.

po 5. Na Kabaty kontaktu nie mam, ale w weekend będę na Ursynowie i mogę podskoczyć się zapytać.

Odnośnik do komentarza

Mnie raczej można na piątek dopisać :-)

 

***

 

edit: jak dla mnie to do końca kwietnie można spokojnie dograć na hali, wszakże na grę na dworzu mamy jeszcze czas. I jeśli już, to w grę powinno wchodzić tylko coś z rezerwacją. Inaczej po prostu to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...