Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Możemy grać po 5.

No, widze, ze sie do tego przekonales. Ja rowniez jestem za tym, by zostalo po 5.

 

A podwieziesz mnie po meczu na Pl. Bankowy? :>

To juz teraz nie moj kierunek, ale jak Cie Patryk nie bedzie chcial nigdzie podrzucic, to mozemy pomyslec... ;)

Odnośnik do komentarza

Szukajcie zastępstwa dla mnie. Niestety nie pojawię się dzisiaj.

Prawdopodobnie zabrknie mnie także w przyszły piątek, ale na 100% będę wiedział w przyszłym tygodniu.

Przepraszam i zyczę miłej gry :) .

Za tydzien to chyba Polonia gra z Jagą. Rozumiem, że to będzie powód absencji ;)

Odnośnik do komentarza

Mam mecz, a zresztą brakiem alkoholu mnie jakoś nie zachęciłeś ;)

Ogólnie nie dam rady w ten weekend, za dużo rzeczy do załatwienia :)

Ty akurat cienki jesteś ;). Już ostatnio o mało na boisku do nogi się nie zabiłeś i tłumaczenia, że byłeś pod wpływem nie przyjmuje. A czekaj, czekaj... w kosza to też z dorzucaniem były problemy :D.

Odnośnik do komentarza

Hala, piątek 30 kwietnia, 19.00:

1. Grabek

2. kkamillo

3. SZk

4. Patryk

5. Pulek

6. Mauro

7. Boy

8. Perez

9. Czarls

10. A. De Raph

11. Henkel

12. ?

 

Co prawda ostatnio bardzo fajnie grało się po dziesięciu, ale z racji, że w najbliższy piątek chęć udziału w naszych rozgrywkach wyraziła sława scen teatralno-muzycznych w kraju, nie sposób odmówić :D. W skrócie - A. De Raph przybywa :D. De Raph wskoczył w miejsce Wujka, który ostatnio odpadł,a i teraz wspominał, że również go nie będzie.

 

Czekamy na kolejne informacje, kto będzie, a kto nie, bo np. wybywa na Majówkę. Jeżeli nie będzie wielkich przetasowań, to pewnie zostaniemy przy grze po dziesięciu.

 

BTW Jest jeszcze prośba o info, kto w piątek ma czas poniańczyć De Rapha :). Ja najwcześniej mogę odebrać gościa dopiero o 18-tej, ale jeśli ktoś ma czas wcześniej, to kontaktować się z zainteresowanym :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...