Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

mi jak najbardziej pasuje;

 

stoje ostatni :P

Przedostatni!!!11!! W ogóle co za czasy, ktoś chce ze mną grać :D. Chociaż w sumie Johniss jeszcze nie zdążył się do mnie zrazić, Wujek i Mauro to jak rodzina, a z Pulkiem ostatnio świetnie się grało :). Tak, zdecydowanie skład mi pasi :D.

Odnośnik do komentarza

Bedzie nierowny poziom, ktos z trojki Pulek-Perez-Johniss musi przeskoczyc do drugiej druzyny.

Eee nie żebym się upierał, ale niby kto wtedy przejdzie w drugą stronę?

Boy lub kkamillo, tak byloby chyba najrowniej.

Perez-Pulek-Mauro-Wujek-Boy kontra Patryk-Grabek-Johniss-Millo-SZk? Traktuje to jako żart :). Wielokrotnie już się okazywało, że kluczowe jest bieganie, a w naszym składzie, to nie wiem kto by biegał :D (może Pulek). A Patryk, Grabek i Johniss nie dość, że biegają, to mają pojęcie o graniu, co zresztą ostatnio było już widać. Naprawdę nie to, że marudzę, ale chciałoby się pograć tak, żeby to miało ręce i nogi, a nie do jednej bramki (a tym razem Czarls różnicy nie zrobi).

Odnośnik do komentarza

Perez-Pulek-Mauro-Wujek-Boy kontra Patryk-Grabek-Johniss-Millo-SZk? Traktuje to jako żart :). Wielokrotnie już się okazywało, że kluczowe jest bieganie, a w naszym składzie, to nie wiem kto by biegał :D (może Pulek). A Patryk, Grabek i Johniss nie dość, że biegają, to mają pojęcie o graniu, co zresztą ostatnio było już widać. Naprawdę nie to, że marudzę, ale chciałoby się pograć tak, żeby to miało ręce i nogi, a nie do jednej bramki (a tym razem Czarls różnicy nie zrobi).

No ale Perez-Pulek-Johniss to jest na starcie kosmiczna przewaga dzieki technice. Nie wiem, jak to wyrownac - Boya z kkamillo zamienic? Zonaci z reguly wiecej biegaja, bo sa wprawieni w uciekaniu kobietom z pola widzenia... A serio to akurat kkamillo biega duzo, Mauro rowniez nie ma w zwyczaju stawac, do tego dochodzi Pulek i juz macie trzech zapieprzaczy.

Odnośnik do komentarza

Panowie, i tak na hali pewnie wybierzecie składy, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby to, co było ustalone na forum miało później przełożenie na rzeczywistość. Poza tym, tyle razy już było tak, że ten teoretycznie słabszy zespół wygrywał, że naprawdę ta dyskusja tutaj nie ma zbytniego sensu ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ale wszyscy sie grzeja, kazdy mecz jest o zlote kalesony...

Tak, grzeje się i mi z tym dobrze :P. Sorry, ja znowu nie rozumiem, jak jest cel w poświęceniu 2-3 godzin, wydaniu 20 złotych (hala + jakiś tam dojazd), żeby sobie 15 minut pokopać piłkę, a potem stać i czekać do 20-tej. Raz na tydzień można się jakoś zmobilizować do gry, a nie robić statystykę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...