Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mecz reprezentacji, to 19.30 myślę, że jest koniecznością. Żeby wejść na Kamyk pewnie trochę zejdzie, więc 19.30 to najpóźniej.

 

Co do rozgrywek zaproponowanych przez Pereza, to ja odpadam. Zbyt często weekendy spędzam w Wildze, więc regularne stawianie się na mecze u mnie odpada.

Odnośnik do komentarza

Spoko, w takim razie proponuję zebrać się o 19.30 na przystanku, przy wejściach na Kamienną.

 

Co do hali - lekka korekta. Tak jak umawialiśmy się ostatnio - pierwszeństwo mają osoby, które grają regularnie. Reaper potwierdził, że będzie, więc obecnie lista prezentuje się następująco:

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Reaper

4. Perez

5. lotokot

6. Patryk

7. kkamillo

8. Mauro

9. Henkel

10. Brudi

11. Perez +1 (zarezerwowane i potwierdzone, będzie suprajs :))

12. Boy (czekamy na potwierdzenie)

 

Przypominam - gramy od 19.00, 5 marca, hala na ul. Oławskiej. Z względu na wizytę tak znakomitej osobistości jaką jest Brudi, pewnie wyjdzie opcja piwka po hali :). Brudi stawia przyjezdne :D.

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie będę mógł być w piątek ani na piłce, ani na późniejszym piwku. Muszę w ten weekend wyjechać na działkę, gdyż mam tam dwie rzeczy do zrobienia i nie da rady tego przełożyć.

 

Jest to jednak sytuacja wyjątkowa i wszystko wskazuje na to, że za tydzień normalnie halę odwiedzę, więc z listy stałych bywalców proszę mnie nie wypisywać :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, 1 700 zł to w sumie grosze jednak :). Rozbij to na 12 osób a może być i 15) i wyjdzie 141 zł na głowę, czyli tyle, co za jakieś 11-12 spotkań na hali. A tu masz lepsze warunki (sprzęt, napoje), boisko, i chyba nawet wyjdzie więcej spotkań :). Minus jednak taki, że gra się ze zmianami, więc nie wszyscy pokopią. Ale fakt, w weekend to różnie bywa z obecnością (Dr.Strange, Heniek nieraz wybywa). Ogólnie tematu nie ma :D. Faktycznie lepiej się ustawić na jakiejś trawie, wtedy jak będzie pasować wszystkim :).

Odnośnik do komentarza

jeśli jest możliwość, to chciałbym się na piątek wkręcić na piłkę. a u mnie niestety liga weekendowa odpada, bo i tak już w jednej gram, a do tego mam szkołę.

 

ps. proszę kogoś kompetentnego, żeby napisał, czy mam w ogóle po co zjawiać się na hali :>

 

edit: aj, spojrzałem, że Strange się wycofał i dalej jest komplet, buu :x

Odnośnik do komentarza

Hala, 5 marca, godz. 19:00

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Reaper

4. Perez

5. lotokot

6. Patryk

7. kkamillo

8. Mauro

9. Henkel

10. Brudi

11. Pulek

12. Perez +1 (zarezerwowane i potwierdzone, będzie suprajs :))

 

Mamy komplet. W razie jakichkolwiek zmian - proszę o info, żeby ewentualnie polatać luki. W inny przypadku widzimy się o 19-tej :).

Odnośnik do komentarza

W głowie Brudiego zrodził się niecny plan, coby w sobotę pograć na powietrzu. Upałów to raczej nie będzie, ale w sumie jakiś dresik i można byłoby pobiegać na dworze. Opcja to przemyślenia :) Primo - trzeba paru chętnych, secundo - jeśli w ogóle się zdecydujemy, to pasowałoby jakieś boisko (sztuczka nawierzchnia najlepiej) - ktoś, coś ogarnia? Nawet jeśli nie tym razem, to na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...