Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

po 2.

dla mnie oczywistym jest, że forumowicze mają pierwszeństwo przed osobami "+1"

 

Też tak uważam. Powiedzmy: czekamy do środy wieczór na listę forumowiczów i dopiero jeśli będzie wolne miejsce, zapraszamy znajomych. Oczywiście nie mam nic do kumpla SzKa, który odwiedza nas regularnie, jednak zostało to zrobione dla forumowiczów i szkoda, że Reapera teraz przez to nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

dla mnie oczywistym jest, że forumowicze mają pierwszeństwo przed osobami "+1"

Dla mnie tez, ale zwaz, ze przez ponad miesiac raczej byl klopot z zebraniem skladu, anizeli klopot bogactwa, totez niejako z automatu czlowieka zaklepalem (zwlaszcza ze to pewny +1, a nie majacy inne plany czy wypadajacy w dniu meczu). Jak tak bardzo chcecie, to go zmusze do rejestracji na CMF :kekeke: A serio to jutro Marcina odprawie, skoro taka jest wola plemienia.

Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz ode mnie kilka pytań "technicznych".

- Gdzie to jest, tzn. ulicę znam, ale nie wiem gdzie się stykacie. Czy wchodzi się od jakiejś innej ulicy, czy tam jest jakaś brama czy coś?

- Ile minut gramy?

- No i na którą mam przyjechać?

Odnośnik do komentarza

Każdy dojeżdża tam indywidualnie i spotykamy się najczęściej już w szatni. Chociaż na przykład ja, Wujek i Perez zapewne będziemy jechali tramwajem 28 z Dworca Wileńskiego (przynajmniej tak już było dwa razy). Możesz do nas dołączyć. Gramy godzinę, od 19.00 do 20.00. Masz przyjechać tak, aby o godzinie 19.00 być już przebranym i gotowym do gry.

Odnośnik do komentarza

Szkoła jest w sumie na początku ulicy (idąc choćby od pętli Nowe Bemowo). Wjazd przez bramę i zamiast do głównego wejścia, to w prawo i wzdłuż budynku hali. Ogólnie warto żebyś miał numer do któregoś z grających, w razie gdybyś zbłądził :D. I tak jak Dr.Strange pisał - o 19.00 zaczynamy już grać, a nie się schodzić, więc warto być 18.45 powiedzmy - przeważnie ktoś już jest o tej porze, szatnia też jest otwarta.

 

@ Dr.Strange - jo, ja pewnie będę jechał tak jak ostatnio, czyli tramwaj 28 i 18:09 będę na Wileniaku. Strzelam, że Wuju tak samo :).

 

PS Co do ewentualnej ustawki na piwko po hali, to tym razem odpadam, bo mam spotkanie w centrum :)

Odnośnik do komentarza

Poki pamietam, ze w tym tygodniu odpadaja Mauro i Reaper:

 

Hala 26.02.

1. SZk

2. Grabek

3. Wujek

4. Dr.Strange

5. Perez

6. lotokot

7. Patryk

8. kkamillo

9. Marcin (SZk +1)

10.Kuba "Maku" (SZk +2)

11.Adrian (SZk +3)

12.Mateusz "Loku" (SZk +4)

 

Ekipa w miare juz sie klaruje, w tym tygodniu chyba nie obejdzie sie bez wzmocnien spoza CMF - powiedzmy, ze do srody wieczor czekamy na forumowiczow (Pulek?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...