Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Warszawa ma w planach jakieś spotkanie w nadchodzącym tygodniu,

bo chciałbym skorzystać z okazji, że akurat jestem w stolicy? :)

 

Po dzisiejszym dniu do "realistycznych" znajomości mogę wpisać Wujka i Mauro :D.

 

Tak, poznaliśmy Gilberta. W porzo gość :D .

Jestem bardzo na tak jeśli chodzi o spotkanko.

Odnośnik do komentarza

Ktoś reflektuje piwko przed meczem Polonia - Śląsk? Postaram się urwać z kordonu...

 

Niestety dupa. Na 99% nie będę na meczu. Przez takiego jednego kibica Legii z Marek.

 

@ Gilbert, nie wiem co się z ludźmi dzieje. Ja na przykład mam czas w piątek.

No cóż, ludzie się starzeją, dzieci rodzą, co raz mniej czasu na nołjalfowanie mają ;).

U mnie w piątek może być ciężko ze względu na wizytę rodzinną :/ .

(Ale będę kombinował jakby co)

 

Z przyczyn losowych najprawdopodobniej zostaję w Wawie do środowego poranka, ale biorąc pod uwagę majówkę wielkiej różnicy zapewne to nie robi :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, przypominam że hali w poniedziałek nie ma. Lista na 9 maja zapewne po weekendzie majowym.

 

Wracam jednak do tematu gry na dworze. Wspominałem o orliku w Ursusie i mam garść informacji. Boisko jest oczywiście za free, wystarczy na 3 dni przed planowaną grą zjawić się tam i zarezerwować czas. Docelowo (na całe boisko) minimum 10 osób (ewentualnie 6 osób, ale wtedy to na połowę). Czas dowolny, ale dowiedziałem się, że 1-1,5h to w zupełności wystarczy, żeby zacząć oddychać rękawami. Co do komunikacji - z Centrum jedzie 517 - planowo 28 minut jazdy i wysiadka na Sosnkowskiego (kompleks boisk jest na Sosnkowskiego 3; orlik do piłki, boisko do kosza + stadion Ursusa i betonowe boiska do kosza; przy obiektach również pływalnia).

 

Pytanie - byliby chętni? Oczywiście wszelkie kwestie organizacyjne wezmę na siebie: rezerwacja (trzeba zarezerwować osobiście, nie ma opcji telefonicznej), potwierdzenie (osoba odpowiadająca musi być kwadrans przed). Boiska się czynne od bodaj 10-11 do - jak to ujęto - zmroku :) (chociaż są jupitery, ale nie wiem czy z nich korzystają...). Gdyby byli chętni np. na przyszłą sobotę (7 maja), to proszę o info i ewentualnie w jakich godzinach komu pasuje (w sensie przed 12., po 15., po 18.). Dojazd jest naprawdę OK, boisko świetne (duże; jest miejsce za liniami bocznymi, tak że nie trzeba zaczynać od ogrodzenia :), nawierzchnia świetna), tylko korzystać :). Optymalnie, jak na moje oko, przy powiedzmy 1-1,5h gry pasowałoby mieć nawet ze 12 osób. Czekam na info :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, może piątek 6 maja ten orlik? Widziałem się dzisiaj z Kebabem - mówił, że by wpadł. Muszę wiedzieć najpóźniej do środy, żeby miejsce zaklepać (a i to nie obiecam, że będzie wolne).

 

@Czarls: zawsze jest jakaś opcja późnego wracania, jechania po pracy Zawsze ktoś ma zajęcia/prace/kino i daleko do domu. Ja wielokrotnie mówiłem - mnie to obojętne, mogę jechać i do Marek, do Wilanowa i byle gdzie, byle zagrać. Naprawdę grzech się nie umówić - boisko git, świeże powietrze no i za free. Ot, choćby taka 19.00 lub 19.30 (chociaż powtarzam, nie mam pojęcia, jak jest z terminami, bo nie rezerwują na miesiąc/dwa tylko z tymi 3-dniowym wyprzedzeniem). A akurat w Twoim przypadku 517 jedzie na Wileński (docelowo Targówek), więc pewnie z jedną przesiadką dałbyś radę.

 

Reasumując - jakby kto chętny na piątek, to proszę o info. Jutro mam wolne, zapewne podejdę tam pokopać, o ile będzie otwarte (jakby ktoś się nudził, to zapraszam :D), to się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...