Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Czarls, jestem z Marek. 6.05, 7.05 czy 9.05 odpadam, bo wyjeżdżam do Antalya'i służbowo.

 

Co do tych Marek to mogę Cię zabierać z hali, ewentualnie możemy się razem na orlika ustawiać itp. Nie wiem jak będzie z graniem po powrocie, bo uszkodziłem więzadło, ale jeśli będzie ok to będę i w soboty i w pon w każdy tydzień jak dotychczas. Daj jakiś namiar do siebie, napisz na prv, gg czy kom.

Odnośnik do komentarza

Hala, 9 maja (poniedziałek), 18:30

 

1. Henkel (GK)

2. Czarls (GK)

3. Pulek

4. Perez

5. Grabek

6. Reaper

7. Mauro

8. hobbest

9. aigel

10. Rem-8

11. SZk

12. Wujek

13. Jahu

14. Hyde

15. Marcin

 

Panowie, lista jest jeszcze z 18 kwietnia + osoby, które jakoś ostatnio się przewinęły, proszę więc "zaktualizować się", bo szczerz, to nie pamiętam, kto ma być, kto ma zmianę itd. :).

 

Edyta: wyboldowani potwierdzeni (Grabka potwierdziłęm, bo z nim raczej problemu dyspozycyjności nie było :)), skreśleni - wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Hala, 9 maja (poniedziałek), 18:30

 

1. Henkel (GK)

2. Czarls (GK)

3. Pulek

4. Perez

5. Grabek

6. Reaper

7. hobbest

8. aigel

9. SZk

10. Wujek

11. Jahu

12. Hyde

13. Marcin

-. Rem-8

-. Mauro

 

Kilka osób potwierdzonych, dwie zgłosiły nieobecność :). Czekamy na kolejne zgłoszenie/potwierdzenia/anulowania/wpłaty na moje konto ;) :D.

Odnośnik do komentarza

Planuję być w poniedziałek. W niedzielę wybieram się również na Agrykolę pokopać piłkę na świeżym powietrzu - jest ktoś chętny?

Sam, z kims? Jakies szczegoly :>?

 

Ogólnie ma być ode mnie kilku ludzi, może z 3-4. Taka ekipa powiedzmy na "naszym" poziomie. Tam zawsze ktoś do kopania się znajdzie, a dla bramkarzy miejsce jest prawie cały czas :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...