Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje jakiegos lapka, ale pasuje zeby spelnial kilka warunków.

Chodzi o to zeby mial karte graficzna NIE zintegrowana, najlepiej NVIDIA GeForce jakas, do tego 1GB ram, w jednej kosci (tak zeby mozna bez problemu dokupic kolejna), dysk tak 120 GB. No to sa w sumie glowne zalozenia. Do tego matryca ok 15", fajnie jak by panoramiczna byla (1280x800 px). No i najwazniejsze... zeby nie byl jakos bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/item325432935_asus_t7500...0_15_4_xph.html

 

http://allegro.pl/item327125897_hp_dv6715e...a_katowice.html

 

ciezko jest znalezc notebook z 1gb ram i niezintegrowana karta graficzna.... to chyba jedne z najtanszych.... i od razu 2gb ram

 

i co do 1gb ram.... rzadko znajdziesz, że jest to w jednej kości... przewaznie laduja 2x512 zeby je wypchnac...

Odnośnik do komentarza
(...)

ciezko jest znalezc notebook z 1gb ram i niezintegrowana karta graficzna.... to chyba jedne z najtanszych.... i od razu 2gb ram

Ja wiem czy trudno? Przykładzik:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr/_0..._0_0_12897_0_0/

 

Z tej listy ciekawe wydają się Lenovo N200, Aristo Prestige i klasyczny Compal :)

 

i co do 1gb ram.... rzadko znajdziesz, że jest to w jednej kości... przewaznie laduja 2x512 zeby je wypchnac...

Niestety, często tak jest. Choć nowsze i mocniejsze modele mają już 1GB w jednej kości, albo od razu 2GB :)

Odnośnik do komentarza

To jest laptop dla ludzi zajmującymi się multimediami. Jeśli obrabiasz video i musisz być mobilny to można się nad tym zastanowić. Zdaj sobie sprawę, że będziesz miał ciężki i nieporęczny laptop, prawdopodobnie głośny. Nie podali pojemności baterii, ale pewnie krucho z czasem pracy na bateriach (dwa dyski, dużo RAMu).

Odnośnik do komentarza

Miałem swego czasu w domu Della, katastrofa. Owszem, sam w sobie laptop bardzo dobry, ale jak już się popsuje to koniec. Sprowadzenie części zapasowych kosztuje horrendalne pieniądze. Wydaje mi się, że najlepszą decyzją jeśli chodzi o gwarancję będzie firma HP. Mieszkasz niedaleko Warszawy, więc z serwisem/kupnem akcesoriów problemu mieć nie będziesz. 1000 $ ~ 2260 zł., za takie pieniądze kupisz niezłego Paviliona. Sam taki sprzęt posiadam, więc mogę śmiało polecić. Nie zwracaj uwagi na pamięć RAM, tą możesz w każdej chwili dokupić. Z tego co wiem można ją rozbudowywać do 4GB, przynajmniej tak jest w modelu dv6000.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję odpowiedzi, na lamerskie pytanie ;) Gdy kupuję laptopa z systemem, to czy on będzie już zainstalowany gdy otrzymam przesyłkę? Asus jeśli by to kogoś interesiło ;)

Aha i jeszcze jedno. Jak wygląda sprawa z dołożeniem Ramu? Gdy jest jeszcze na gwarancji a chcę dołożyć nową kostkę, to musi to zrobić serwis?

Odnośnik do komentarza

Został mi polecony taki oto laptop

 

http://www.plat-notebooki.pl/index.php?mid...=68&tid=254

 

na wieść o moim mailu;

 

Witam,

 

Mam kilka pytań, odnośnie laptopów w państwa sklepie;

 

1) Czy możecie mi państwo zaoferować któryś z modeli dostępnych obecnie w sprzedaży, który odpowiadałby poniższym - raczej skromnym - wymaganiom?

 

Laptop do użytku domowego, bez fajerwerków - korzystanie z internetu, oglądanie filmów, z dużą pamięcią RAM (2 gb ramu najlepiej). Laptop raczej nie do gier, bo tu nie mam wielkich wymagań, ale żebym za pół roku nie żałował, że nie mogę w nic zagrać :-) Najlepiej Windows XP...

 

2) Cena wstępna to 2,5 tyś, aczkolwiek jestem skory do ewentualnych zmian.

 

I teraz - czy to dobra oferta? Nie chce mnie nikt wcisnąć w bagno? I, czy możecie mi doradzić ewentuaslnie coś lepszego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...