Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

To może to: http://www.eeeby.pl/?idp=54_1169 niskobudzetowa 17' HP z dwurdzeniowym procesorem za dosyć śmieszne pieniądze. Brak recenzji na necie, przypuszczam że jakość będzie budzić wątpliwości...

Lepiej już chyba dołożyć kilka stów i za 3k zł kupić FL90+ z T7500.

Ta Toshiba L40 to też nie jest to co tygryski lubią... bynajmniej bateria nie jest jej najsłabszym punktem.

Odnośnik do komentarza
Tak sobie czytam opinie nt tego laptopa i uzytkownicy nie za bardzo chwala sobie baterie w tym modelu.

za 2500 laptop na dobrym poziomie? watpie, zebys znalazl cos na co nie bedziesz narzekac

 

laptop z matryca 17" jednak troche wazy... a jak napisal ma byc dla dziewczyny

Hehe, nie sadze, zeby waga byla akurat istotna, poprostu chcialem sie zorientowac, czego mozna sie spodziewac po laptopach za 2500zl i jakie mniej wiecej posiadaja parametry.

Odnośnik do komentarza

A ja sobie sprawilem nowego notebooka IBM Lenovo 3000 N200 oparty na technologii Intel Core 2 Duo (zegar 1.50 Ghz, 1Gb RAMu), rozdzielczosc 1280x800. FM smiga jak szalony, ze nie wspomne o innych duperelach jak bazy danych czy arkusze kalkulacyjne.... :) A cenowo - musze powiedziec, ze dosc konkurencyjna do innych marek szczegolnie do Fujitsu-Siemens, ktore winduje cene a jakosc zarowno sprzetu jak i serwisu jest na wybitnie niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatnich tygodni (dwóch, trzech) ceny laptopów Lenovo (dawniej IBM) poleciały na łeb na szyję. Aktualnie to jest najlepsza oferta na rynku. Różnica między Acerem (ok 300zł za tańsze modele) i innymi budżetowymi jest tak mała, że nie warto bawić się w niemarkowe.

Odnośnik do komentarza
A ja sobie sprawilem nowego notebooka IBM Lenovo 3000 N200 oparty na technologii Intel Core 2 Duo (zegar 1.50 Ghz, 1Gb RAMu), rozdzielczosc 1280x800. FM smiga jak szalony, ze nie wspomne o innych duperelach jak bazy danych czy arkusze kalkulacyjne.... :) A cenowo - musze powiedziec, ze dosc konkurencyjna do innych marek szczegolnie do Fujitsu-Siemens, ktore winduje cene a jakosc zarowno sprzetu jak i serwisu jest na wybitnie niskim poziomie.

Ale w FM-a nie zagrasz w okienku? Sam mam ten problem w moim Gateway'u MX6956...

Odnośnik do komentarza
A ja sobie sprawilem nowego notebooka IBM Lenovo 3000 N200 oparty na technologii Intel Core 2 Duo (zegar 1.50 Ghz, 1Gb RAMu), rozdzielczosc 1280x800. FM smiga jak szalony, ze nie wspomne o innych duperelach jak bazy danych czy arkusze kalkulacyjne.... :) A cenowo - musze powiedziec, ze dosc konkurencyjna do innych marek szczegolnie do Fujitsu-Siemens, ktore winduje cene a jakosc zarowno sprzetu jak i serwisu jest na wybitnie niskim poziomie.

Ale w FM-a nie zagrasz w okienku? Sam mam ten problem w moim Gateway'u MX6956...

czemu niby nie ? mam taka matryce 1280x800 i gram spokojnie w oknie...

Odnośnik do komentarza

Toshiba Satellite A200-1FJ. Poszukam jeszcze na jakimś forum o laptopach.

 

Edit. Dobra, okazało się, że żeby touchpad działał muszą być włączone na raz aplikacje Toshiba Buttons Support i Toshiba Flash Cards, a ja miałem tą drugą wyłączoną w msconfig, żeby nie żarło pamięci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...