Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem jeszcze coś takiego.. Wydaje mi się, że jest naprawdę porządny. Co możecie o nim powiedzieć?? Karta graficzna jest 25 na liście podanej wcześniej..

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/242880

TUTAJ więcej info o nim.. Może ktoś coś powiedzieć? Bardzo mi zależy na tym, aby nie kupić czegoś słabego, co za chwilę się zepsuje. Jeśli możecie to dajcie jakieś opinie i rady..

Aha, jeszcze jedno, czy do tego lapka da radę podłączyć internet? Jest to Neostrada, model Sagem. Poza tym słyszałem, że do gier bardziej pasuję GeForce, niż Radeony.. Ale ten Radek, który jest w tym notebooku zajmuje 25 miejsce na tej liście podanej wcześniej.

 

Może ktoś się wypowiedzieć o jego parametrach??

Odnośnik do komentarza
Oprócz dokupionego XP to mam jeszcze w zestawie dwie płytki:

- KNOPPIX V4.0 - czyli to jest chyba Linux

- AMILO Pro DVD

Wydaje mi się, że tutaj nie ma żadnych sterowników odpowiedzialnych za dźwięk. Ale ja się prawie wcale nie znam i dlatego pytam i liczę na Waszą pomoc ;)

 

 

Nie napisałeś nigdzie jaki to sprzęt, można się jednak domyśleć że chodzi o Fujitsu-Siemens.

Sprawdz jaki masz model i poszukaj sterownika na stronie http://www.fujitsu-siemens.com.pl/home/pro...ooks/index.html

Odnośnik do komentarza

@outed: sprzęt nawet przyzwoity, wiadomo - Dell. Tylko co z gwarancją? Pamiętaj, że Dell nie sprzedaje w Polsce laptopów w detalu (tylko dla firm).

 

Za podobną kasę znajdziesz sprzęt tej samej klasy markowego producenta. Chyba że w tym modelu interesuje Cię coś konkretnego. Wtedy trzeba głębiej poszukać.

Odnośnik do komentarza
Oprócz dokupionego XP to mam jeszcze w zestawie dwie płytki:

- KNOPPIX V4.0 - czyli to jest chyba Linux

- AMILO Pro DVD

Wydaje mi się, że tutaj nie ma żadnych sterowników odpowiedzialnych za dźwięk. Ale ja się prawie wcale nie znam i dlatego pytam i liczę na Waszą pomoc ;)

 

 

 

Właśnie na płytce z Knoppixem powinien być sterownik :-) Odpal ją z poziomu Winzgrozy, otwórz katalo i powinieneś tam znaleźć wszystko :-)

 

Nie chciałbym Ci skłamać, bo jestem stary i mam słabą pamięc, ale ostatnio miałem podobnie i właśnie na płytce z linuxem dołączonej do laptopa był też katalog ze sterownikami ;-)

Odnośnik do komentarza
Nie chciałbym Ci skłamać, bo jestem stary i mam słabą pamięc, ale ostatnio miałem podobnie i właśnie na płytce z linuxem dołączonej do laptopa był też katalog ze sterownikami ;-)

 

Nie mówię, że nie ma, nie mówię że jest, ale po prostu jestem cienki w takie sprawy i nie wiem jak taki sterownik powinien się nazywać, jak uruchomić, czy może trzeba linuxa jeszcze instalować :roll:

 

 

Edyta podpowiada, że rozwiązałem problem :) Na płycie nie było sterowników, a poza tym to najpierw trzeba było ściągnąć jakiś tam programik, a dopiero później sterowniki.

Odnośnik do komentarza

laptop trup... :/;( Zostawiłem go włączonego na parę godzin, w tym czasie nie było mnie w domu, po powrocie chcąc wyciągnąć lapka ze stanu hibernacji zobaczyłem zero reakcji. Pomyślałem sobie że zawiesił się czy cos, więc go zresetowałem. Teraz jak wciskam przycisk power to podświetla się on, zapalają się diody od ładowania i zasilania oraz na chwilę mrygnie dioda od napędów że niby komputer coś robi, matryca się nie zapala i słychać tylko pracę wiatraka. Nic więcej się nie dzieje. Jestem strasznie wkurzony bo na tym laptopie mam wszystkie swoje ważne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Jestem baba i boje sie kupna kadlubka ale...zamowilem sobie takiego lapka. Firma jest 30km ode mnie wiec odbiore go na miejscu. Cena to 2,8k. Nie za duzo ? Jest sens targowac sie o jakas torbe czy mysz ? Moze cos trzeba dolozyc do tego zestawu ?

 

Też zastanawiam się m.in. nad tym modelem. Czy to ma WIFI ?

@MikeMitnick proszę o małą recenzję po pierwszych wrażeniach ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...