Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki przypadek? :D

Przecież te samoloty nie leciały tam przypadkowo :)

No i w Twoich ustach, króla Krainy Teorii Spisków, określenia typu "szaleństwo" i "ratunek" brzmią wyjątkowo śmiesznie :)

No ale rozumiem, że trafiłeś pierwszy raz ze swoją teorią w sprawie szczepionek, więc chcesz wykorzystać swoje 5 minut :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, spoko :) Czekam na Twoje kolejne trafienia. Na razie masz 1 na 8 lat :) Trudno nie trafić, jak się podejrzewa spisek - przepraszam, myśli racjonalnie - przy każdym kontrowersyjnym zdarzeniu na świecie.

Powiedz mi, ile ropy Amerykanie będą musieli wydobyć w Iraku, żeby im się zwróciła wojna? I po co sa w Afganistanie? Dla zmyły?

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich za OT.

 

To mi napisz jeszcze co się nie sprawdziło... Acha i są co najmniej 2: efekt cieplarniany spowodowany ręką człowieka...

 

Wracając do 9/11 - na szybko powiedz dlaczego runął budynek 7 i dlaczego prekognitka z BBC poinformowała o tym świat zanim to się zdarzyło... ale odpowiedz merytorycznie, bez przypadkowego pierdolamento.

Odnośnik do komentarza
Acha i są co najmniej 2: efekt cieplarniany spowodowany ręką człowieka...

No faktycznie, całkowicie do sprawdzenia.

Aczkolwiek, mi też cała ta panika a'la Al Gore śmierdzi :)

 

Wracając do 9/11 - na szybko powiedz dlaczego runął budynek 7

Myślę, że miał pecha, bo stał obok dwóch półkilometrowych kolosów? Przecież podczas zawalania te budynki nie parowały, tylko uderzały w okolicę. W ogóle po co mieli wysadzać WTC 7? Tam ktoś jeszcze był? Miała siedzibę jakaś tajna organizacja trzymająca dokumenty? Ładunki wcześniej nie wypaliły? Po co?

I powiedz mi, dlaczego, ktoś kto wysadzał obie wieże nie spowodował przewrócenia się ich na Manhattan? Przecież "głupi tłum" o wiele szybciej by kupił teorię o wieżach przewracających się w kierunku lotu samolotu. Czy co, nie umieli wysadzić w jedną stronę? Jak już burzyć to po całości, po co tak skromnie? I jeszcze dawać pożywkę "racjonalistom"

 

dlaczego prekognitka z BBC poinformowała o tym świat zanim to się zdarzyło...

Pewnie dlatego, że całe BBC było dopuszczone do spisku. Tylko po co?

Nie wydaje Ci się to bez sensu?

Odnośnik do komentarza

Me_who : stary, uciekaj, nie wiesz, w co sie pakujesz ;). Zaraz dostaniesz 100 pytan "dlaczego?" bez zadnych dowodow.

 

Przykladowa dyskusja:

 

- nie bylo szczatkow samolotu uderzajacego w Pentagon.

 

- jak to nie bylo? Sa tutaj zdjecia (linkujesz)

 

- owszem, sa, ale dlaczego jest ich tak malo?

 

Jak z 3-letnim dzieckiem.

 

Jesli chcesz sie bawic, to powodzenia :D.

Odnośnik do komentarza

Stało się to, co się stać musiało. Jarosław Kaczyński oficjalnie kandydatem na prezydenta. Teraz czekamy na haka na Bronisława Komorowskiego i pozostaje obserwować jak prezes PiS-u pnie się w sondażach aż do końcowego zwycięstwa w II turze na początku lipca. Mam wrażenie, że fala współczucia oraz obraz naturalnego następcy brata mogą wynieść Jarosława Kaczyńskiego na fotel prezydencki. I coś mi mówi, że jest to więcej niż prawdopodobne. Bez żadnego racjonalnego uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza

No to pomąćmy dalej w tej polsko-sowieckiej idylli: Klik.

 

Że też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, iż mgła też została wywołana sztucznie. A przecież doskonale znane są możliwości Sowietów w kwestii kontrolowania pogody.

 

Spytam się jeszcze: które służby specjalne spartoliły śmigłowcowy zamach na Millera?

Odnośnik do komentarza

No to pomąćmy dalej w tej polsko-sowieckiej idylli: Klik.

 

Że też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, iż mgła też została wywołana sztucznie. A przecież doskonale znane są możliwości Sowietów w kwestii kontrolowania pogody.

 

Spytam się jeszcze: które służby specjalne spartoliły śmigłowcowy zamach na Millera?

 

Niestety Feanor, myslisz sie. Niejaki Andrzej Tadeusz Kijowski juz dzien po katastrofie podniosl te kwestie...

Odnośnik do komentarza

Spytam się jeszcze: które służby specjalne spartoliły śmigłowcowy zamach na Millera?

To również jest oczywista oczywistość, biorąc pod uwagę to, że Miler był komunistą i kryptosowietą, najprawdopodobniej działały tu siły imperialistycznego USA, także wszystko wskazuje na to, że za zamachem stoi KFC ;)

 

Z drzewami było już ;) To są te, które Beria(?) i Stalin sadzili, specjalnie po to, aby mógł o nie rozbić polski samolot ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...