Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No fejk. Jak zwykle Ty i Lucas łykacie każdą bzdurę podsuwaną wam przez prawicowe media:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19336315,nie-nie-pisalismy-o-200-tys-osob-jak-naprawde-wygladala.html#Czolka3Img

 

Nie, nie pisaliśmy o "200 tys." ani o "500 tys. osób"

 

 

To jednak zdjęcie sugeruje więcej niż 10k:

 

https://mobile.twitter.com/mrkolomycki/status/675737912940625920

Oczywiście, że było więcej niż 10 tysięcy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, a nie na odpowiednio wykadrowane ujęcia samego tyłu marszu czy na doniesienia z prawicowych szczujni. Po wrzuconych przez Ciebie zdjęciach ładnie widać, jak przekłamywane są ujęcia wrzucane tu wcześniej przez jmk.

Odnośnik do komentarza

Inne źródło:

 

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Marsz-Niepodleglosci-w-Warszawie-2015.-Tysiace-osob-na-ulicach-ZDJECIA-00014321

 

Według służb w Marszu wzięło udział co najmniej 70 tysięcy osób, natomiast według organizatorów nawet 100 tysięcy. Ulice w centrum są już odblokowane, przywrócono ruch samochodów i komunikacji miejskiej. Trzeba było jednak zablokować ruch na Wisłostradzie, ponieważ wracający z manifestacji rzucali butelkami i racami.

Odnośnik do komentarza

To, że jedna strona manipuluje w jednej sprawie, a druga w drugiej. Nie wiem po co nawiązywał mecenas do 40 tysięcy na marszu. Był na necie filmik, gdzie była nieruchoma kamera na moście i widać było ile osób przeszło.

 

TO nie ma znaczenia A Ty się wygłupiłeś wpisem.

Odnośnik do komentarza

Możesz elaborować jak wygłupiłem się tym wpisem? Poza tym, że ok - nie doczytałem dokładnie że służby służbom nierówne. Fakty są natomiast jednoznaczne - manipulujesz znacznie gorzej niż "druga strona" w sprawie, która chyba tego nie jest warta.

Odnośnik do komentarza

1. Odniosłem się do jego 40 tysięcy na MN - jak już widać, różne są wersje, a zdjęcia i filmy pokazują ilość. Poszukaj. Serio którekolwiek zdjęcie z KOD pokazuje, że więcej ich było niż na MN?

2. Napisał, że wyborcza nie pisała o 200 tysiącach. Jest zdjęcie i jest wyjaśnienie. Jeden do jednego. Być może to fejk, być może nie. Wyborczej ludzie wierzą o przemycaniu rac w dupie. If you what i mean...

3. Potem piszesz posta bzdurnego, nawet nie czytając dokładnie co napisałem, nawet nie musiałeś wchodzić w linka, bo zacytowałem najważniejszą część. Teraz próbujesz się wybielić, że chodzi Ci o całokształt, a nie o picard dotyczący służb-organizatorów.

Odnośnik do komentarza

 

2. Napisał, że wyborcza nie pisała o 200 tysiącach. Jest zdjęcie i jest wyjaśnienie. Jeden do jednego. Być może to fejk, być może nie. Wyborczej ludzie wierzą o przemycaniu rac w dupie. If you what i mean...

 

Nie ma żadnego jeden do jednego. Lucas napisał bzdurę, bo wierzy w każdą bajkę sprzedaną mu przez prawicowe media. Jako że Ty też masz tę przypadłość, to niestety tę bzdurę powieliłeś, na co odpowiedziałem:

Jak możesz dalej brnąć w to kłamstwo? :lol:

Odnośnik do komentarza

Panowie, już nie kłóćcie się o takie drobnostki :) Zdaje się, że jest tak: dzisiejszy marsz jest większy, niż chcieliby Niepokorni (myślę, że 15-20k), mniejszy, niż chciałaby opozycja (no jednak na bank nie 50k). Myślę, że jednak aktywność czarnej sotni w manipulacjach sugeruje, że PiS jest zaskoczony jej wielkością. Podejrzewam jednak, że PiS sprowadzi do Warszawy dużo więcej...

 

 

A głównym autorem tego jednak mimo wszystko sukcesu KODu jest JarKacz i jego wywiad w Republice.

 

 

http://www.tvn24.pl/wideo/marsz-kod-z-lotu-ptaka,1490299.html

 

Powyżej ostateczny dowód, że to nie była garstka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że KOD istnieje kilka tygodni i zwraca się do populacji raczej nie zaangażowanej w marsze, pikiety, strajki, pielgrzymki, protesty, egzorcyzmy i innego tego typu imprezy, do ludzi, których zaangażowanie kończyło się najczęściej na zalajkowaniu czegoś na fejsie to nawet jeśli była połowa z tych 50 tysięcy, to sukces jest olbrzymi. Stąd takie zaskoczenie po stronie reżimowych mediów (he he he), które łapią się wszelkich sposobów, żeby sukces ten zdyskredytować.

PiS na pewno będzie miał więcej, bo jest o wiele dłużej i lepiej zorganizowany (koła Gazety Polskiej czy Rodzina Radia Maryja + możliwe posiłki z Solidarności) i bardziej doświadczony w zwożeniu swoich ludzi w jedno miejsce. No i ich zwolennicy są o wiele bardziej zaangażowani w politykę.

Odnośnik do komentarza

Pikio.pl to faktycznie bardzo prawicowe medium, oni akurat starają się być dość obiektywni. Widziałem tam wpisy jadące po PiS, po PO czy po KORWIN, no ale najłatwiej zaszufladkować jako prawicowe medium :D.

Ja jakoś też widziałem artykuły w wSieci jadące po prawicy, a są tubą propagandową PiS

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...