Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ściągnie jeszcze więcej wynalazków typu pan Ann Grodzki, to z całą pewnością nie. Nie potrafiłem się skupić na tym, co mówi Palikot, bo kamera pokazała siedzących obok siebie Biedronia i Grodzkiego - i w tym momencie musiałem odejść od ekranu. Sorry, ale liczy się nie tylko to, co się mówi, ale też jak się to mówi i w jakich okolicznościach. Ktoś, kto nie tak znowu dawno wydawał "zakaz pedałowania", teraz sadza wspomniane wyżej indywidua w jednej ławce - gość nie jest dla mnie wiarygodny, bo jak się za jakiś czas okaże, że na "kłamstwie smoleńskim" można zrobić dobry wynik, to otworzy firmę strugającą krzyże i drzewce pod transparenty "solidarni 2010". Nie chcę, żeby lewica (rotfl) w tym kraju zajmowała się tylko tym, co znajduje się -> poniżej pasa <-.

Odnośnik do komentarza

Sukces cyrkowców z Ruchu Poparcia Samego Siebie wiele mówi o kondycji demokracji. Wystarczyło "poszczucie na proboszcza" i obiecanie gruszek na wierzbie w postaci legalizacji marihuany (odwieczna tania wyborcza sztuczka lewaków).

 

Co do 11/11 mam pytanie: jakie bojówki za rok sprowadzi lewica, aby zablokować polskie święto? Mi osobiście zabrakło akcentu sowieckiego. Ruscy nacjonaliści chętnie by pomogli w walce z polskim "faszyzmem".

Odnośnik do komentarza

Oho, uwielbiam, jak wszystko wychylone centymetr na lewo od pisu nazywane jest lewactwem. Ja tam bym różowych klaunów zostawił z kibolami i niech by się tam wyzabijali. Po co mieszać tam policję i narażać na straty? Dla mnie każda skrajność jest zła, i ta różowa i ta brunatna.

Odnośnik do komentarza
Jak ściągnie jeszcze więcej wynalazków typu pan Ann Grodzki, to z całą pewnością nie. Nie potrafiłem się skupić na tym, co mówi Palikot, bo kamera pokazała siedzących obok siebie Biedronia i Grodzkiego - i w tym momencie musiałem odejść od ekranu.

To nie świadczy o Tobie najlepiej - też mi się ciężko skupić na tym, co mówi Kaczyński, gdy w trakcie jego wypowiedzi pokazuje się Fotygę lub Błaszczaka, jednak oceniam przemówienie jego przez pryzmat tylko tego, co mówi, a nie tego, koło kogo siedzi.

I nawet jeśli Biedroń pasuje raczej do towarzystwa Fotygi, niż poważnych posłów, to nie krytykowałbym Palikota za całą resztę tej "zbieraniny". Taką Grodzką bardzo szanuję.

A teraz trzymajmy się faktów:

 

Ktoś, kto nie tak znowu dawno wydawał "zakaz pedałowania"

Dobrze powiedziałeś - wydawał. To trochę tak, jakby Michnika uznawać za zwolennika Kaczyńskiego, bo w jego gazecie co jakiś czas pojawiają się teksty Prezesa.

 

Sukces cyrkowców z Ruchu Poparcia Samego Siebie

Nie ma w sejmie czegoś takiego jak Ruch Poparcia Samego Siebie, ani nie ma także Ruchu Poparcia Palikota.

 

Wystarczyło "poszczucie na proboszcza" i obiecanie gruszek na wierzbie w postaci legalizacji marihuany

Widzę, że wyjątkowo pobieżnie czytałeś ten program. Albo i wcale go nie czytałeś. Nawet w tej kwejkowej wersji postulatów było o wiele więcej z puli tych interesujących.

A może z miejsca uznałeś, że to trockistowsko-marksistowsko-polpotowska partia Tuska?

 

Co do 11/11 mam pytanie: jakie bojówki za rok sprowadzi lewica, aby zablokować polskie święto?

Jeśli mamy się trzymać faktów, to należałoby przemodelować to pytanie: jakie bojówki za rok sprowadzi prawica, by zablokować polskie święto?

1. Bojówki do Warszawy sprowadzały również środowiska nacjonalistyczne;

2. Pierwszą manifestacją była Kolorowa Niepodległa. Trzymając się faktów więc to Marsz Niepodległości blokował to święto, a nie marsz środowisk lewicowych.

Chyba że jak zwykle nie chcesz trzymać się faktów, ale to wtedy równie prawdziwie jak o to, co zawarłem w cytacie, możesz się pytać o to, kto pokryje koszty pogrzebów tych tysięcy ofiar antify z 11.11?

 

Ja tam bym różowych klaunów zostawił z kibolami i niech by się tam wyzabijali.

Czytałeś relację z 11.11 w Gazecie Polskiej, że widziałeś tam "różową skrajność" i "różowych klaunów"?

A może oglądałeś ten groteskowy program Pospieszalskiego na ten temat i tylko stąd bierzesz wiedzę na ten temat?

 

Kaczyński:

Donald Tusk jest skrytym politykiem skrajnej lewicy.

Wymiękłem. Jak tu traktować ich poważnie? Brakuje jeszcze haseł o polpotyzmie.

Odnośnik do komentarza
Gacek, w temacie posłów Palikota - dla mnie Grodzki zawsze będzie facetem. Nie zmieni tego operacja, nie zmieni tego dowód osobisty. No proszę Cię - http://upload.wikime...nna_Grodzka.jpg

I do tego plakietka: stop obłudzie, rotfl wink.gif

No i?

Jesteś w stanie mi w jakikolwiek sposób wytłumaczyć, jak kwestia jej płci wpływa na wiarygodność słów Palikota?

Słucham tego, co ona mówi, ze szczególną uwagą, i choć o paru osobach z RP mam jak najgorsze zdanie, to Grodzka wypada naprawdę o wiele korzystniej od paru paranoików z sejmu, których się nie krytykuje tylko dlatego, że są w tych "dobrych" partiach.

Bo wiesz, na tej zasadzie można by Ciebie zdyskredytować, bo Twoje słowa w pewnej części popiera taki Gyzzburn, a wszyscy wiedzą, o czym to świadczy. A przecież nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

więc napiszę to ostatni raz: połączenie Palikot + zakaz pedałowania + Biedroń + Grodzkie = --->DLA MNIE <--- totalny brak wiarygodności. A znaczny procent młodych ludzi, niemających NAJMNIEJSZEGO pojęcia o polityce i świecie, zagłosowała na tę zbieraninę, wierząc w legalizację trawki. :picard:

Co więcej, patrząc na faceta, który twierdzi że czuje się kobietą, nosząc plakietkę stop obłudzie - wybacz, ale ja mam trudności z słuchaniem takiej osoby. Tak samo jak miałbym problem z słuchaniem Tuska, gdyby zaczął np. masturbować się na mównicy sejmowej. Czasem okoliczności zakłócają sam przekaz i tylko tyle staram się od dłuższej chwili przekazać. Jeśli jednak dalej będziesz mnie przekonywał, że to NIE MOŻE mi przeszkadzać - to baw się dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Sorry, skoro zrównujesz masturbację na mównicy sejmowej do słuchania Grodzkiej z plakietką "stop obłudzie", to się ewidentnie nie dogadamy. ;)

No i powtarzam swój przykład - też mam problemy ze słuchaniem np. Fotygi, a jednak jej obecność na sali mi nie przeszkadza, gdy słucham jakichkolwiek relacji z sejmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mamy się trzymać faktów, to należałoby przemodelować to pytanie: jakie bojówki za rok sprowadzi prawica, by zablokować polskie święto?

1. Bojówki do Warszawy sprowadzały również środowiska nacjonalistyczne;

2. Pierwszą manifestacją była Kolorowa Niepodległa. Trzymając się faktów więc to Marsz Niepodległości blokował to święto, a nie marsz środowisk lewicowych.

Chyba że jak zwykle nie chcesz trzymać się faktów, ale to wtedy równie prawdziwie jak o to, co zawarłem w cytacie, możesz się pytać o to, kto pokryje koszty pogrzebów tych tysięcy ofiar antify z 11.11?

1. Oczywiście jak zwykle nie spodziewałem się po tobie nic innego jak argumentu w stylu: bo w Ameryce biją murzynów.

2. Czyli, że zaczęli już blokować na etapie zgłaszania, bo chyba nawet do ciebie dotarło, że Kolorowa Podległa, to ruch przeciw, a jedynym powodem ich blokady był marsz środowisk patriotycznych, które tak bolą tęczowe lewactwo. Imponuje mi bardzo przedszkolny argument: kto pierwszy ten lepszy - czy lewactwo zgłosiło już manifestacje blokujące 11/11 w przyszłym roku, a może wykupili abonament na jeszcze dłużej?

 

Czy Kolorowa blokowała 11/11 już w roku ubiegłym czy tylko cyngiel różowo-czerwonego Saloonu wpływu Blumsztajn sam prowadził krucjatę wygwizdania polskiej niepodległości?

Odnośnik do komentarza
1. Oczywiście jak zwykle nie spodziewałem się po tobie nic innego jak argumentu w stylu: bo w Ameryce biją murzynów.

Co za bzdura.

Po prostu hipokryzją jest to, że środowiska narodowe, zapraszające Serbów czy Słowaków na bijatykę z policją, krytykują środowiska lewicowe, które zaprosiły Niemców.

Albo potępia się obie strony, albo żadną. Krytykowanie tylko jednej ze stron jest przykładem zwykłej hipokryzji.

 

2. Czyli, że zaczęli już blokować na etapie zgłaszania, bo chyba nawet do ciebie dotarło, że Kolorowa Podległa, to ruch przeciw

Bzdura na bzdurze.

1. Nie zaczęli blokować na etapie zgłaszania. Nie można blokować czegoś, czego nie ma.

2. Kolorowa Niepodległa to nie jest ruch przeciw. Nie masz wyraźnie pojęcia na temat tego, po co była Kolorowa Niepodległa.

a jedynym powodem ich blokady był marsz środowisk patriotycznych

Których nie mogli blokować, bo tego Marszu Podległości jeszcze nie było i bez szklanej kuli bardzo trudno było przewidywać, że stawiając tam Kolorową Niepodległą coś się zablokuje.

 

Imponuje mi bardzo przedszkolny argument: kto pierwszy ten lepszy

I wisienka na torcie:

Tak, kto pierwszy, ten lepszy. Gdyby to Kolorowa Niepodległa zarejestrowała się po Marszu Podległości w takim miejscu, to ujadanie środowisk nacjonalistycznych słychać by było aż w Arizonie. Tymczasem Kolorowa Niepodległa zgłosiła swoje zgromadzenie w tym miejscu, a oznaką głupoty organizatorów Marszu Podległości jest fakt, że zorganizowali w tym samym miejscu swój event.

Mogli to bezproblemowo zrobić gdzie indziej, a liczne bojówki nacjonalistyczne do Kolorowej Niepodległej i tak by dobiegły, nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza

Sorry, skoro zrównujesz masturbację na mównicy sejmowej do słuchania Grodzkiej z plakietką "stop obłudzie", to się ewidentnie nie dogadamy. ;)

No i powtarzam swój przykład - też mam problemy ze słuchaniem np. Fotygi, a jednak jej obecność na sali mi nie przeszkadza, gdy słucham jakichkolwiek relacji z sejmu.

nie zrównuję. podałem to jako przykład czegoś, co również by mnie rozpraszało. Tak jak rozpraszałaby mnie również moja leżąca nago dziewczyna w pokoju - wtedy też bym Grodzkiego nie mógł słuchać, a chyba mi nie powiesz, że teraz zrównałem Tuska z moją dziewczyną :picard:

Odnośnik do komentarza

Co więcej, patrząc na faceta, który twierdzi że czuje się kobietą, nosząc plakietkę stop obłudzie - wybacz, ale ja mam trudności z słuchaniem takiej osoby.

Wytłumacz dlaczego, bo w żadnym wypadku tego nie rozumiem. Koleś czuł się kobietą, zrobił sobie operację. Gdzie tu obłuda? Obłuda to by była jakby to w sobie tłumił. I tak było przez kilkadziesiąt lat jego życia, bo z tego co pamiętam miał żonę i ma dzieci. Na szczęście zdecydował się na życie w zgodzie z samym sobą.

 

Oczywiście zbieranina Palikota i nazywanie partii swoim nazwiskiem to co innego. Choćby z tych powodów nie zagłosowałem na RP. Zmienią nazwę, utworzą swoje struktury to dopiero będzie można ich brać na poważnie. Chociaż z drugiej strony PO i PiS to też prywatne poletka Tuska i Kaczyńskiego, więc aż takiej różnicy tu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
@GyzzBurn Czyli PiS to tak naprawdę narodowi socjaliści, którzy obniżają podatki najbogatszym i najchętniej byliby powiesili rzeszę (co to za słowo w tym miejscu!!!) współpracowników innych socjalistów. Ciekawa teoria.

 

 

Gdzieś napisałem, że chcą wieszać? Nie każdy narodowy socjalizm to NSDAP, tak jak nie każde lewactwo kończy się milionami ofiar jak stalinizm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...