Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

tak w kontekście rozpoznania o ocenie niskiej ceny podanej przez COVEC http://www.uzp.gov.pl/cmsws/page/?D;1391

 

Znam ten argument. Rząd miał wystarczająco dużo czasu, żeby zmienić prawo tak, by o zamówieniach publicznych nie decydowała najniższa cena. Nie może być tak, że firma, która od kilku lat odwala w Polsce fuszerkę (znany jest jeszcze przypadek budowy przez nich hotelu - bodaj w Krakowie) zabiera się za kluczową inwestycję w kontekście Euro 2012.

Odnośnik do komentarza

Bullshit, rząd nie musiał niczego zmieniać wystarczyło odpowiednie kryteria wyznaczyć w SIWZ,no ale u nas, wiadomo, im taniej tym lepiej. W każdym razie zgadzam się, nie stać nas na to by robić fuszerki, ale też śmieszy mnie gadanie, że inwestycja jest kluczowa w kontekście E2012. No litości, jak jej nie będzie w czerwcu to świat się zawali? Do Euro niezbędne są tylko stadiony. Błędem rządu było to, że nie zrewidował listy kluczowych inwestycji po poprzednim. No i teraz co chwila zewsząd jest nie zbudują, katastrofa, będzie wstyd itd. Tymczasem obecnie w budowie jest 700km autostrad (i przeszło ponad 600km eSek), więc wydaję mi się, że nawet jeśli to GDDKiA spieprzyła na odcinkach gdzie teraz roboty stoją to jest to raptem 10%. Kto nic nie robi ten błędów nie popełnia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Co chcesz od fotoradarow? Sa niepotrzebne? Zbedne? Niebezpieczne? Prawda jest taka, ze sa bardzo potrzebne, ale na zupelnie innych zasadach i w innej liczbie niz zaklada nowa ustawa.

 

A bez komentarza nalezy pozostawic to, ze nadal nie mamy praktycznie zadnej spojnej polityki poprawy BRD i w efekcie w jeden weekend ginie 70 osob, co kosztuje cale spoleczenstwo kupe kasy. Tymczasem poprawa BRD jest relatywnie prosta pod warunkiem podjecia odpowiednich, niekoniecznie drogich dzialan. Poki co, zaden minister infrastruktury sie tego nie podjal.

Odnośnik do komentarza

Czytajac Twoje wypowiedzi na tym forum uwazam,ze doskonale wiesz co mowia moje dwa link i nie trzeba ich komentowac. Jest to zupelnie zbyteczne i moze wywolac glupia dyskusje, a tak linki pokazuja tylko rzeczywistosc, w ktorej funkcjonujemy. Czyli klamstwo, oblude i permanentne oszustwo bezideowej, stalinowskiej partii chorej na wladze.

Odnośnik do komentarza

Potrafisz jakoś uzasadnić nazywanie partii rządzącej "stalinowską partią"? Tam pal sześć kłamstwo, obłudę i oszustwa, bo tu zawsze obrócisz kota ogonem, ale ciekaw jestem, czym PO przypomina partię stalinowską. Go ahead, make my day.

Odnośnik do komentarza

Potrafisz jakoś uzasadnić nazywanie partii rządzącej "stalinowską partią"? Tam pal sześć kłamstwo, obłudę i oszustwa, bo tu zawsze obrócisz kota ogonem, ale ciekaw jestem, czym PO przypomina partię stalinowską. Go ahead, make my day.

Terminus się pomylił, jeśli dobrze pamiętam wg niego PO to trockiści.

Odnośnik do komentarza

Potrafisz jakoś uzasadnić nazywanie partii rządzącej "stalinowską partią"? Tam pal sześć kłamstwo, obłudę i oszustwa, bo tu zawsze obrócisz kota ogonem, ale ciekaw jestem, czym PO przypomina partię stalinowską. Go ahead, make my day.

Terminus się pomylił, jeśli dobrze pamiętam wg niego PO to trockiści.

Pan od historii jak zwykle wykazal sie czujnoscia.Jestem pod wrazeniem.Zreszta niczego innego nie oczekiwalem.

Odnośnik do komentarza

Potrafisz jakoś uzasadnić nazywanie partii rządzącej "stalinowską partią"? Tam pal sześć kłamstwo, obłudę i oszustwa, bo tu zawsze obrócisz kota ogonem, ale ciekaw jestem, czym PO przypomina partię stalinowską. Go ahead, make my day.

Terminus się pomylił, jeśli dobrze pamiętam wg niego PO to trockiści.

Pan od historii jak zwykle wykazal sie czujnoscia.Jestem pod wrazeniem.Zreszta niczego innego nie oczekiwalem.

Tym postem przekonałeś mnie, że PO to partia stalinowska :eusa_clap: !

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

 

Nie wiem, jak to skomentujecie, ale według mnie dla pamięci o Marii i Lechu Kaczyńskich chyba najgorsze jest to, że brat byłego prezydenta ma tak samo na nazwisko i w kampanii nieustannie będzie "handlował" jego śmiercią, jak w tym spocie. Rok temu na Rynku w Krakowie za podpis poparcia dla kandydata na prezydenta - Jarosława Kaczyńskiego dostawało się zdjęcie pary prezydenckiej, teraz zaś można obejrzeć coś takiego. Chyba nie ma granicy cynizmu, jakiej Prawo i Sprawiedliwość mogłoby nie przekroczyć, czy można to oglądać inaczej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...