Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

czy Wy tez macie syndrom jeszcze jednej bitwy/szturmu ? Bo ja tak mam od poczatku stycznosci z M&B :-k

jeżli by była kijowa gra to byś nie maił takiego syndromu. Najsilniejszy jest w te dni kiedy pracuję. Z trudem odrywam się od niej o 23.

 

Brat Jeremiasz mi się zwinął ze sprzętem. Pora nowego felczera poszukać i zatrudnić. Król Swadian przydzielił mi już małą wioseczkę. Jestem Panem Ziemskim pełną gębą. Kompanija już tak 48 dusz liczy a w niewoli dwóch Lordów sobie jeździ ze mną. Nawet udało mi się przeżyć szturm na zamek.

Odnośnik do komentarza

Super i pieknie. Swadii zostalo Dhirim, a ja nic nie moge zrobic, bo jak buduje wieże, to ona sie nie pojawia. Po prostu lezy kupa drewna kolo mnie jak zaczynam szturm. Wie ktos co zrobic zeby to naprawic? Kombinowalem juz nawet z braniem tylko lucznikow i probowaniem zabicia przeciwnikow z terenu, ale skonczyly nam sie strzaly.

Odnośnik do komentarza

dobra, tez obecnie chodze spac o 5 :D mam problem, dostalem juz drugi raz misję aby znaleźć złoczyńcę ukrywającego się w wiosce. Przeszukałem wioskę parokrotnie i nawet sprawdzalem okoliczne tereny. Wieśniaki tylko mówią, że jeśli ktoś się tu ukrywa to go znajdę. Wie ktoś co powinienem zrobić ?

Odnośnik do komentarza
dobra, tez obecnie chodze spac o 5 :D mam problem, dostalem juz drugi raz misję aby znaleźć złoczyńcę ukrywającego się w wiosce. Przeszukałem wioskę parokrotnie i nawet sprawdzalem okoliczne tereny. Wieśniaki tylko mówią, że jeśli ktoś się tu ukrywa to go znajdę. Wie ktoś co powinienem zrobić ?

Hmm, złoczyńcy zazwyczaj są w samej wiosce na tyłach budynków, poszukaj dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
dobra, tez obecnie chodze spac o 5 :D mam problem, dostalem juz drugi raz misję aby znaleźć złoczyńcę ukrywającego się w wiosce. Przeszukałem wioskę parokrotnie i nawet sprawdzalem okoliczne tereny. Wieśniaki tylko mówią, że jeśli ktoś się tu ukrywa to go znajdę. Wie ktoś co powinienem zrobić ?

 

Po 1. Musi to być w dzień.

Po 2. Chowa się za budynkami, obejdź osadę dookoła i sprawdź każdy budynek. Czasem może być jakaś budowla oddalona od centrum ( np. młyn) i o się obok niego ukrywa.

Pisze przy nim Nerwowy Mężczyzna.

Odnośnik do komentarza

a ja mam inny irytujacy problem .. mianowicie moj zamek pozbawiony jakiejkolwiek obrony jest pod ciaglym oblezeniem a mimo to go nie trace? moge sobie przybiec po dwoch tygodniach i widze bitwa, 0 moich na 500 przeciwnikow i nic. zamek nadal pozostaje w moich rekach. a irytujace bo celowo zostawilem go pustego zeby go wreszcie stracic. mial tak ktos?

Odnośnik do komentarza
Dzieki Profesorowi, Krolestwo Swadii wlasnie zniknelo z mapy :]. Co najdziwniejsze, nadal wykupuja swoich Lordow ode mnie. Mi sie to podoba, bo kaske dostaje, a ta sie przyda, bo place 10K zolnieza co tydzien.

 

Tak długo jak nie rozbijesz wszystkich lordów błąkających się luzem po Calradii, formalnie Swadia będzie istnieć.

W takim razie dalej moga zdobywac zamki? Dobrze przynajmniej ze nie maja gdzie uciec i generowac zolnierzy, nie trzeba bedzie sie meczyc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...