Skocz do zawartości

GKS Bełchatów w FM 09


kacpergawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zostałem nowym researcherem GKS-u Bełchatów. Zaznaczam, że to co widzieliście w demie, jak i to co będzie widzieć w wersji 9.0.0 i 9.0.1 nie jest moim dziełem. Moją pracę będzie można dopiero zobaczyć w patchu 9.0.2. Dlatego teraz proszę o umieszczanie wszelakich propozycji dotyczących atrybutów u poszzcególnych graczy (PA i CA też możecie proponować). Oczywiście informacjami n/t kontraktów i innych szczegółów nie pogardzę. Czekam na opinię. Termin do 24 listopada.

Odnośnik do komentarza
Kto robił Patryka Rachwała? :) Gość to po Murasiu i kilerach z Legii najlepszy pomocnik w polskiej lidze, co 'trochę' mija się z prawdą ;) Łącznie tylko 3 atrybuty techniczne i 2 mentalne spadają poniżej pułapu 10.

 

Zdecydowanie przychylam się do opinii, pozatym rzuca sie w oczy postęp Janusza Gola, przepakowani Peruwiańczycy, trochę za wysoka skuteczność Costly'ego (wynikająca raczej z wysokich Decyzji i Opanowania), chyba jest błąd w klubach filialnych (Hetman Zamość jest filią a nie klubem patronackim), Janas nie ma kariery zawodniczej i występów w reprezentacji (53/1 gol). Tyle znalazłem na szybko

Odnośnik do komentarza

Dopracuj dobrze Jarzębowskiego - być może niedługo trafi do Legii ;P

 

A tak na serio to u Jarzy dostosuj CA do RCA i raczej obniż strzały z dystansu. Ma chyba 14-15, a to na nasze warunki zbyt dużo.

 

P.S. Wejdź na temat Legii za kilkanaście minut - podam tam ostateczne CA wszystkich graczy (L) po odpakowaniu. Będziesz mógł porównać to z piłkarzami Bełchatowa, co może być pomocne.

 

I jeszcze jedna uwaga - staraj się nie zostawiać 0 w skillsach grajków bo w grze dzieją się cuda...

Odnośnik do komentarza

Zdecydowalem się na pewien zabieg dotyczacy bardziej wiekowych pilkarzy. Otóż zwiększyłem im CA, a zmniejszylem PA, bo byłem śwaidkiem, że niektórzy zawodnicy w wieku ok. 30 lat mieli różnice między CA, a PA powyżej 25, a wiadomo, że nawet by się mie zbliżyli do maksimum umiejętności. Oczywiście nie podwyższałem tego CA o nie wiadomo ile tylko o maks 5-8 punktow, i o tyle samo zmniejszalem PA. Czekam na wasz kolejne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Zdecydowalem się na pewien zabieg dotyczacy bardziej wiekowych pilkarzy. Otóż zwiększyłem im CA, a zmniejszylem PA, bo byłem śwaidkiem, że niektórzy zawodnicy w wieku ok. 30 lat mieli różnice między CA, a PA powyżej 25, a wiadomo, że nawet by się mie zbliżyli do maksimum umiejętności. Oczywiście nie podwyższałem tego CA o nie wiadomo ile tylko o maks 5-8 punktow, i o tyle samo zmniejszalem PA. Czekam na wasz kolejne propozycje.

 

Wow! Jeszcze zwiększyłeś CA graczom? To na jakim poziomie teraz jest ten współczynnik u poszczególnych graczy? Sądziłem że raczej kilku graczom trzeba CA zmniejszyć (Rachwał, Peru-stars itp). To raczej zły pomysł... Ale najlepiej przedstaw CA/PA najlepszych graczy, to wtedy będzie można dyskutować.

Odnośnik do komentarza

i dobrze że poprosiliśmy bo są trochę zawyżone:

 

Nowak jest bdb piłkarzem jak na polską ligę ale CA wyższe od Radovica, Szałachowskiego i Chinyamy z Legii (tam są już wartości CA, do nich odnoszę twoje) to trochę za dużo. 120/135 to moja propozycja.

 

Costly też niżej o 5 ptk, nigdy nie był rewelacyjnym zawodnikiem tylko ,,dobrym''

 

Jhoel Herrera zagrał w jakimś meczu w tym roku że ma CA wyższe od Gizy i Kiełbowicza?

 

Grzelo - Garguła i Roger to podobna klasa, tym bym się aż tak nie emocjonował

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...