Skocz do zawartości

GKS Bełchatów w FM 09


kacpergawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Moge obnizyc tym co mowiliscie, ale na pewno nie Gargule. Przepraszam bardzo, ale jak gra Roger w lidze? Dla mnie gorzej od Garguly i to co najmniej o te 6 punktow CA, a ze sie sprzezyl na jeden mecz z Irlandia w reprze to nic nie znaczy, bo Lukasz tez grał dobrze.

 

A co do porwnania Gizy do Herrery, to ja tez mam pytanie kiedy byl ostatni dobry mecz Gizy? Bo ja jakos sobie tego nie przypominam.

 

Co do reszty to moge troche obnizyc.

Odnośnik do komentarza
A co do porwnania Gizy do Herrery, to ja tez mam pytanie kiedy byl ostatni dobry mecz Gizy? Bo ja jakos sobie tego nie przypominam.

 

Gizę dałem bo akurat był w okolicy CA Herrery. Ale w tej okolicy są też piłkarze typu Szali i Kiełbowicza czyli dobrych ligowców a nie anonimowego rezerwowego z Peru ...

 

A czy byłaby możliwość pełnej listy takiej jak dał MarioWO(L)F w temacie o Legii?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, jeszcze dziś podam już po korektach. A co do Herrery to mi sie machnelo, on ma 10 punktow mniej, to teraz rozumiem wasze pretencje :).

 

A co do Garguly dalej sie bede upieral. Mowisz Lewandowski? PA -9 juz rekompensuje, a glowna jego sila lezy w talencie. Watpie, abym bardzo oslabil Lukasza, co najwyzej 2-3 punkty w dol.

Odnośnik do komentarza
A co do Garguly dalej sie bede upieral. Mowisz Lewandowski? PA -9 juz rekompensuje, a glowna jego sila lezy w talencie. Watpie, abym bardzo oslabil Lukasza, co najwyzej 2-3 punkty w dol.

1. To, że jest bardzo utalentowany oznacza, że Garguła ma być przepakowany?

2. Nikt nie mówi, żebyś go bardzo osłabiał, ale po prostu twierdzę, że 135 to dla niego zbyt dużo - taki współczynnik CA powinni mieć już ci zdecydowanie najlepsi w lidze. A Garguła, mimo że jest jednym z lepszych, moim zdaniem nie należy do tych zdecydowanie wybijających się ponad poziom Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Oto wszyscy gracze:

Paweł Adamiec - CA 87 PA -6

Marcin Błaszczyk - CA 65 PA 90

Marcin Cecot CA 105 PA 110

Bartłomiej Chwalibogowski - CA 110 PA 120

Carlo Costly CA 120 PA 132

Marcin Drzymont - CA 112 PA 122

Janusz Dziedzic - CA 100 PA 103

Jakub Feter - CA 105 PA 115

Grzegorz Fonfara - CA 110 PA 120

Łukasz Garguła - CA 132 PA 142

Janusz Gol - CA 90 PA -7

Jhoel Herrera - CA 100 PA 110

Tomasz Jarzębowski - CA 117 PA 125

Dominik Kisiel - CA 87 PA -6

Krzysztof Kozik - CA 100 PA 115

Piotr Kuklis (nie zmieniałem nic, bo uznałem, że resacher Widzewa zna go lepiej, a jest to tylko wypożyczenie)

Paweł Magdoń - CA 90 PA 110

Artur Marciniak - CA 100 PA 120

Dawid Nowak - CA 125 PA 140

Dariusz Pietrasiak - CA 118 PA 125

Jacek Popek - CA 110 PA 120

Patryk Rachwał - CA 105 PA 120

Kamil Poźniak - CA 95 PA -7

Maciej Stolarczyk - CA 105 PA 110

Mariusz Ujek - CA 115 PA 120

Tomasz Wróbel - CA 111 PA 114

 

 

 

 

 

 

Nie zamieściłem jeszcze większości zawodników ME, z powodu, że jeszcze nie wszystkich dokładnie oceniłem.

Odnośnik do komentarza
Uwarzam, że od akurat Smolińskiego jest lepszy. A co do Gizy to on rzeczywiście był dobrym graczem, ale jak mówił sam trener Urban został zaszczuty i obecnie nie nadaje się do dobrej gry. Dlatego uwarzam, że CA 105 dla Fetera to nie jest za dużo.

 

Zdecydowanie przesadzasz. Giza to zdobywca PP z ponad 100 występów w Ekstraklasie a Feter nawet nie zadebiutował w Ekstraklasie. Zostaw mu PA na 115 a CA daj na 90 max ...

Odnośnik do komentarza

A czy ja mówie, że Giza ogólnie jest słaby? Chciałbym zaznaczyć, że większość z tych 100 występów zaliczył w barwach Cracovii, a obecnie znacznie obniżył loty. To już nie jest ten sam zawodnik, który jechał na Mundial. Ten gracz jest dużo słabszy niż kiedyś. A CA 90 to maja nawet nie najlepsi juniorzy, tylko średniaki, więc uwarzam, że jest to dal Kuby za mało.

Odnośnik do komentarza

A właśnie średniaki to poziom najlepszych juniorów. Człowieku opanuj się, to jest gracz, którego nie ma nawet w szerokiej kadrze. Jak jemu dajesz 105, to boje się jak przepakowany jest Bełchatów, a zwłaszcza Gol, Cetnarski, Adamiec, czy Pozniak, którzy w przeciwieństwie do tego Fetera grają w 1 składzie, lub się ocierają. 90 to MAX dla takiego gracza, to będzie gwiazda ME i ocierający się gracz o pierwszy skład. Już się nie czepiam PA, bo być może jest utalentowany. Zresztą rozgrywki juniorskie(Mundial) to całkiem inna bajka, niż profesjonalna piłka. Oni tam nawet na normalne nawierzchni nie grali. Już 4 osoby Ci mówią, żebyś to zmienił a Ty dalej swoje.

 

 

90minut.pl podaje, że nie jest to gracz Bełchatowa:

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8308

Odnośnik do komentarza
Akurat CA i PA Adamca, Gola i Pozniaka podałem i nie sądze, aby kolejno 87 (Adamiec) 90 (Gol) czy 95 (Pozniak) to bylo bardzo przepakowanie. Ale jak tak nalegacie to mogę i Feterowi obniżyć.

 

Tym dziwniejsze jest to, przecież ci zawodnicy są dużo lepsi od Fetera ... Szczególnie Gol który spokojnie mógłby dostać CA = 100 bo z racji swojego wieku już nie rozwinie się tak harmonijnie jak np. Późniak. Ale Feter na więcej niż 90 nie zasługuje i nie zasługiwał, może kiedyś zasłuży więc PA = 115 jest ok

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Gietz'em w sprawie Janusza Gola. Nie jest to młodzieniaszek i bardzo dobrze radzi sobie w pierwszej 11stce. Dla mnie jedno z małych odkryć tego sezonu. CA=105 było by dobre.

 

Z tego co ja bym jeszcze mógł doradzić, to odrobinę zjechać w dół z Ca Fonfary i Chalibogowskiego, pierwszy pewnie trochę stracił przez kontuzje, a drugi nie łapie się do składu. A zwiększył bym w zamian Dziedzicowi do 110.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...