Skocz do zawartości

GKS Bełchatów w FM 09


kacpergawlo

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka pytań.

- dlaczego w kadrze GKS-u znajduje się Marcin Błaszczyk? takiego gracza nie znajdziesz nawet w kadrze U-21, także co on tutaj robi?

- nie ma kogoś takiego jak Marcin Cecot, a Edward Cecot. pewnie literówka z Twojej strony,

- Jakub Feter również nie widnieje w kadrze GKS-u (ani w pierwszej, ani w U-21). wg. 90minut.pl gra on w łódzkim SMS,

 

to tyle, zbyt późno zauważyłem ten temat. ciekawi mnie jak oceniłeś choćby Mateusza Cetnarskiego, który powoli "rośnie" w bełchatowskim klubie. a dwa, GKS nie jest klubem "środka tabeli", co choćby obrazuje aktualna tabela Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Wracjąc do tematu Ujka, dziś czytałem wypowiedź Pawła Janasa, który twierdził, że gra GKS głównie zależy od dyspozycji 3 liderów w tym właśnie Ujka. Dlatego nie widzę uzasadnieniaby w kolejnym patchu obnizać Jego CA, a być może zostanie zwiększone.

 

tylko szkoda że na boisku widać raczej innych liderów a nie Ujka, punkty robi Garguła wespół z solidna defensywą i już Kozik wydaje się mieć większy wpływ na grę Bełchatowa od wspomnianego napastnika... a może dlatego nie są liderem tabeli, bo jeden muszkieter zawodzi ;)

 

p.s. jeśli Ujek ma mieć podniesione CA, to ile mu ich brakuje do Nowaka, który ma choćby 4 asysty, Ujka nie widać ani wśród asystentów, ani wśród strzelców... :P

może nie obejrzałem wszystkich meczy GKS ale w kilku które obejrzałem na Cyfrze nie pamiętam aby się na boisku czymkolwiek wyróżniał...

Odnośnik do komentarza
mam kilka pytań.

- dlaczego w kadrze GKS-u znajduje się Marcin Błaszczyk? takiego gracza nie znajdziesz nawet w kadrze U-21, także co on tutaj robi?

- nie ma kogoś takiego jak Marcin Cecot, a Edward Cecot. pewnie literówka z Twojej strony,

- Jakub Feter również nie widnieje w kadrze GKS-u (ani w pierwszej, ani w U-21). wg. 90minut.pl gra on w łódzkim SMS,

 

to tyle, zbyt późno zauważyłem ten temat. ciekawi mnie jak oceniłeś choćby Mateusza Cetnarskiego, który powoli "rośnie" w bełchatowskim klubie. a dwa, GKS nie jest klubem "środka tabeli", co choćby obrazuje aktualna tabela Ekstraklasy.

1. Muszę to zgłościć Krzyśkowi, dzięki

2. Oczywiście Edward Cecot

3. Jakub Feter jest w zespole Młodej Ekstraklasy i mam na to oficjalne informacje, w wymienionym przez Ciebie serwisie musi być błąd, bo Jakub był tylko wypożyczony tam w którymś ze wcześniejszych sezonów.

4. Ja traktowałem Bełchatów jako drużyne z górnej połowy tabeli

 

Co do Ujka to obecnie ma CA 110 i najwyzej zostanie podniesione do 113-115, a Nowak ma 125, więc różnica będzie.

Odnośnik do komentarza
3. Jakub Feter jest w zespole Młodej Ekstraklasy i mam na to oficjalne informacje, w wymienionym przez Ciebie serwisie musi być błąd, bo Jakub był tylko wypożyczony tam w którymś ze wcześniejszych sezonów.

4. Ja traktowałem Bełchatów jako drużyne z górnej połowy tabeli

 

Co do Ujka to obecnie ma CA 110 i najwyzej zostanie podniesione do 113-115, a Nowak ma 125, więc różnica będzie.

 

3. jakie oficjalne info na to masz? dla mnie w miarę oficjalnym wyznacznikiem jest oficjalna strona klubu, a tam w kadrze GKS U-21 Fetera nie znajdziesz. nie wystąpił on nawet w ostatnich spotkaniach młodego GKS-u, a powinien skoro jest tak dobrym graczem. fakt, był on wypożyczony do SMS, ale już z niego nie wrócił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Paweł Janas:

- Ma jakieś małe poparcie kibiców na starcie sezonu:

70/200 fani

70/200 zarząd

- Jego preferowanym ustawieniem w grze jest 3-4-3. Czy tak jest w rzeczywistości?

- Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w grze (zapewne ma), ale nie ma Full Time contract zaznaczonego.

- W relacjach powinien mieć Rafała Janasa na Likes 100.

- Urodził się w Pabianicach

- Warto mu dodać historię występów, chociaż we Francji, dzięki czemu będzie miał znajomość rynku transferowego w tym kraju. Owszem, nie możemy założyć, że zna tak naprawdę ale z pewnościa poznał kilka osób, które mogłyby mu pomóc w znalezieniu dobrego gracza - na tym przecież również polega skauting. Gra powinna to odzwierciedlać.

 

//EDIT >> Mimo moich starań nie mogłem ustawić Janasowi znajomości rynku francuskiego, toteż moze nie mieć to takiego wpływu na rozgrywkę. Mimo to proszę researchera o popraiwenie tego. I jeszcze dwie rzeczy co do niego:

- kontrakt od 21.V.2008

- date joined tak samo.

 

 

Kolejna kwestia: stadion Bełchatowa.

gra: 7938 / 7938

90minut.pl: 6870 / 4170

strona oficjalna: 5238 / 5238

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z długością kontraktów to wszystko OK?

patch 9.0.2

 

Jarzębowski 2010?

Garguła 2010?

 

Może mało aktualne, bo pierwszy już z Bełchatowa odszedł (koniec kontraktu - 31.12.2008), a drugi jest bliski odejścia teraz lub latem (koniec kontraktu 30.06.2009).

Może warto sprawdzić pozostałych, jeśli przy zawodnikach pierwszego składu są błędy?

 

Jeśli nie mam racji proszę o poprawienie.

Odnośnik do komentarza

Jarzębowskiego nie będę ruszał, bo już jest zawodnikiem Legii, a Gargule ustawie już future transfer w zależności gdzie pójdzie, no chyba, że ten transfer zostanie szybciej przeprowadzony to tego gracza przejmie inny researcher.

 

Co do innych graczy to miałbym prośbe jeżeli masz wiarygodne informacje na ten temat to czy mógłbyś mi je udostępnić, bo niektórych piłkarzy po prostu nei znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Costly o sobie:

Grałem w podstawowym składzie. Goli jednak nie strzelałem.

 

Dlaczego?

 

Bo żaden trener nie wystawiał mnie na ulubionej pozycji - prawego napastnika, lub skrzydłowego. W polskiej lidze, jak jesteś wysoki, nieźle grasz głową, to musisz występować na szpicy. A ja nigdy nie byłem i nie będę środkowym napastnikiem. Selekcjoner reprezentacji Hondurasu doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w ataku zawsze daje mi kogoś do pomocy. Tydzień temu wygraliśmy 1:0 prestiżowy mecz eliminacyjny do MŚ w RPA z Meksykiem. Grałem pełne 90 minut, byłem jednym z najlepszych na boisku. Wystarczyło poczytać relacje w internecie. (...)/ekstraklasa.net

 

Proponuję dodać mu pozycję AMR(15-20)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...