Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław w FM 2009


Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Acc nie dawaj mu 20 - to by oznaczało, że lepszych od niego nie ma na całym świecie. Poza tym młody jest, niech ma dokąd się rozwijać.

 

Słuchaj się Profesora. W końcu na takie oceny zasługuje tylko Lewandowski. Wszak nie ma od niego silniejszych na świecie...

Odnośnik do komentarza
Acc nie dawaj mu 20 - to by oznaczało, że lepszych od niego nie ma na całym świecie. Poza tym młody jest, niech ma dokąd się rozwijać.

 

Słuchaj się Profesora. W końcu na takie oceny zasługuje tylko Lewandowski. Wszak nie ma od niego silniejszych na świecie...

 

Po raz absolutnie ostatni odpowiadam na Twoje chore wymysły, wyłącznie po to, żeby pokazać, jak dalece nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym się wypowiadasz. Lewandowski ma przyspieszenie 12, szybkość 14, siłę 18. O przyczynach wysokości tego ostatniego atrybutu już pisałem pięciokrotnie, w odpowiedzi na Twoje teksty dwukrotnie, więcej nie zamierzam, bo i tak do Ciebie nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Acc nie dawaj mu 20 - to by oznaczało, że lepszych od niego nie ma na całym świecie. Poza tym młody jest, niech ma dokąd się rozwijać.

 

Słuchaj się Profesora. W końcu na takie oceny zasługuje tylko Lewandowski. Wszak nie ma od niego silniejszych na świecie...

 

Po raz absolutnie ostatni odpowiadam na Twoje chore wymysły, wyłącznie po to, żeby pokazać, jak dalece nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym się wypowiadasz. Lewandowski ma przyspieszenie 12, szybkość 14, siłę 18. O przyczynach wysokości tego ostatniego atrybutu już pisałem pięciokrotnie, w odpowiedzi na Twoje teksty dwukrotnie, więcej nie zamierzam, bo i tak do Ciebie nie dociera.

 

Luzik, nikt nie prosił o odpowiedz. Nikt teraz nawet nie zadawał pytania. Moje chore wymysły nijak się mają do Twoich Profesorze. Czy jednak tylko mnie się wydaje że Gancarczykowi bliżej do szybkości 17/18 i przyśpieszenia 18/19(choć i tak są to za wysokie noty), niż Lewandowskiemu do siły 18. Wg. mnie już Iwański jest od niego silniejszy, a w grze ten atrybut ma niższy. Widziałeś jak Gancarczyk podupcza? Wg. mnie jest szybszy od Jelenia.

Odnośnik do komentarza
A jak potraktowany zostal Seba Mila? I jeszcze pytanie, który z bramkarzy zostal wyzej oceniony?

 

1. W jakim sensie potraktowany? NA pewno obniżę mu grę na lewej pomocy (to pozostałości po starym researcherze), bowiem w Śląsku na tej pozycji gra/może grac Garnek, Ostrowski

 

2. Na początku Kaczmarek (przed przyjściem awaryjnym Banaszyńskiego) był pierwszym bramkarzem. Olszewski był jako rezerwowy, a na Banaszyńskiego nie miałem wpływu - przyszedł po oddaniu bazy i został tylko transferowany.

Odnośnik do komentarza

Wg ostatnich testów szybkościowych najszybsi to Janusz i Marek Gancarczykowie lecz Janusz zdecydowanie lepiej przyspiesza oraz ... Tadziu Socha.

 

Jeśli mowa o Januszu...to oprócz szybkości jest bardzo dobrym technikiem. Może by tak mu jeszcze podciągnąć agresję i waleczność o 5pkt oraz natural fitness.

Guli jakie chcesz dać CA/PA Januszowi? 125/150?

Odnośnik do komentarza
Acc nie dawaj mu 20 - to by oznaczało, że lepszych od niego nie ma na całym świecie. Poza tym młody jest, niech ma dokąd się rozwijać.

 

Słuchaj się Profesora. W końcu na takie oceny zasługuje tylko Lewandowski. Wszak nie ma od niego silniejszych na świecie...

 

Po raz absolutnie ostatni odpowiadam na Twoje chore wymysły, wyłącznie po to, żeby pokazać, jak dalece nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym się wypowiadasz. Lewandowski ma przyspieszenie 12, szybkość 14, siłę 18. O przyczynach wysokości tego ostatniego atrybutu już pisałem pięciokrotnie, w odpowiedzi na Twoje teksty dwukrotnie, więcej nie zamierzam, bo i tak do Ciebie nie dociera.

 

Luzik, nikt nie prosił o odpowiedz. Nikt teraz nawet nie zadawał pytania. Moje chore wymysły nijak się mają do Twoich Profesorze. Czy jednak tylko mnie się wydaje że Gancarczykowi bliżej do szybkości 17/18 i przyśpieszenia 18/19(choć i tak są to za wysokie noty), niż Lewandowskiemu do siły 18. Wg. mnie już Iwański jest od niego silniejszy, a w grze ten atrybut ma niższy. Widziałeś jak Gancarczyk podupcza? Wg. mnie jest szybszy od Jelenia.

Dajże ziomuś spokój. Czytałeś może to : <cytat z Profesora> "W oglądanych przeze mnie meczach wypadł fizycznie bardzo dobrze, również w obronie piłki przed defensorem rywali - niestety na tle Azerów, materiału porównawczego z mocniejszymi rywalami niestety wtedy nie miałem. Jego profil jest do dokładnego przeglądu przed następnym uaktualnieniem bazy, jego siła na pewno zostanie wydatnie obniżona."

 

 

Trzeba Ci te zdania rozłożyć na części pierwsze?

Odnośnik do komentarza
Wg ostatnich testów szybkościowych najszybsi to Janusz i Marek Gancarczykowie lecz Janusz zdecydowanie lepiej przyspiesza oraz ... Tadziu Socha.

 

Jeśli mowa o Januszu...to oprócz szybkości jest bardzo dobrym technikiem. Może by tak mu jeszcze podciągnąć agresję i waleczność o 5pkt oraz natural fitness.

Guli jakie chcesz dać CA/PA Januszowi? 125/150?

 

A w Lidze+ Extra Tarasiewicz mówił, że Marek jest szybszy od Janusza :D

 

CA/PA? Nieco się chyba zagalopowałeś :) . Obecnie ma 105/115...może PA troszkę za niskie, nie wiem, muszę to przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Jeśli mowa o Januszu...to oprócz szybkości jest bardzo dobrym technikiem.

Bardzo dobrym? Chyba tylko na polskim podwórku, gdzie równe prowadzenie piłki i umiejętność zabrania się z nią w biegu uchodzi za umiejętność godną beenhakeerowego internaszjonal lewelu.

Odnośnik do komentarza
Jeśli mowa o Januszu...to oprócz szybkości jest bardzo dobrym technikiem.

Bardzo dobrym? Chyba tylko na polskim podwórku, gdzie równe prowadzenie piłki i umiejętność zabrania się z nią w biegu uchodzi za umiejętność godną beenhakeerowego internaszjonal lewelu.

Na polskim podwórku, tak jak strong man Lewandowski ;) .

Odnośnik do komentarza

Pozycja Śląska w obecnym sezonie to duże zaskoczenie. Choć ostatni mecz został "odpuszczony" i w obliczu kolejnych dwóch bardzo ciężkich wyjazdów zespół może spaść o kilka pozycji to jednak przygotowanie fizyczne do sezonu i waleczność zaskoczyły wszystkich. Uważam, że zawodnicy zasługują na to żeby im podnieść kluczowe atrybuty fizyczne o 2-3pkt jak również waleczność i determinację a co za tym idzie także CA.

 

Mila wg mnie ma za niski atrybut rzutów rożnych. Ten element wykonuje bardzo dobrze tak na 17/18. Podobnie rzecz się ma z rzutami wolnymi.

W realu jest odrobinę słabszy psychicznie niż to wynika z jego atrybutów.

 

Ulatowski, Socha i J.Gancarczyk wymagają podrasowania.

U Tarasiewicza nieco daje po oczach za niski atrybut wiedzy taktycznej.

Barylski udowodnił, że warto mu podwyższyć odpowiednie atrybuty trenerskie.

 

Ceny biletów i karnetów powinny być wyższe.

Odnośnik do komentarza
A co do Mili to bardziej mi chodzilo o umiejetnosci, bo sa 2 sprawy. 1 w Slasku odzyl, ale znow nie moze byc za dobry, bo pokazal w kilku klubach, ze jest slaby psychicznie i tu mam pytanie jak to ziterpretowales. Czy moze jest On pozostaloscia reseachera LKS?

 

Mentalnych nie ruszałem, bo nawet z nim nie rozmawiałem i nie wiedziałem jaki jest. Jednak po zamienieniu z nim kilku zdań wyrobiłem sobie opinię co do "Rogera"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...