Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że baza danych trafiła do mnie dnia dzisiejszego, proszę o wpisywanie wszelkich uwag i propozycji. Postaram się je uwzględnić opracowując (L) do patcha Grudniowego.

Chyba lutowego. Do kiedy macie odesłać bazy?

 

Jeszcze mamy parę dni na dokonanie poprawek :) A tak na poważnie to dokładnie nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj popracowałem nad bazą danych i tak:

 

-transfery na dzień dzisiejszy: Grosicki (Jagiellonia, wyp. do końca sezonu), Wysocki (Piast, wyp. do końca sezonu), Arruabarrena (Eibar, wyp. do końca sezonu), Edson (Nauticio Recife, definitywny), Vuković (Iraklis, definitywny), reszta transferów przeprowadzona przez Krzyśka.

-poprawiłem legendy/ikony/ulubieńcy klubu (dodałem Leszka Pisza)

-dodałem kilka relationship między zawodnikami i trenerami, np. Vuko-Borysiuk, Mucha-Edson, itp

-zmieniłem pozycje kilku graczom Młodej Ekstraklasy (Wasikowski - obrońca lewy, Okpara - obrońca środkowy)

-dodałem kilku zawodników z Młodych Wilków rocznik 91 i 92, którzy pojechali na obóz z ME

-dopracowałem statsy zawodników (L), min. Astiza, Choto, Kumbeva, Iwańskiego, Rogera i Radovicia (u nich zaszły zmiany, mniejsze lub większe) - może jeszcze dzisiaj zamieszczę parę screenów

Ogólnie zastosowałem się do wytycznych (atrybuty 13-14 technicznie to max), jedynie Roger ma trzy 16

-zmniejszyłem Dowhaniowi PA do 165

-uzupełniłem historię Rockiego (thx dla shqvarny'ego)

-poprawiłem kontrakty zawodników i daty dołączenia do zespołu

-reszty już nie pamiętam ;P

 

Edit:

 

Astiz - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2aecd72d47bdf4e.html

 

Choto - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2e534d5cdec789e.html

 

Iwański - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e60b2add0df176ea.html

 

Kumbev - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12ab8114f45e1948.html

Odnośnik do komentarza
Czy Inaki nie jest troszkę za słaby? Chociażby odbiór i gra głową.

 

Opracowując Astiza wyszedłem z założenia czym się wyróżnia na tle pozostałych obrońców w naszej ekstraklasie. Czy rzeczywiście świetnie gra głową, ma kapitalny odbiór piłki czy genialnie kryje przeciwnika? I tutaj skorzystałem z jednej z wypowiedzi trenera Urbana, jescze z poprzedniego sezonu. Stwierdził, że Inaki to nie jest jakiś super-obrońca, jedynie przewyższa naszych defensorów wyszkoleniem taktycznym, ustawianiem się. I właśnie dzięki temu potrafi wygrywać większość pojedynków w naszej lidze. I potwierdza się to oglądając mecze Legii z jego udziałem. Dlatego atrybuty techniczne okroiłem mu do przyziemnych rozmiarów, dając wysokie ustawianie się i błyskotliwość. O tym że Astiz jest inteligentnym zawodnikiem chyba nie muszę wspominać.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: czy risercher sprawdzał consistency i important matches Jankowi Musze? Przyznam, że nie chcę apelować o jakiekolwiek zmiany, bo nie widziałem za dużo w akcji Waszego golkipera, ale wartości 19 i 17 dziwią mnie skoro wszyscy researcherzy tak często mówią o wartościach globalnych, żeby w polskiej lidze nie dawać za często atrybutów powyżej 15, a tu takie wysokie wartości. Wartość constistency jest większa od Ikera czy Gianluigi, bo oni mają "tylko" 18. Ważne mecze akórat mają o jedno oczko wyżej, ale chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego... W końcu ta dwójka jest od lat najlepszą dwójką na świecie w swoim fachu, a Janek Mucha?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: czy risercher sprawdzał consistency i important matches Jankowi Musze? Przyznam, że nie chcę apelować o jakiekolwiek zmiany, bo nie widziałem za dużo w akcji Waszego golkipera, ale wartości 19 i 17 dziwią mnie skoro wszyscy researcherzy tak często mówią o wartościach globalnych, żeby w polskiej lidze nie dawać za często atrybutów powyżej 15, a tu takie wysokie wartości. Wartość constistency jest większa od Ikera czy Gianluigi, bo oni mają "tylko" 18. Ważne mecze akórat mają o jedno oczko wyżej, ale chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego... W końcu ta dwójka jest od lat najlepszą dwójką na świecie w swoim fachu, a Janek Mucha?

 

Consistency 19 oznacza, że zawodnik rozegra średnio 19 na 25 meczy na poziomie swojego CA, a 6 na poziomie bodaj o 10-15 niższym. A akurat Janek Mucha charakteryzuje się dużą stabilnością formy, dlatego zamiast zwiększać mu inne atrybuty postanowiłem zostawić mu ten wysoki atrybut.

 

P.S. Dziwne że kibic który ogląda mecze ekstraklasy nie zna umiejętności Muchy... Proponuje mecz z Wisłą z jesieni zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Czepiasz się, przecież aby dobrze znać atrybut "constistency" czyli stabilność formy musiałbym widzieć chyba wszystkie jego mecze ?? A w kilku których widziałem jak grał - bronił dobrze, ale żeby dobrze znać jego stabilność musiałbym oglądać wszystkie mecze, a jako kibic Lecha, nie oglądam meczów Legii z byle kim ;P

 

To Ci odpowiadam, że Mucha ma dużą stabilność formy.

Odnośnik do komentarza

Wracając do obywatelstwa Radovicia:

 

Pomocnik Legii Warszawa Miroslav Radović jest bliski podjęcia decyzji gry dla reprezentacji Czarnogóry.

 

Jak pisze "Przegląd Sportowy" piłkarz pogodził się już z tym, że nie zagra dla Serbii.

 

- Wiem, że selekcjoner mnie chce, zastanawiam się nad tym. W końcu jest to ten sam naród – mówi Radović o możliwości gry dla Czarnogóry.

 

Radović urodził się w Gorażde w Bośni i Hercegowinie. W przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry (gdy było to jeszcze jedno państwo). Teoretycznie może więc wybierać pomiędzy tymi trzema państwami.

 

- Czuję się Serbem. Prawda jest taka, że mam przynajmniej w tym momencie bardzo małe szanse na grę w kadrze Serbii. Występują tam po prostu zawodnicy lepsi ode mnie, grający w silniejszych ligach. W Bośni jest podobnie, a ja jestem realistą – mówił we wrześniu.

 

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html?wi...-dla-Czarnogory

Odnośnik do komentarza
Wracając do obywatelstwa Radovicia:

 

Pomocnik Legii Warszawa Miroslav Radović jest bliski podjęcia decyzji gry dla reprezentacji Czarnogóry.

 

Jak pisze "Przegląd Sportowy" piłkarz pogodził się już z tym, że nie zagra dla Serbii.

 

- Wiem, że selekcjoner mnie chce, zastanawiam się nad tym. W końcu jest to ten sam naród – mówi Radović o możliwości gry dla Czarnogóry.

 

Radović urodził się w Gorażde w Bośni i Hercegowinie. W przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry (gdy było to jeszcze jedno państwo). Teoretycznie może więc wybierać pomiędzy tymi trzema państwami.

 

- Czuję się Serbem. Prawda jest taka, że mam przynajmniej w tym momencie bardzo małe szanse na grę w kadrze Serbii. Występują tam po prostu zawodnicy lepsi ode mnie, grający w silniejszych ligach. W Bośni jest podobnie, a ja jestem realistą – mówił we wrześniu.

 

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html?wi...-dla-Czarnogory

 

W 9.2.0 Radović ma 3 narodowości: Serbia, Bośnia i Czarnogóra, ale zadeklarowaną Serbię. W 9.3.0 będzie tak samo, bo do 26.01 decyzja ostateczne pewnie jeszcze nie zapadnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...