Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Ale oczywiscie bedzie uwzglednione jako odejscie w zimowym okienku transferowym, a nie od poczatku sezonu? I jak to zamierzasz rozwiazac, bo Vuko mial kontrakt do czerwca, ale klub zgodzil sie na jego rozwiazanie teraz?

 

P.S. W tej chwili niemam bazy danych. Jak Krzysiek prześle pliki, to wtedy będę się zastanawiał i o różnych możliwościach napewno tutaj napiszę, wspólnie coś ustalimy. ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeglądając nowego Patcha 9.2.0 znalazłem kilka błędów, które zostaną naprawione w następnej (?) łatce.

 

-brak miejsc urodzeń Muchy, Machnowskiego, Choto

-atrybuty Dixiego są zawyżone wszystkie o 1 punkt, wynika to chyba ze zmian w silniku gry

-rozbudowa stadionu (ale to jeszcze muszę sprawdzić)

Odnośnik do komentarza

Ech... naprawdę nie wiem czemu Choto ma wyświetlane takie statsy. Wklepywałem jego atrybuty do edytora i wszystko było cacy. A tutaj znowu wymiata. Od następnej łatki mam zamiar zdecydowanie zastosować się do zaleceń dla polskiej ligi. Stworzyłem arkusz w Excelu gdzie wpisałem wszystkie atrybuty grajków Legii i mogę je porównywać. Dzięki temu powinienem wyeliminować większość błędów. Sorki za wszystkie "kwiatki" - wyszedł brak doświadczenia niestety :pray:

Odnośnik do komentarza

Rzeźniczak: strzał z dystansu (9) - zdecydowanie za dużo max (7).

 

Szala: drybling (8) i technika (9) - w dół Wojtek to typowy przecinak te atrybuty powinien mieć niżej max (6) w zamian powiększyłbym waleczność do (14-15) i siłę albo agresje o jeden w górę.

 

Roger: Trochę za mała waleczność (7), szczególnie w obecnym ustawieniu Legii podejmuje walkę, nie mówiąc o reprezentacji gdzie w czasie ważnym spotkań wstępuje w niego wojownik. Zastanawia mnie również ustawianie się (10). Roger szczególnie często w polu karnym nagle znajduje się w świetnej okazji do zdobycia bramki (często się to zdarza, a teraz do głowy przychodzi mi choćby mecz z Austria z Euro) Dlatego coś w granicach (12-13). A i Roger zdecydowanie lepiej gra głową (9) to za mało, najlepiej (12-11). Obniżyłbym wykańczanie akcji o jeden w dół (do 12) i równowagę (14). I na upartego rzuty rożne o jeden w dół (do 12)

 

Borysiuk: Wiem, że on będzie się rozwijał, ale ma za niskie przewidywanie (12), a to atrybut mentalny. Nie ma on świetnego odbioru (co świetnie zauważyłeś), ale czyta grę i to pomaga mu grać jako DMC. U niego zdecydowanie w dół powinny pójść: znaczenie (do 4-5) z racji wieku i agresja (6-7) również z racji wieku ale i z charakteru.

 

Giza: Opanowanie (11) zdecydowanie za dużo. Jak Chini ma (6), to trzeba być sprawiedliwym i dać Gizie (4-5) bo nie wykorzystywał dużo większej liczby sytuacji. Automatycznie decyzje do (9-10) Dla Gizy większe powinno być ustawianie się (9), bo jakoś znajduje się w tych sytuacjach ( powiększyć do 13).

W dół jeszcze gra głową (do 6), a do góry o jedno-dwa oczka zwinność (12-13)

 

No Tejksiu, który jest naprawdę świetnie zrobiony. Ma jednak jeden mały mankament - ustawianie się (9). Jakby miał (12-13) to miałby wiecej okazji do niewykorzystania sytuacji z czego słynie.

 

Reszta składu, to chyba najlepiej odwzorowana Legia jaką do tej pory widziałem w seriach CM/FM.

Pozdro!

 

P.S O Choto nie pisałem bo sam widzisz MarioWO(L)F, że są błędy. Jak go poprawisz, to mógłbyś wrzuić jego screen. Elo!

Odnośnik do komentarza
Rzeźniczak: strzał z dystansu (9) - zdecydowanie za dużo max (7).

 

Szala: drybling (8) i technika (9) - w dół Wojtek to typowy przecinak te atrybuty powinien mieć niżej max (6) w zamian powiększyłbym waleczność do (14-15) i siłę albo agresje o jeden w górę.

 

Roger: Trochę za mała waleczność (7), szczególnie w obecnym ustawieniu Legii podejmuje walkę, nie mówiąc o reprezentacji gdzie w czasie ważnym spotkań wstępuje w niego wojownik. Zastanawia mnie również ustawianie się (10). Roger szczególnie często w polu karnym nagle znajduje się w świetnej okazji do zdobycia bramki (często się to zdarza, a teraz do głowy przychodzi mi choćby mecz z Austria z Euro) Dlatego coś w granicach (12-13). A i Roger zdecydowanie lepiej gra głową (9) to za mało, najlepiej (12-11). Obniżyłbym wykańczanie akcji o jeden w dół (do 12) i równowagę (14). I na upartego rzuty rożne o jeden w dół (do 12)

 

Borysiuk: Wiem, że on będzie się rozwijał, ale ma za niskie przewidywanie (12), a to atrybut mentalny. Nie ma on świetnego odbioru (co świetnie zauważyłeś), ale czyta grę i to pomaga mu grać jako DMC. U niego zdecydowanie w dół powinny pójść: znaczenie (do 4-5) z racji wieku i agresja (6-7) również z racji wieku ale i z charakteru.

 

Giza: Opanowanie (11) zdecydowanie za dużo. Jak Chini ma (6), to trzeba być sprawiedliwym i dać Gizie (4-5) bo nie wykorzystywał dużo większej liczby sytuacji. Automatycznie decyzje do (9-10) Dla Gizy większe powinno być ustawianie się (9), bo jakoś znajduje się w tych sytuacjach ( powiększyć do 13).

W dół jeszcze gra głową (do 6), a do góry o jedno-dwa oczka zwinność (12-13)

 

No Tejksiu, który jest naprawdę świetnie zrobiony. Ma jednak jeden mały mankament - ustawianie się (9). Jakby miał (12-13) to miałby wiecej okazji do niewykorzystania sytuacji z czego słynie.

 

Reszta składu, to chyba najlepiej odwzorowana Legia jaką do tej pory widziałem w seriach CM/FM.

Pozdro!

 

P.S O Choto nie pisałem bo sam widzisz MarioWO(L)F, że są błędy. Jak go poprawisz, to mógłbyś wrzuić jego screen. Elo!

 

Jak tylko dostanę bazę danych (L), będę tutaj informował o wszystkich zmianach. Jednak teraz będę to robił trochę inaczej. Czyli np. zacznę od wartości "crossing" i wypiszę listę wszystkich grajków Legii od najwyższego do najniższego atrybutu. To powinno dać dużo lepsze rezultaty.

 

P.S. Nie wiem czy Ktoś zauważył, ale uzupełniłem kariery min. Dowhańa, Urbana, Brychczego. Warto przejżeć.

P.S. 2. Zobaczcie kto został dodany do Legend Legii Warszawa ;P

P.S. 3 Choto - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51c4b6689c970ab0.html - tak powinien wyglądać Dixi

Odnośnik do komentarza

Może się mylę, ale wydaje mi się, że Astiz ma wpisany ulubiony klub (Osasuna). Choć nie mogę powiedzieć na 100%, bo nie mam w tym momencie możliwości zajrzenia do FM-a.

Ma pan jakiś ulubiony klub, w którym chciałby grać?

 

- Wszyscy piłkarze dążą do tego, by poprawiać swoje umiejętności Ja nie mam żadnego ulubionego klubu, a w telewizji oglądam te mecze, co wszyscy, czyli Manchesteru United, Liverpoolu, Arsenału czy Milanu i Interu, ale powtarzam raz jeszcze: nie mam ulubionej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Jak ustawiłeś Choto nogi?

 

Prawa 20/20

Lewa 6/20

 

Może się mylę, ale wydaje mi się, że Astiz ma wpisany ulubiony klub (Osasuna). Choć nie mogę powiedzieć na 100%, bo nie mam w tym momencie możliwości zajrzenia do FM-a.
Ma pan jakiś ulubiony klub, w którym chciałby grać?

 

- Wszyscy piłkarze dążą do tego, by poprawiać swoje umiejętności Ja nie mam żadnego ulubionego klubu, a w telewizji oglądam te mecze, co wszyscy, czyli Manchesteru United, Liverpoolu, Arsenału czy Milanu i Interu, ale powtarzam raz jeszcze: nie mam ulubionej drużyny.

 

Podpisał pan z Legią długi, pięcioletni kontrakt. Jednak Osasuna zastrzegła sobie, że za dwa lata, jeśli tylko będzie chciała, może pana odkupić. Jak widzi pan swoją przyszłość?

Gra w Osasunie była moim niespełnionym snem. Teraz podpisałem długą umowę w Warszawie. Myślę, że to rozsądna decyzja, ale staram się skupiać tylko na nadchodzącym sezonie. Nie spoglądam zbyt daleko w przyszłość.

 

- Od małego kochałem Osasunę i zawsze tak będzie. Nie żywię do nikogo urazy - zakończył Astiz, który jest wychowankiem baskijskiego klubu.
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=96684

 

To chyba tyle ;P

Odnośnik do komentarza
Jak ustawiłeś Choto nogi?

 

Prawa 20/20

Lewa 6/20

 

No to wymiękam na zimno. Może gra go po prostu lubi :-k?

 

Tyle że jak robiłem testy na bazie 9.1.0, to wyglądał tak jak powinien. Więcej będę mógł powiedzieć jak dostanę bazę danych Legii od Krzyśka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...