Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że Skaba może i ma talent, ale na pewno nie pokazuje go w meczach chociażby w PE, gdyż gra straszliwie niepewnie, słabo nogami i na przedpolu. Co prawda imponuje zwinnością i refleksem, ale jak na bramkarza kandydata do mistrza to "trochę" mało. Na pewno potrzeba mu ogrania, ale jeśli ostatnio w PE broni Machnowskiy, to coś jest chyba na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Skabie obniżyłem CA z bodaj 116 do 103, ponieważ 116 lub mniej mają podstawowi gracze (L) - Rzeźnik, Rybus, a Edson ma 118. Oczywiście poszły także w dół te jego "20" oraz refleks. Teraz wygląda przyzwoicie, zresztą niedługo wyjdzie patch i będzie można się przekonać.

 

P.S. PA graczy Legii szczegółowo opracuję w patchu Lutowym, teraz było trochę mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Lepsze podstawy? Wywiad vs obywatelstwo jednego z rodziców? Vami by się przydał...

A po drugie tam był tryb przypuszczający, bo właśnie przyjrzałbym się lepiej sprawie.

 

IMO obywatelstwo polskie jedynie, plus języki chiński i japoński na basic.

 

O ile pamiętam, to ma tylko polskie. Chociaż musiałbym się jeszcze raz dopytać live.

Ktoś pytał o Zarembę. Zaremba i Rawa nadal są piłkarzami Legii, gdyż nie zostali wytransferowani nigdzie w przerwie letniej. Nie są jednak zgłoszeni do rozgrywek i grają tylko w meczach towarzyskich.

Machnowskiemu zdarzało się juz w tym roku co najmniej 2 razy zastępować na bosku lub ławce Skabę nawet gdy był zdrowy. Ściebura w tym sezonie gra głównie na prawej obreonie, rzadziej na prawej pomocy.

W PP zadebiutowało w rużynie kilku graczy z drużyn juniorskich, jeżeli potrzebne jest info, to mogę pomóc

 

PS Jeżeli zresztą chodzi o dane dot. Młodej Legii, to służę pomocą - jestem dość regularnym widzem.

PS 2: Doczytałem się, że juz maila od treneiro dostałeś, to już pewnie moje uwagi wiele Ci nie pomogą, bo już potrzebne info masz :) jednak jeśli potrzebujesz jakichś informacji np. o Stochu, Rajczaku, Rosłoniu, Żyrze, Łukasiku czy Lisieckim, to mogę na priv cokolwiek dodać.

Odnośnik do komentarza
Lepsze podstawy? Wywiad vs obywatelstwo jednego z rodziców? Vami by się przydał...

A po drugie tam był tryb przypuszczający, bo właśnie przyjrzałbym się lepiej sprawie.

 

IMO obywatelstwo polskie jedynie, plus języki chiński i japoński na basic.

 

O ile pamiętam, to ma tylko polskie. Chociaż musiałbym się jeszcze raz dopytać live.

Ktoś pytał o Zarembę. Zaremba i Rawa nadal są piłkarzami Legii, gdyż nie zostali wytransferowani nigdzie w przerwie letniej. Nie są jednak zgłoszeni do rozgrywek i grają tylko w meczach towarzyskich.

Machnowskiemu zdarzało się juz w tym roku co najmniej 2 razy zastępować na bosku lub ławce Skabę nawet gdy był zdrowy. Ściebura w tym sezonie gra głównie na prawej obreonie, rzadziej na prawej pomocy.

W PP zadebiutowało w rużynie kilku graczy z drużyn juniorskich, jeżeli potrzebne jest info, to mogę pomóc

 

PS Jeżeli zresztą chodzi o dane dot. Młodej Legii, to służę pomocą - jestem dość regularnym widzem.

PS 2: Doczytałem się, że juz maila od treneiro dostałeś, to już pewnie moje uwagi wiele Ci nie pomogą, bo już potrzebne info masz :) jednak jeśli potrzebujesz jakichś informacji np. o Stochu, Rajczaku, Rosłoniu, Żyrze, Łukasiku czy Lisieckim, to mogę na priv cokolwiek dodać.

 

Mam info tylko o zawodnikach MESA, byłoby fajnie jakbyś przesłał dane tych zawodników z Młodych Wilków (narazie jest w grze Wasikowski). Wtedy znaleźliby się w patchu lutowym.

Odnośnik do komentarza
Lepsze podstawy? Wywiad vs obywatelstwo jednego z rodziców? Vami by się przydał...

A po drugie tam był tryb przypuszczający, bo właśnie przyjrzałbym się lepiej sprawie.

 

IMO obywatelstwo polskie jedynie, plus języki chiński i japoński na basic.

 

O ile pamiętam, to ma tylko polskie. Chociaż musiałbym się jeszcze raz dopytać live.

Ktoś pytał o Zarembę. Zaremba i Rawa nadal są piłkarzami Legii, gdyż nie zostali wytransferowani nigdzie w przerwie letniej. Nie są jednak zgłoszeni do rozgrywek i grają tylko w meczach towarzyskich.

Machnowskiemu zdarzało się juz w tym roku co najmniej 2 razy zastępować na bosku lub ławce Skabę nawet gdy był zdrowy. Ściebura w tym sezonie gra głównie na prawej obreonie, rzadziej na prawej pomocy.

W PP zadebiutowało w rużynie kilku graczy z drużyn juniorskich, jeżeli potrzebne jest info, to mogę pomóc

Oczywiście dane co do wzrostu/wagi są na oficjalnej, więc to łatwo można skorygować w porównaniu do tego co jest na screenach.

 

PS Jeżeli zresztą chodzi o dane dot. Młodej Legii, to służę pomocą - jestem dość regularnym widzem.

PS 2: Doczytałem się, że juz maila od treneiro dostałeś, to już pewnie moje uwagi wiele Ci nie pomogą, bo już potrzebne info masz :) jednak jeśli potrzebujesz jakichś informacji np. o Stochu, Rajczaku, Rosłoniu, Żyro, Łukasiku czy Lisieckim, to mogę na priv cokolwiek dodać.

 

Mam info tylko o zawodnikach MESA, byłoby fajnie jakbyś przesłał dane tych zawodników z Młodych Wilków (narazie jest w grze Wasikowski). Wtedy znaleźliby się w patchu lutowym.

 

OK, pogrzebię chwilkę i wyślę Ci ~jutro na PW.

Piszę akurat o tych, bo oni zagrali w meczu oficjalnym, i należeli do ciekawszych postaci meczu w większości. Szkoda że drużyna odpadła tak szybko z PP, bo pewnie mieliby więcej szans gry - zgłaszanie zawodników do PP jest dużo łatwiejsze niż do MESA.

Odnośnik do komentarza
Sugerując się tym i tym, wydaje mi się, że współczynnik gry głową, Takesure powinien mieć nieco większy. Co o tym sądzisz? :>

 

Pomyślę, ale z moich testów wynika że Chini z takimi atrybuami jest dość dobrze odwzorowany. Niedługo wyjdzie patch to wtedy będzie można dyskutować. Jedno jest pewne - będzie dużo zmian statsów.

Odnośnik do komentarza
Sugerując się tym i tym, wydaje mi się, że współczynnik gry głową, Takesure powinien mieć nieco większy. Co o tym sądzisz? :>

 

Pomyślę, ale z moich testów wynika że Chini z takimi atrybuami jest dość dobrze odwzorowany. Niedługo wyjdzie patch to wtedy będzie można dyskutować. Jedno jest pewne - będzie dużo zmian statsów.

 

Mario a jak jest odwzorowany Iwański, na chwilę obecną najlepszy rozgrywający ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...