Skocz do zawartości

Pamiętne quotez z całego forum


Bebok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam napiszę jeszcze kilka słów nt. tego wypadku (dzisiaj na historii o nim dogłębnie rozmawialiśmy, wogóle lekcji nie było tylko rozmawialiśmy nt. wypadku w Smoleńsku - nie wiem jak u was)

 

No więc - bd. pisał w podpunktach żeby było zrozumiale i przejrzyście smile.gif -:

 

1. Katastrofa - błędy, błędy i jeszcze raz błędy - czy prawda ujrzy światło dziennie?

 

a) Jak już wcześniej poprzednicy wspomnieli pakowanie wszystkich generałów sił zbroinych do jednego samolotu to JEDNA WIELKA POMYŁKA! Nie wiem kto wydał takie oświadczenie,

kto się zgodził aby tak było (chciałbym się tego dowiedzieć, i chciałbym by ta osoba poniosła odpowiedzialność). Wszyscy generałowie, łącznie z prezydentem i posłami w jednym samolocie

to łakomy kęsek dla min. terrorystów. Jednym "prezentem" od. np. Al-Dżaziry mielibyśmy zamiast NASZEGO błędu zamch terrorystyczny. To 1 WIELKI BŁĄD!!!

 

b) Zbyt krótki pas startowy na "lotnisku" w SMoleńsku - podobno bu TU-154 wylądowały potrzeba + 150m. pasa startowego. Tam było ok. (nie wiem dokładnie w razie czego proszę o poprawienie) 110m?

Ten kto zgóry zaplanował lądowanie na Smoleńsku jest KRETYNEM DO KWADRATU ( chciałbym wiedzieć kto to był), że planując lot głowy państwa nie zaplanował NICZEGO PORZĄDNIE< DOKŁADNIE!!!

 

c) Presja na pilocie - nie wiadomo czy rzeczywiście była, ale odwołam się do sytuacji z Tibilisii - pilot uznał że przez złe warunki atmosferyczne nie może wylądować. UWAGA!!

Pilot ma 100% władzy na pokładzie samolotu. To on ponosi odpowiedzialność za pasażerów. Pilot z Tibilisi powiedział że nie wyląduje, bo grozi to katastrofą.

Prezydent kazał lądować w Tibilisi. Nie wiem w końcu gdzie i kto wylądował, ale wiem że tego pilota podano do sądu, do tego dostał opi**&^^ od prezydenta. Istna paranoja!!

 

CZy w tej sytuacji mogło być podobnie?? Niewykluczone! Ktoś od prezydenta mógł powiedzieć pilotowi że ma lądować bo coś - prezydent ma dużą władzę - Pilot pod presją poddał się

Mu i postanowił lądować. Pytanie, czy lepiej być ciąganym po sądach za słuszną decyzję ratującą życie (Tibilisi) czy nie słuszną wpływającą na życie pasażerów?? Jdno jest pewne...

Jeżeli takie zdarzenie miało wogóle miejsce to pilot był pod b. dużą presją.

 

d) Czy Tu-154 był odpowiednio dotankowany?? - słyszałem że nie. Podobno robił od 1 do 4 podejść (zależy jakie źródło informacji) do tego katastrofalnego lądowania. Po 2 lądowaniu pilot podobno miał

zgłosić że leci na zapasowe lotnisko, bo tu jest niebezpiecznie i woli nie ryzykować, iżę ma mało benzyny (czy ropy). Prawdopodobnie jak pisałem wywarto na nim presję, i zamiast lecieć na inne lotnisko, wylądował tam

gdzie wylądował. I to wcale nie musi być zawarte w czarnej skrzynce, bo ktoś od prezydenta mógł dać znak palcem, na kartce nie wiem... czy piloci go przedyskutowali, czy piloci

o nim rozmawiali? Dowiemy się gdy ujawni się zawartość czarnych skrzynek (podobno już znaleziono wszystkie 3.) Do tego zwróćcie uwagę na inne katastrofy lotnicze - zawsze jest jakies pożar, płoną lasy i wogóle wszystko się jara!! A tu... starym jelczem czy czymś

wyjechali z remizy i nic nie musieli gasić, oprócz zabezpieczenia! O lool!

 

e) Czy pilot znał b. dobrze rosyjski czy tylko dobrze - osoby w wywiadach mówią, że podobno pilot biegle władał rosyjskim. Słuchałem rano (bodajże rmf fm czy zlote przeboje czy 3-ki jak jechałem do szkoły)

i rosyjki "naprowadzacz" mówił pilotowi cyfry, których ten pilot nie znał. Podobno nie wiedział co on mówi. Do tego pilot znał angielski a rosjanie sie nim nie posłógiwali. Jak to było

dowiemy się po odsłuchaniu czarnych skrzynek.

 

f) Czy Polskę nie stać by rzeczywiście mieć porządny samolot, a nie latający (jak to Pietro wspomniał) TRUPOL-ew?? Na to pytanie odpowiedzmy sobie sami...

 

g) Co to za pomysł lądować na jakimś wojskowym lotnisku, wogóle nieprzysto9sowanego do lądowań! O dziw bierz, że komuś przyszło to do głowy!!!

 

 

 

2. KATASTROFA A MEDIA - CIĄG DALSZY Pk.1

Po tym co zaobserwowałem w mediach doszedłem do wniosku, że to jest rzeczywiście 3-władza RP. To w jaki sposób próbują manipulować ludźmi to poprostu wzbudza moje nie wiem...

obrzydzenie, przerażenie?? Nie wiem jak to inaczej nazwać. Ale po kolei:

 

a) Nauczyciel od Historii kupił dzisiaj Fakt. Na pierwszej stronie "titter.gifanie prezydencie Pański naród płacze" - i obrazek Kaczyńskeigo w czarnym tle. A jeszcze dopisek "Drugi Katyń".

Po pierwsze nie obrażę nikogo jak powiem na początku, że FAKT To SZMATA!! To co w nim się znajduje na codzień to... - żal komentować naprawdę, szkoda słów.

Dlatego obrazek i tytuł taki a nie inny to czysty marketing, aby babcie w moherkach i inne zmanipulowane osoby zaciagnęły po ten tytuł. Naprawdę...

 

b) "Drugi Katyń" - chyba we wszystkich gazetach i stacjach TV pojawiaja sie takie okreslenia. MOIM ZDANIEM TO OBRAZA DLA ŻOŁNIERZY! DLA ŻOŁNIERZY KTÓRZY OODALI W KATYNIU SWE ŻYCIE BO WALCZYLI O WOLNOŚĆ

NASZEGO KRAJU! Zostali zamordowani strzałem w tył głowy! Sory, ale prezydent i ci którzy zmarli :

- zginęli można powiedzieć przez brak organizacji w Polsce

- zginęli w wypadku, a nie w procesie ludobojstwa!!! ZABICI Strzałem w tył głowy! TO OKREŚLENIE TO OBRAZA DLA ŻOŁNIERZA POLSKIEGO! DLA POLSKIEGO MUNDURU I DLA POLSKI!! WSTYD NAPRAWDĘ WSTYD, ŻE JAKIEŚ JEŁOPY,

DEBILE ZUPEŁNIE NIE MYŚLĄ!!

 

Taki przeciętny Kowalski myśli se po tym tytule, że to Rosja maczała w tym Palce!! BARDZO JESTEM ZŁY Z TEGO POWODU! Po raz kolejny mamy zabieg manipulacyjny ze strony mediów!

 

c) Mitologizowanie, Uwznioślanie wszystkich osób po tym wypadku, zwłaszcza prezydenta. To mnie tak wkurza, że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok! Ludzie!! Pisanie, że Kaczyński to

"Drugi Piłsudski" czy inna ważna postać historii Polski to lekkie "przegięcie pały"! To jak kompromitował na oczach milionów ludzi, to w jaki sposób wszyscy się z niego smiali - z ziemi polski do polski, czy nazywali go kartoflem (niemcy)

a teraz mowia: BOHATER NARODOWY, nazwac stadion w Waw-ie jego imieniem!! Dac mu ordery!! Duch narodu, najwiekszy patriota etc... etc... poprostu ogarnia mnie pusty śmiech... Jak można być takim hipokrytą, i się w ten sposób zachowywać.

No na pewno w tym aspekcie maczają palce Media, które pierwsze tak zaczęły go określać, ale no nie wiem... najgorzej, że nie umiem tego skomentować :///

 

CZĘŚCIOWE WNIOSKI:

 

Katastrofa napewno była dla nas wielkim szokiem. Jest teraz masa pytań: kto zawinił, co się stało na pokładzie etc... etc... Chciałbym poznać na nie odpowiedź, lecz myślę, że będzie z ta prawdą BAAARDZOOO CIĘŻKO.

Dlaczego??

 

Skoro (głupi,tępy) naród zacznie wysławiać Kaczyńskiego, a na taśmach ze skrzynek wyjdzie że to przez niego ten wypadek to może zechcą to wyższe instancje zataić, by nie upodlić jego wizerunku, który w tym momencie osiąga szczyty szczytów...

Wykreowany pośmiertnie w mediach ludzie na wyższych szczeblach mogą albo podać jakieś fałszywe informacje, albo wogóle coś popsuć żeby w razie w. nic na Lecha nie wypłynęło. Bo skoro teraz go "uwielbiamy" to po ujawnieniu tych nagrań byśmy chyba zmienili zdanie.

Kilku osobom może to być nie na rękę, dlatego boję się, że prawda dot. tego wypadku może nigdy nie ujrzeć światła dziennego, a jak ujrzy to za fiu fiu fiuuu 10 do kwadratu lat:///

 

Nie chcę szkalować nikogo, chcę poznać prawdę tego wypadku nawet jak ma ona być najgorsza w skutkach!

 

 

 

p.S Myślę żę jeszcze wiele pkt. można by było dopisać, ale ręka mnie już boli może dopiszcie sami <LI>

P.S2 Chciałbym zwrócić uwagę na fakt ich w 2008r. w Mirosławcu miała miejsce podobna tragedia - katastrofa lotnicza - w czasie której zginęło ponad 20-tu generałów. Widać nie potrafimy wyciągać wniosków :///

P.s3 Bez wątpienia, jest to katastrofa zwłaszcza dla wszystkich rodzin zmarłych w Smoleńsku. Jedynie co pozostaje to <LI>i wiara w Wszechmocnego, który może im pomóc, oraz zaopiekować się zmarłymi

P.s4 Możecie wierzyć lub nie ale NOSTRADAMUS TO PRZEPOWIEDZIAŁ!! "...I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..." NOSTRADAMUS Wielka Księga Przepowiedni.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
Oczywiście żadna agresja nie powinna mieć miejsca, ale bądź poważni, jeśli ktoś jest idiotą to niech się nie dziwi, że dostał po gębie.

człowieku ty nie rozumiesz, że on nie przyszedł w barwach Legii tylko k***a Polski

 

Można polemizować jak absurdalna jest niechęć do polskich barw w młynie Lecha, ale to jest trybuna ultrasów i mogą sobie wyznaczyć dowolne zasady

 

np takie, że w przerwie jebią w dupę wszystkich rudych :D Myślisz, że trzeba by było to zaakceptować ?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Geneza powstania nicka Mauro oraz zapowiadania zmiana nicka przy wystąpieniu odpowiednich okoliczności:

Mauro, ponieważ uprawiam niewielki kawałek ziemi (orka, bronowanie, te sprawy). Dlatego można nazwać mnie chłopem małorolnym. I mój nick wziął się właśnie od słowa małorolny. Mał – od mało, ro – od rolny. Małro. Zmieniłem tylko "ł" na "u" żeby brzmiało bardziej światowo.

W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta chciałem dodać, że nie wykluczam zmiany nicka. Może wyjaśnię więc dlaczego. Otóż planuję nabycie droga kupna nowych połaci ziemi uprawnej oraz zatrudnienie kilku parobków. Nie będę więc małorolnym lecz stanę się zwykłym rolnikiem (w skrócie zwy rol). Poproszę wówczas o zmianę nicka na Zwyrol.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Żryj gruz, Beboku.

 

Dieta masowa pisana dla chłopaka 20 letniego o wadze 70 kg. 8 h w pracy

 

Posiłek 1

- 70 g owsianki ( niepełna szklanka )

- 400 g mleka ( 2 szklanki )

- 20 g rodzynek ( 1/3 filiżanki )

- 2 jaja na miękko/twardo

- 2 kanapki pieczywa razowego żytniego z soją i słonecznikiem

- masło do posmarowania

- liść zielonej sałaty

- średni pomidor

900 kcal B45 T32 W120

 

Posiłek 2 ( robisz jeden, dzielisz na dwie porcje ), pakujesz w pojemniki próżniowe.

1 porcja ok 10-11, 2 porcja ok. 13-14

- Sałatka : pierś z kurczaka 200g, 1,5 torebki ryżu, rodzynki 30g, 4 plastry ananasa z puszki, orzechy włoskie 10g, 2 łyżki majonezu light

- szklanka soku marchwiowego, duży banan ( do drugiej porcji tylko )

1500 kcal B60 T35 W250g

 

Trening

 

Posiłek 3

- filet z ryby bez skóry, w ziołach i oliwie z oliwek

- 500 g ziemniaków

- surówka

- jabłko/kiwi/pomarańcz na deser

900 kcal B45 T23 W130

 

Posiłek 4

- kanapki z ciemnego pieczywa ( 4 kromki )

- masło do posmarowania

- twaróg półtłusty 200 g

- 2 łyżki dżemu owocowego niskosłodzonego

- jabłko

800 kcal B45 T15 W130

 

Razem daje to :

3600 kcal

B175 T100 W565

 

Procentowo mniej więcej energia będzie się rozkładać tak :

B 20%, T23%, W57%

 

Jak się inni na to zapatrują ?

 

Ja bym zjadl. Mozesz przygotowac :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Po pierwszej połowie rewanżowego meczu w półfinale LM Barcelona - Bayern

 

nie ma sensu wpuszczac Messiego - i tak juz pozamiatane, wiec nie ma co go narazac - niech odpocznie przed ostatnimi meczami ligowymi :)

No, tym bardziej, że w lidze sytuacja na styku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Propozycja od Gabe.

 

Ale brawa dla niego! Będzie walczył z ksenofobią, rasizmem i nazizmem dopóki starczy sił. Oczywiście poza malinowym pierdzeniem, jak zauważył Johniss, nie robi absolutnie nic i najpewniej nie zrobi, bo NOP jest w pełni legalną organizacją. SZkoda, że nie są tak samo konsekwentni w piętnowaniu morderców.

 

Mauro, a dlaczego "wybitym gównem" nie nazwiesz Baumana, wiernego wyznawcy stalinizmu (na łamach zachodnich pism niejednokrotnie podkreślał przecież, że wg jego moralności działał słusznie), maczającego palce w mordach? Nie wszystko, drogi panie, da się przykryć gównem niepamięci.

 

Ręcę opadają, gdy się to czyta i tego słucha.

Dla mnie ważniejsze od tego co było w 1945 i postawy ówczesnego 20-latka jest to co się dzieje obecnie i postawa obecnych 20-latków. Gówno wybiło, bo obecnie coraz częściej mamy do czynienia z wylewem najgorszych ludzkich instynktów, przede wszystkim pogardy i nienawiści dla drugiego człowieka, ze względu na inny kolor skóry, narodowość czy poglądy. I zamiast to piętnować w prawicowych mediach gloryfikuje się troglodytów, i nazywa się ich patriotami. A patriotyzmem nie jest spuszczenie wpierdolu pedałowi czy innemu lewakowi, czy choćby obrażanie ich w Internecie. Albo nawet zakłócenie wykładu na uniwersytecie sędziwemu profesorowi, który jest jednym z bardziej znanych Polaków na swiecie. Jeżeli nie podejmie się teraz zdecydowanych działań, to coraz częściej będzie dochodziło do tego typu zdarzeń jak we Wrocławiu i obawiam się, że w pewnym momencie nie skończy się na okrzykach. Zresztą podobny mechanizm stosowali komuniści, też wmawiając prymitywom, że walczą o wspaniałą przyszłość, a ci z którymi walczą to ich wrogowie obecnego swiata.

 

 

Sami tworzycie sobie jakiś schizofreniczny obraz świata i wielkiego zagrożenia ze strony lewaków. Noie interesowałem się za bardzo tym gender studies, bo nie uważam żeby było to coś istotnego. Tak samo jak nie widzę nic złego np. w ślubach homoseksualistów, nie mówiąc już o związkach partnerskich, które są po prostu ułatwieniem sobie życia i nic nikomu nie psują i zabierają. Dla mnie znacznie gorsze od dwóch całujących się pedziów sa kolesie, którzy są gotowi pobić za spojrzenie w ich stronę. I to jest dla mnie prawdziwe zagrożenie, bo zamiast ich piętnować, daje im się pseudopatriotyczny pretekst do wyładowywania ich agresji.

 

Lub pomysły sygnowane przez niektórych jako gs w stylu mówienia do dziecka używając bezpłciowych form, co jest absolutnie chore.

To jest włąśnie ta paranoja. Niech każdy mówi sobie do dziecka jak chce, byle tego dziecka w żaden sposób nie obrażać i poniżać. A jeśli myślisz, że ktokolwiek, kiedykolwiek nakaże Ci mówić do własnego dziecka w bezpłciowej formie to serdecznie gratuluje.

Odnośnik do komentarza

Propozycja ode mnie. O pozostawianiu historii samej sobie.

 

Tak jest, chowajmy kolejne pokolenia debili w zgodzie z koncepcją: "mam wyjebane i po co grzebać w historii". Cała ta ówczesna wierchuszka żyje jak pączki w maśle, a ludzie przez nich poniewierani często dogorywają w nędzy - to jest normalne? To że niektórych z Was nie interesuje nic poza napchaniem kichy i podrapaniem się po dupie jest przerażające i doprowadziło do tego właśnie olewanie pewnych spraw i pozwolenie kurwom na rządzenie. Dzięki temu staliśmy się rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą. Jak wygląda nasz przemysł? Nijak, bo go praktycznie nie ma i dlatego taki Tusk jest tak cenny dla zachodnich krajów - bo ma w dupie interes kraju, którym rządzi. Kupujemy produkty za ciężki kwit od krajów ościennych, a sami mamy zajmować się wyłącznie usługami - najczęściej na emigracji i takimi, którymi miejscowi zajmować się nie chcą. W efekcie martwimy się (przynajmniej większość z nas) co do gara włożyć - a chyba nie o to w życiu chodzi. Mamy 14% bezrobocia, rząd karmi nas ślubami pedałów i innymi bzdurami, a poseł partii rządzącej każe wpierdalać szczaw.

 

Sprawiedliwości nie ma, bo sami na to pozwalamy. Postawa dyskredytująca dojebanie zdrajcom i złodziejom, bo minęło ileś tam lat, etc. to dalsze legalizowanie rządów kurew i nierobów, bo czego mają się bać skoro ich własny naród nie chce ich z niczego rozliczać? Właśnie to jest ważne, a nie obawa przed wnoszącymi okrzyki narodowcami (notabene tumiwisizm prowadzi do tego, że ludzie się wkurwiają i radykalizują) i litowanie się nad starymi dziadami, którzy na polskim uniwersytecie wygłaszają tyrady z okazji rocznicy powstania niemieckiej lewicy - no lol kurwa miliard.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

 

Natomiast miesni na kebabie nie zbudujesz.

No c'mon łatwiej dojebać na kebabach niż schudnąć, z tym że się przy tym nieco zalejesz.

Generalnie takie coś co tu uprawia Loczek, Mitnick, Pawoj czy od niedawna jmk to troche pierdolenie. Ścisła dieta, bla bla bla, inaczej nie warto ćwiczyć. Od brzuszków nie schudniesz, na kababie nie urośniesz.

 

Owszem efekty będą gorsze, ale będą, owszem dieta jest ważna, ale ćwiczenie bez diety też dużo daje. A z tego co czytam to raczej mało kto ma ambicje być wyjebanym kulturystą, ciężarowcem czy zawodnikiem mma. Więc dostosujcie poziom moralizatorskiego pierdolenia do oczekiwań rozmówcy.

 

Jak Szczurek się pyta co ma zrobić, żeby trochę przypakować(czy o chuj tam pytał, nie chce mi się szukać) to rzućcie mu jakiś plan, link do planu etc, przy okazji zachęcając do tego, że warto by było do tego jakąś dietę zrobić, a nie zaczynać od pytań o dietę i jebać, że na chuj wogóle robi te brzuszki jak nie ma diety i tak czy inaczej będzie zalanym lamusem.

 

Co innego jak ktoś pisze, że chce dojebać 10 kg suchej masy/zrzucić 30 kg/poprawić wycisk o 50% do wakacji, to ok, ciśnijcie że bez ścisłej diety, porządnego treningu i dobrych koksów odżywek, nie ma co liczyć na takie efekty.

 

PIS JOŁ :*

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

kolejna dyskusja forumowego naukowca

 

 

Zimny ty pierdolisz jak potłuczony. Adrian ma rację i to jest praktyka stosowana nie tylko przez Barcę i nie od dziś. O ile dobrze pamiętam to takie zagrywki, były już wykorzystywane w latach 60-tych XX w.

Ponadto dochodzi czynnik, o którym ja mówiłem.

I kto to mówi xdd

 

[OT]Ktoś mądrzejszy od ciebie. Pierw osiągnij tyle co ja (na polu naukowym, w pracy, gdziekolwiek), potem pogadajmy[/OT]

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zgłoszone przez Fasola

 

 

lol, na bbc sport wiedzą do której grupy trafi drużyna zanim wylosują karteczki z przykładow "d4"

Szpaq też jedno trafił :D

 

tyle, że na bbc sport po wylosowaniu karteczki z krajem pojawiała się tabela losowej grupy, a jak otwierali piłeczki to okazywało się, że dany kraj właśnie do tej grupy trafi

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Logiczna riposta Keitha w Lajfskorze:

 

 

 

co zrobił Alonso?

Wślizg od tyłu. W ostatniej sekundzie już cofał nogę, ale i tak faul był, kartka obowiązkowa.

 

Ribery...

Co ten Guardiola im z mózgów zrobił :o

 

Barcelonę

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • verlee zmienił tytuł na Pamiętne quotez z całego forum
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...