Skocz do zawartości

Pamiętne quotez z całego forum


Bebok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Swoją drogą dobrze, że taraz studia są w systemia 3+2, bo 5 lat cięgiem to za dużo.

Przesadzasz, moim zdaniem. Z drugiej strony, za moich czasów 30% wiedzy nie pozwalało na otrzymanie pozytywnej oceny chociażby na maturze, więc może aż tak się pozmieniało, że i 5 lat studiów potrafi zamęczyć biedactwa - ofiary polskiego systemu edukacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Oj biedni kibice Rangersów...

Ja nie mam wątpliwości kto ten mecz wygra :/

Tak, na pewno sędziowie na polecenie papieża strzelą 18 bramek i biedni Rangers znowu dostaną bęcki. Tak jak od ultrakatolickich mocarzy z Kowna :roll:

Nie tej Celtic jak na razie od sędziów dostał 1 karnego, gola z ręki 2 przeoczone karne dla przeciwników itp. itd. :roll:

Aaa, to nie oglądam jak i tak wszystko z góry wiadomo. Biedni Rangersi ;(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Prokurator Uasic w KZS :keke:

 

Nie ma mowy o zdradzie, zerwała za to, że koleżanka spała w łóżku obok. Pewnie bym do tego nie dopóscił gdybym wiedział, że to będzie powód to zerwania. Czy jednak popełniłem mega więlki błąd? Sam już się zagubiłem, dlatego się tu odezwalem..

 

Jakby się kumpel obok ciebie położył, wyszedłbyś na pedała. Powód do zerwania jeszcze lepszy.

Samotne spanie to także dobry powód do zerwania. Zawsze można cię posiądzić o impotencję, skłonność do masturbacji czy permanentną oziębłość.

Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf :] .

Odnośnik do komentarza
Heh, mowi sie, ze kazdy facet ma gdzies w sercu kobiete ktora kiedys byla w jego zyciu i nie daje mu czasem spac po nocach - chocby tenze facet juz nawet byl zakochany, mial zone, dzieci... to gdzies tam zawsze siedzi jakas zadra wlasnie.

Jeden z najmądrzejszych postów jaki padł w KZS..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem, że nie działą mi jedna, jedyna strona (rapidshare.com). Jak chce wejść to albo wyskakuje błąd połączenia, albo nic się nie pojawia. Co może być przyczyną tego? Od kilku dni mam nowego operatora internetu ale na początku strona chodziła więc to chyba inny problem. Strona nie działa na żadnej przeglądarce.

Komputer rozpoznaje że chcesz ściągać nielegalne pliki i blokuje witrynę... Standardowe zabezpieczenie. Nic na to nie poradzisz chyba że zmienisz antywirusa, albo bedziesz z rapida sciagał tylko legalne pliki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Ale to temat o reprezentacji. I tak niczego nie osiągniecie, będziecie się oburzać, a Vami zdania nie zmieni

 

A co do Boenischa:

- Nie oczekiwałem, że będzie o mnie tak głośno - mówi "Dziennikowi" zawodnik Werderu Brema Sebastian Boenisch, którego selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski - Franciszek Smuda - namawia do gry w naszej kadrze.

- Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem. To dla mnie ważna sprawa i dlatego nie chce się spieszyć. Moi rodzice po spotkaniu z panem Smudą są bardzo zadowoleni. Na razie jednak koniec z tematem kadry Polski - mówi o swojej reprezentacyjnej przyszłości Boenisch.

 

- Stać mnie na to, aby zdobyć miejsce w podstawowym składzie reprezentacji Niemiec. Jednak nie wykluczam, że będę grał dla Polski - kończy piłkarz Werderu Brema.

Jeśli faktycznie to powiedział to mam nadzieję, że nigdy nie zagra dla Polski! I gdzieś mam jakim jest piłkarzem, bo jest zwykłym obłudnikiem i krętaczem. Takich nie chcemy

 

Jeśli on tak faktycznie powiedział to niech spada na drzewo zresztą wg. fm-a gancarczyk jest lepszy od niego

 

Kupmy Smudzie FM2010! ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Pamiętne quotez z całego forum
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...