Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Liga włoska wysypuję się po pewnym czasie, gdzieś była podana dokładna data. W angielskiej jest problem z drużyną rezerw. Myślę, że fix lub patch wyjdzie szybko i nie chodzi tu o poprawki w lidze polskiej a w lidze włoskiej, która ma duże zainteresowanie a jest praktycznie nie możliwe w niej granie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Jestem programistą, siedzę też w branży gier. Jak ja bym strzelił takiego buga w stylu polskiej ligi czy też włoskiej... to wydałbym hotfixa nie czekając na kolejnego patcha. Przecież to psuje totalnie zabawę. Czy SI nie rozumie, że straci klientów przez takie babole? Bo ja osobiście nie mam zamiaru kupować FM 2010 za rok.

Odnośnik do komentarza

Aha. Wczoraj dzwoniłem do gram.pl i również dowiedziałem się że zrobią wysyłkę w czwartek. Więc Ci co mają kuriera zaznaczonego jako transport dostaną grę w piątek. Z resztą ktoś już o tym tutaj pisał. Zmierzam jednak do czegoś innego. Nie wiem czy jest możliwość odebrania gry bezpośrednio od gram.pl w ... czwartek? Być może już wydadzą, bo grać można i tak dopiero po aktywacji, a ta ponoć jest o północy z czwartku na piątek. I tak wydaję mi się, że już dzisiaj może być gra w niektórych sklepach jak MM. Sprawdzał ktoś?

Odnośnik do komentarza

Tak Profesorze, tylko najgorsze jest to, że Football Manager 2008 nie jest też tak do końca udaną wersją. Bynajmniej dla mnie. Śmiem twierdzić, że do niego był potrzebny jeszcze jeden mały fix. Podobnie jak Ty skusiłem się na notatnik. Powiem Ci że trafili nim w sedno. W sam raz będzie na zapisywanie bugów. Oby tylko kartek nie zabrakło. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Nie wiem. Jestem programistą, siedzę też w branży gier. Jak ja bym strzelił takiego buga w stylu polskiej ligi czy też włoskiej... to wydałbym hotfixa nie czekając na kolejnego patcha. Przecież to psuje totalnie zabawę. Czy SI nie rozumie, że straci klientów przez takie babole? Bo ja osobiście nie mam zamiaru kupować FM 2010 za rok.

 

Oto chodzi, że każdy mówi że nie kupi ale to jest zbyt silny nałóg, by nie kupić. I kupują.

Odnośnik do komentarza

Kupujemy kupujemy, bo nie ma na rynku lepszego managera piłkarskiego. FM jest słaby, żeby nie powiedzieć, że bardzo słaby, oczywiście od strony błędów. Co roku robią coraz większe i frajerskie błędy, a zapowiadają, że będzie pięknie :keke: . Grać się w to daje dopiero po wyjściu drugiej łaty (początek lutego), 3 miechy od premiery, to trochę przesada.

Od czego mają testerów? Myślałem, że między innymi od wyłapywania błędów, ale widocznie nie bardzo, bo wypuszczają na rynek grę nie nadająca się do zainstalowania na PC.

Nie mogliby wypuszczać tego "dzieła" 2-3 miechy później i oszczędzić ludziom nerwów i sobie epitetów pod ich adresem?

No chyba, że wypuszczają w celu pozyskania tysięcy darmowych testerów, którzy im wyłapią niedoróbki.

Co roku piszę to samo i co roku dostaję zjebę od obrońców SI. Ale co tam, ja się nie znam :)

Ja płytkę zakupię w lutym po doświadczeniach z zeszłego roku :]

Odnośnik do komentarza
Tak Profesorze, tylko najgorsze jest to, że Football Manager 2008 nie jest też tak do końca udaną wersją. Bynajmniej dla mnie. Śmiem twierdzić, że do niego był potrzebny jeszcze jeden mały fix. Podobnie jak Ty skusiłem się na notatnik. Powiem Ci że trafili nim w sedno. W sam raz będzie na zapisywanie bugów. Oby tylko kartek nie zabrakło. :wacko:

 

OT => A co jest do fixnięcia w 08? <= TO

 

SI dało plamę, to prawda. Ale w sumie ostatnia wersja bez showstopperów w pudle to był chyba 00/01, bo już w 01/02 skopane były notatki menedżerskie. Niestety wraz z wprowadzeniem trybu 2D w CM4 kontrola jakości w SI chyba zaczęła nie wyrabiać :-k

Odnośnik do komentarza

Nie zrobią łaty przed końcem okna transferowego w styczniu. Przecież to by oznaczało, że do wersji 2009 potrzeba by, aż 3 łatek, a to się kłóci z tym, że dostaliśmy "najlepszy FM w historii" :P.

Poza tym pewnie jeszcze sporo bugów wyjdzie w praniu. Nie ma więc sensu łatać gry co parę tygodni.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy wejść na Patch 8.0.2 na forum. Nie będę tej litanii przepisywał. I mówię tu tylko o najważniejszych aspektach na które gracze się skarżyli. Również i ja mam te same problemy, więc FM 2008 już dawno leży u mnie zakurzony. Chociaż nie sorry robiłem kilka dni temu zdjęcia na cmrev.com moich wszystkich FM i delikatnie na potrzeby sesji zdjęciowej zostały przetarte. :)

Odnośnik do komentarza

skoro chcą poprawki bazy danych do 24.11 to może będzie wcześniej? Bo po co to im przed zimowym oknem transferowym? Zreszta podejrzewam ze maja gorącą opozycję rodem z Italii, jeśli donosy o wysypaniu gry w lidze włoskiej są prawdziwe... Chyba niepotrzebnie sciągałęm patcha, lepiej poczekac na 2 łatkę ;)

 

czy ktoś skusił się na oferte bwin? Odp ze dział marketingu listę zwycięzców opracuje do tygodnia czasu! :/ wiec już na pewno pożegnam się z notatnikiem ;(

Odnośnik do komentarza
Nie wiem. Jestem programistą, siedzę też w branży gier. Jak ja bym strzelił takiego buga w stylu polskiej ligi czy też włoskiej... to wydałbym hotfixa nie czekając na kolejnego patcha. Przecież to psuje totalnie zabawę. Czy SI nie rozumie, że straci klientów przez takie babole? Bo ja osobiście nie mam zamiaru kupować FM 2010 za rok.

 

Oto chodzi, że każdy mówi że nie kupi ale to jest zbyt silny nałóg, by nie kupić. I kupują.

 

Niekoniecznie. Ja ostatnio wciągnąłem się w 01/02. Potem po wyjściu CM4 zwątpiłem w tę serię. Następną wersją jaką grałem był FM07. Grałem w nią dzień. FM08 nie kupiłem, bo po doświadczeniach z 07 doszedłem do wniosku, że szkoda kasy. Wielkie nadzieje wiązałem z FM09, bo naprawdę się zapowiadało świetnie. Życie okazało się jednak bardziej brutalne. :P

 

Edit: właśnie zawitałem na gram.pl i...

 

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 19.11.2008

Przewidywana data dostawy: 20.11.2008 - 21.11.2008

 

:D

Odnośnik do komentarza

dziki_ryj - Niekoniecznie. Moja firma ma podpisaną umową z DPD (dawniej Masterlink). Wysyłamy i odbieramy codziennie po kilka czy też kilkanaście przesyłek. Paczki idą jeden dzień. Sporadycznie (2-3 razy do roku) trafi się, że ktoś tam ze spedycji nawali. I pomimo tego, że jesteśmy z 2 czy też 3 strefy, to nie mamy żadnych problemów. Wieczorem nr listu przewozowego jaki otrzymaliście powinien być już w systemie. Czasami zdarza się, że nr listu przewozowego jest dopiero aktywny nad ranem i jeśli paczka jest w głównym magazynie odpowiadającym za dane województwo (region) to paczkę dostaniecie (w moim przypadku Opole). Najlepiej jest zadzwonić z samego rana do spedycji, podać nr listu przesyłki i ją zlokalizować. Jeżeli poinformują Cię, że przesyłkę dzisiaj otrzymasz, to mimo wszystko zabezpiecz się prosząc o nr komórki do kuriera. Zadzwoń do niego i umów się z nim już dokładnie na daną godzinę. Upewnij się czy wziął grę, bo później okaże się że kurierzy grają w nasze FM-y lub też zaznaczą, że byli u Ciebie, a adresat był nieobecny. :)

 

EDIT: Ja FM będę miał za pół godziny. Znalazłem inny sposób. Mianowicie kolega pracuje w Auchan. Właśnie rano sobie o nim przypomniałem. Przed chwilą było przyjęcie towaru (dzwonił do mnie). Właśnie skończył pracę i mi dowiezie. Najgorzej, że miałem już zamówiony przez gram.pl, ale trudno. Jestem w gorącej wodzie kąpany i nie umiem już wytrzymać bez tej gry. Nawet jeśli miałbym ją dostać jutro. Cena 99 zł.

 

PS. I po notesie. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...