Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

sefko1 - czyli taj jak pisałem wczoraj. Aktywacja natychmiastowa i bez problemów. Dobrze, że jest takie zróżnicowanie w dostawie, że w jednej chwili wszyscy gracze z Polski nie aktywują gry, bo wtedy mogłyby się pojawić problemy. Sefko1 - też wyskoczyła Ci komenda przy instalacji FM że jest jakiś problem z patchem 9.1? I później osobno patch dogrywałeś?

Odnośnik do komentarza
sefko1 - czyli taj jak pisałem wczoraj. Aktywacja natychmiastowa i bez problemów. Dobrze, że jest takie zróżnicowanie w dostawie, że w jednej chwili wszyscy gracze z Polski nie aktywują gry, bo wtedy mogłyby się pojawić problemy. Sefko1 - też wyskoczyła Ci komenda przy instalacji FM że jest jakiś problem z patchem 9.1? I później osobno patch dogrywałeś?

 

Nie. Instalowałem najpierw goła wersje. Potem ja aktywowałem, a dopiero wtedy zainstalowałem patcha. Zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Kurier przed chwilą przywiózł towar. Nie spodziewałem się tak szybkiej dostawy do małej miejscowości. :_eek:

 

Nie denerwuj mnie. :( Ja z Bytomia i wg. trackingu paczka wciąż w sortowni od 5 rano. Czuję w kościach, że dopiero jutro dostanę. :lol: To będzie drugi raz, kiedy się zawiodę na DPD. :keke:

Odnośnik do komentarza
Z forumcm:

 

http://www.bankfotek.pl/image/155333.jpeg

 

Jak to możliwe? :roll:

 

 

SzymonK: Może na www pokazywać, że w sortowni a kurier ma go przy sobie; jest to możliwe. Albo kurier po prostu olał Twoją przesyłkę. Mogłeś rano zadzwonić żeby kurier na pewno wziął Twoją przesyłkę skoro jest na sortowni.

 

 

Już wkleiłem ten mój transfer w innym temacie.

A co do sortowni. Zadzwoń do oddziału regionalnego i poproś o numer komórki kuriera. Dowiesz się czy i kiedy do Ciebie przyjedzie.

Odnośnik do komentarza

No, właśnie przed minutką odebrałem mój nowiutki FM od kuriera. Wielkie plusy dla CDP i DPD za szybka i sprawną dostawę. Pudełko w stanie idealnym - znaczy się nie ruszane. Ciekawe, czy uda się dzisiaj grę zarejestrować??? W sumie i tak jeszcze nie pogram(poczekam na drugi patch), ale brat ma na to wielką ochotę. I dobrze, przetestuje grę dla mnie...:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...