Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nie no neta mam w domu ale na innym kompie. Za bardzo nie widzi neta podlaczac do laptopa bo mam tam pisma sądowe itp, tlumaczenia przysięgłych tłumaczy itp wole nie byc podlaczony do sieci ot tak ;)

 

a telefonem latwiej bo i tak ojciec w TP pracuje to moge nawet na Dominikane dzownic ;) zreszta Windowsa tez na lapku przez telefon aktywowałem :)

Odnośnik do komentarza

Winger - Dzisiaj mają w cholerę pracy. Kurier, który przywiózł mi FM nawet nie wziął kasy. Powiedział, że wpadnie po nią później. :) Tak więc na tym FM jestem 100 zł do przodu, bo kumpel już mi za niego dał kasę. :) To jest biznes! Dzwoń do DPD i pytaj się o nr telefonu kuriera, który jeździ w Twoim terenie. Mój mówił mi, że dzisiaj na pewno nie dowiezie wszędzie wszystkich paczek, bo nie będzie pracować do 20.00.

Odnośnik do komentarza
Winger - Dzisiaj mają w cholerę pracy. Kurier, który przywiózł mi FM nawet nie wziął kasy. Powiedział, że wpadnie po nią później. :) Tak więc na tym FM jestem 100 zł do przodu, bo kumpel już mi za niego dał kasę. :) To jest biznes! Dzwoń do DPD i pytaj się o nr telefonu kuriera, który jeździ w Twoim terenie. Mój mówił mi, że dzisiaj na pewno nie dowiezie wszędzie wszystkich paczek, bo nie będzie pracować do 20.00.

 

Dzięki za informację, zaraz zadzwonie do DPD i zapytam o mojego kuriera.

Odnośnik do komentarza
FYI - błąd w lidze chorwackiej nie został póki co potwierdzony. Za to nie można oglądać losowania Pucharu Włoch, choć odbywa się prawidłowo.

 

Prof.

 

Chciałbym zagrać swoim ulubionym Milanem od Serie A, czy mogę grać spokojnie, bez względu na bug z Serie C?

Czy ten bug ma wpływ na ligę włoską bez względu na wybraną klasę rozgrywkową, zdarza się za każdym razem?

 

 

wielkie dzięki za pomoc

 

pozdrawiam wszystkich FM -maniaków, szczególnie milanistów

Odnośnik do komentarza

Dzwonił do mnie właśnie i pytanie za 100 pktów - "Gdzie pan mieszka?" - "Emm... no [ulica i numer]" - "No to dzwonię do pana i nie otwiera pan" - "Eee...? Nikt nie dzwoni." - "Hm, to może pomyliłem bloki..." - "*idę sprawdzić korytarz* No nie widzę pana". :lol:

 

Mam już. :D

Odnośnik do komentarza
FYI - błąd w lidze chorwackiej nie został póki co potwierdzony. Za to nie można oglądać losowania Pucharu Włoch, choć odbywa się prawidłowo.

 

Prof.

 

Chciałbym zagrać swoim ulubionym Milanem od Serie A, czy mogę grać spokojnie, bez względu na bug z Serie C?

Czy ten bug ma wpływ na ligę włoską bez względu na wybraną klasę rozgrywkową, zdarza się za każdym razem?

 

 

Na Twoim miejscu poczekałbym do 9.0.2 - bardzo wielu (jak na SI Forum) użytkowników zgłasza, że po jednym sezonie z aktywną ligą włoską gra po prostu się wysypuje, a związane to jest z błędem w Pucharze Serie C - chyba że jeśli wczytasz tylko Serie A, Puchar Serie C nie jest aktywny, a tego nie wiem. Najprościej załóż grę o parametrach, jakich chcesz, i puść na urlopie do września 2009. Jeśli się nie wywali, możesz zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Mi właśnie kurier przywiózł ciepłego FM'a 09. Później dam screeny, bo zaraz lecę :/

Ciekawe czym go oblał :-k albo gdzie go trzymał :-k

 

Aha OGŁOSZENIE MODA

 

Jak ktoś jeszcze będzie pisał o tym, że kurier mu puka do drzwi, albo właśnie przejechał pod blokiem, etc., to będzie nagradzany ostrzeżeniem, a w sytuacjach najbardziej wyjątkowych (dłuższe opowieści) może skończyć się odpoczynkiem od forum.

Odnośnik do komentarza
Ja w tamtym roku nie dostałem długopisu do FM'a. "Delikatnie" im to zasugerowałem w mailu, przeprosili i parę dni później dosłali :D Więc w tym roku powinno być podobnie. Ktoś tam wcześniej pisał, że nie dostał notesu, skontaktuj się z nimi to pewnie doślą.

 

 

A to powinien być notes jako dodatek do gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...