Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił mi się komunikat w grze. "Wyłącz grę, bo to nie ma sensu - Fix już tuż tuż. Powiadomimy Cię przez SMS." :)

 

Przecież Ty ją zapowiedziałeś:

 

Jupi, teraz quickfix pojawi się na pewno na dniach - chłopaki z SI w ostatniej chwili skopali losowanie Pucharu Anglii, tak że zespoły bliskie geograficznie zawsze trafiają na siebie kekeke.gif.

 

http://community.sigames.com/showthread.php?t=66688

 

Ponadto błedy pucharowe w innych ligach, ponadto liga polska, skopana włoska. Fix musi być na dniach, bo za duża część odbiorców nie jest w stanie grać.

 

Edit: Gdyby była skopana tylko nasza liga, to mamy czas do walentynek, a tak podejrzewam, że do Mikołaja będziemy grać.

 

Edit2: Sam tryb 3D chodzi płynnie, jednak martwi mnie że "coś takiego" czytaj: grafika wczytuje się mi 10 sekund. :)

Odnośnik do komentarza

A może ktoś sprawdzić czy w lidze rosyjskiej również są jakieś błędy? a co do fixa to jego wyjście jest bardzo prawdopodobne.

Powód połowa graczy na świecie nie może grać co się odbije na przyszłorocznej sprzedaży. Nie wydaje mi się, żeby SI mogło stracić tak wielu klientów w tak błachy sposób. Fix to kwestia dni.

Odnośnik do komentarza
Nawiasem mówiąc, może zainteresuje kogoś informacja, że według stanu na poniedziałkowy wieczór nadal nie było cracka do pełnej wersji gry, tylko do dema. Jednym słowem, system zabezpieczeń się sprawdził zaskakująco dobrze - trzyma się już co najmniej od tygodnia.

 

Z tymi crackami to macie "troszkę" błędne informacje :kekeke: W ten niby poniedziałek to mój kolega ;) już ze drugi sezon kończył :kekeke: No ale to w sumie nie miejsce na rozmowy o tym, ot tak tylko "Nawiasem mówiąc, może zainteresuje kogoś informacja" :P

 

ps. żeby nie było, ja niedługo będę miał oryginała ;)

Odnośnik do komentarza
nie chce piracić.. ale.. jak można placić za taki szajs..

 

Odwieczny problem :D Nie rozumiem tego stwierdzenia, ściągnięcie pirata poprawi jego jakość?

 

 

 

przeczytaj moze całą moją wypowiedź co? co Ty w ogole cytujesz? wyrywasz z kontekstu i odpowiadasz jak Ci pasuje? piozdro dla myslących

 

 

Cytuję to, do czego się odnoszę :D A odnosiłem się do sugestii z twojej strony, że nie opłaca się kupować gry, bo jest skopana i zmusza to do piracenia. To tak jakby ludzie kradli popsutą żywność, bo przecież kupować jej nie będą :D

Odnośnik do komentarza
nie chce piracić.. ale.. jak można placić za taki szajs..

 

Odwieczny problem :D Nie rozumiem tego stwierdzenia, ściągnięcie pirata poprawi jego jakość?

 

 

 

przeczytaj moze całą moją wypowiedź co? co Ty w ogole cytujesz? wyrywasz z kontekstu i odpowiadasz jak Ci pasuje? piozdro dla myslących

 

 

Cytuję to, do czego się odnoszę :D A odnosiłem się do sugestii z twojej strony, że nie opłaca się kupować gry, bo jest skopana i zmusza to do piracenia. To tak jakby ludzie kradli popsutą żywność, bo przecież kupować jej nie będą :D

 

 

 

Nie było tam takiej sugestii. czytaj ze zrozumieniem. koniec . kropka.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteście z Warszawy lub miejscowości blisko niej połozonych nie zmawiamiajcie gier z dostawą do domu.

Zamówcie grę przez gram.pl i zaznaczcie, że chciecie ją odebrać w sklepie w pazsażu hadlowym przy stacji metra Centrum. Nie zapłacicie nic za przesyłkę.

Zresztą tak naprawdę nie musicie nawet zamawiać gry. Wystarczy pójść do tego sklepiku i po prostu ją kupić.

Odnośnik do komentarza

to jest w ogole sens kupowac teraz ta gre ? ehh zawsze to samo... A w zasadzie to nie to samo - z roku na rok jest coraz gorzej, a cos takiego jak testy funkcjonalne w przekroju calego sezonu chyba nie istnieja :|

 

moglby ktos zaprezentowac liste lig, ktore hmm sa niegrywalne ? nie chce mi sie szczerze mowiac rejestrowac na forum SI po to, aby czytac, o kolejnym miliardzie bugow. Z tego co czytam to Polska i Wloska tak ? Bundesliga dziala ?

Odnośnik do komentarza

z tego co mi wiadomo to niegrywalne sa

 

Anglia przez FA-Cup

Polska, Chorwacja i Belgia przez awanse do pucharów

Włochy przez serie c i wywalanie gry ( daty dokladnie nie pamietam 24 ktoregos miesiaca )

 

powinni wycofac ze sklepow ten niekompletny artykuł :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...