Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Korona wraca do ekstraklasy, więc z Bonina to chyba nici będą :/ eeeeh

 

Mam nadzieję, że jednak podpisze kontrakt... nadzieja matką głupich?

 

Skąd to info? :>

 

Arka poleciała, Piast gra baraże z Jagą. Zrobiło się w ekstraklasie wolne miejsce, zgadnij dla kogo :>. Korona szykuje odwołanie, następuje to samo co w przypadku Zagłębia i Widzewa. Chyba, że jest coś, co może to pokrzyżować (jesli ktoś widzi jakieś przeciwności niech wystapi teraz lub zamilczy na wieki :keke:) lub ja się gdzieś pomyliłem. Nie sądzę :-k

 

Powrót Korony wydaje się być kwestią czasu.

 

 

Za gornik.zabrze.pl - Grzesiek Bonin zawodnikiem Górnika, zaś Dawid Jarka wypożyczony do ŁKS.

 

Ufff :D Odetchąłem z ulgą. Nie wystawił nas :> Witamy :)

 

Strona oficjalna oczywiście milczy ;).

Odnośnik do komentarza

Może transfery powalające nie są, oczywiście Bonin i Vaclavik to spore wzmocnienia, ale może uda się ugrac coś więcej niż 5 miejsce. Bardzo na to liczę gdyż podstawy ku temu są. Jest w miarę silna, szeroka kadra, budżet na poziomie 25mln zł, zawodnicy są młodzi, ambitni i chcą wygrywać, bo są wstanie wygrać praktycznie z każdym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jest:

Trener Ryszard Wieczorek ogłosił "osiemnastkę" na Wielkie Derby Śląska.

Bramkarze: Sebastian Nowak, Michal Vaclavik.

Obrońcy: Patrik Pavlenda, Tomasz Hajto, Adam Danch, Michał Pazdan, Maris Smirnovs, Mariusz Magiera, Tadas Papeckys.

Pomocnicy: Marko Bajić, Grzegorz Bonin, Dariusz Kołodziej, Jerzy Brzęczek, Piotr Malinowski, Piotr Madejski.

Napastnicy: Przemysław Pitry, Tomasz Zahorski, Marcin Wodecki.

Gornik.zabrze.pl

 

Brakuje tutaj Villy Rivasa i Leo Markowskiego, ale spowodowane jest to tym, iż nie mają uregulowanych jeszcze wszystkich spraw.

Zainteresowanie w Zabrzu jest wielkie i wszyscy spodziewają się 25 tyś głów. Niestety nie bedzie na meczu fanów drużyny gości. Licze na zwyciestwo i mam nadzieje, ze zobacze kawał dobrej pilki.

Odnośnik do komentarza
Patologia.

No patologia, patologia, ale nikt normalny nie zabija drugiej osoby z powodu barw klubowych. Górnik Zabrze odciął się od tych morderców. Nikogo nie mam zamiaru bronic, ale wsrod tych co sie regularnie tłuką nie ma niewiniatek. Jak nie ten temu wsadzi kose to ten temu. Kibice pachnących inaczej są wielce poszkodowani, ale ostatnio przypadkowo tez zaatakowali Gieksiarzy.

Odnośnik do komentarza

Ustiano no offence , ale tekst " wy śpiewacie , my zabijamy " ... naprawdę , ciężko jest nazwać to jakimkolwiek odcięciem ? transparent" 2:0 " tak? , również. Ja rozumiem że większość ludzi nie ma wpływu na to co wiesza się na płotach , ale sam przyznasz że z tym odcinaniem się ... to różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
OT => Każda szanująca się ekipa ma pełną kontrolę nad tym, co wisi na płocie podczas meczu <= OT

Z tego co wiem to nie chodzi o to co wisi na meczu, bo raczej nikt na to by nie pozwolil.

Mowie to co slyszalem, bo nie jestem na tyle blisko. Chodzi o jakis napis na garazu bodajze " Górnik Ruch 2:0" odnośnie tych dwoch zabitych sympatyków niebieskiej eRki.

Odnośnik do komentarza

Ah , dobra chłopaki temat jest dość drażliwy , a i nasze biadolenie nic nie zmieni... jest jak jest. Z tematów czysto sportowych derby wyszły średnio , wyrównany mecz walki , kilka okazji ze strony Górnika , szczególnie Pitry bodajże był dość blisko w pierwszej połowie. Ze strony Ruchu żałuje sytuacji Pulkowskiego , jego strzał z dystansu po podaniu Hajty mogło wpaść , lub nie ... ale strzał głową po dośrodkowaniu Zająca to już spalił na całej linii.

Może gdyby na jego miejscu stał jakiś napastnik... no ale jaki napastnik? skoro za jedynego napastnika robił Sobczak , który biegał , walczył ... no ale efektywności to w tym nie było za dużo. Cóż , i tak remis na ciężkim terenie zadowala.

 

Profesor jeszcze odnośnie Twojego OT - Oczywiście ze ekipa decyduje , jak najbardziej... z tym że nie kierują sie oni przecież głosem ankietowanych - co , gdzie i o jakiej treści wieszać , także mimo wszystko - większość ludzi nie ma na wpływu na to co wisi.

Odnośnik do komentarza

No i niestety Górnik przegrał mecz "na wodzie" z Arką. Może to jest jakieś delikatne usprawiedliwienie, że murawa była w opłakanym stanie, ale nie zmienia to faktu, że Zabrzanie zagrali nie najlepiej, a moim zdaniem powinni byli Arkę zostawić z bagażem kilku bramek. Okazje były, było też sporo błędów w defensywie. No cóż, trzeba czekać na następną kolejkę, może los się odwróci, bo jak narazie nie wygląda to najlepiej.

Odnośnik do komentarza

No i tak jak zapowiadal zarzad przed sezonem Górnik zblizyl sie wielkim krokami do tytułu mistrzowskiego wygrywajac na stadionie Lecha 3:0. Jestesmy na pierwszym miejscu w tabeli z imponujacym bilansem bramek 4:0.

 

Ahh k****. Górnik p****** kolejny mecz bez walki i ambicji. Jestesmy najslabsi w lidze i jak tak dalej bedzie to bedziemy pierwszym kandydatem do spadku. Motywator nr 1 pan wieczorek caly czas buduje druzynie nie umiejac w trzech meczach strzelic nawet bramki. Bilety poszly w góre bo Górnik to nowa jakosc, a za lepszy produkt sie placi wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...