Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu? Panie, na początku sezonu w C+ był wymieniany jako jeden z pięciu kandydatów do króla strzelców w tym sezonie.

 

To coś mnie minęło :keke: W każdym razie szanse jeszcze ma na zdobycie króla :] Nie, nie a tak na poważnie to niech pójdzie sobie do drugiej, trzeciej ligi pograć to może by był jednym z 5 najlepszych strzelców..

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Pitry w kolejnym meczu już nie wyjdzie w pierwszej "11", a jego miejsce zajmie ktoś z dwójki Wodecki, Malinowski, bądź Górnik zagra 4-5-1 z wysuniętym Zahorskim, który chyba powoli wraca do formy.

 

Wiele też wskazuje na to, że Jarka wróci już w zimie do Górnika, bo nie ma na co czekać. Jak widać Pitry grać w piłke potrafi, ale na poziomie drugiej ligi.

 

Ktoś napisał, że Hetmański, Szuster i Wieczorek odpowiadają za ten chaos w Górniku. Oni już zostali powołani do odpowiedzialności i zostali wyrzuceni z Zabrza. Niestety wyroków za takie coś nie ma, a szkoda, bo spokojnie wrzuciłbym im po 5 lat i 50tys grzywny.

Odnośnik do komentarza
Dwa lata temu? Panie, na początku sezonu w C+ był wymieniany jako jeden z pięciu kandydatów do króla strzelców w tym sezonie.

 

To coś mnie minęło :keke: W każdym razie szanse jeszcze ma na zdobycie króla :] Nie, nie a tak na poważnie to niech pójdzie sobie do drugiej, trzeciej ligi pograć to może by był jednym z 5 najlepszych strzelców..

spoko, ale nie ma co tak na niego jechac. Faktem jest ze ma teraz dolek formy, ale az takim cieniem nie jest. W koncu po jego golu wygralismy w Wawie po kilkunastu latach...Moze powinien podobnie jak Micanski w II lidze sie odbudowac. W tej formie co teraz nie powinien byc wystawiany w 11, moze jako jokera powinien wychodzic?

Gornik nie spadnie...wzmocnia sie i bedzie ok :-)

Odnośnik do komentarza
spoko, ale nie ma co tak na niego jechac. Faktem jest ze ma teraz dolek formy, ale az takim cieniem nie jest. W koncu po jego golu wygralismy w Wawie po kilkunastu latach...Moze powinien podobnie jak Micanski w II lidze sie odbudowac. W tej formie co teraz nie powinien byc wystawiany w 11, moze jako jokera powinien wychodzic?

Gornik nie spadnie...wzmocnia sie i bedzie ok :-)

 

Nikt go nie jedzie. Ale taka jest prawda. Micański nie był zawodnikiem dobrym dla Lecha. Nie sprawdził się. Pitry też. nie odbieram mu tego gola na Legii z kwietnia :] To był Jego tryumf :] Druga liga byłaby dla niego optymalnym wyjściem tak sądzę. Jak każdy napastnik potrzebuje bramek, więc może go na dwa-trzy mecze do ME puścić co by tam coś ustrzelił. Ja w ogóle nie biorę pod uwagę tego, że Górnik spadnie. Jest kasa, to z czasem będą transfery ;) Jeszcze do ścisłej czołówki dołączą za rok, dwa przy dobrej budowie zespołu :]

Odnośnik do komentarza
Trener Górnika Henryk Kasperczak chce sprowadzić do Zabrza pomocnika Zagłębia Sosnowiec Rafała Pietrzaka. Młody piłkarz jest też na celowniku Feyenordu Rotterdam.

Utalentowanego zawodnika oglądał w Sosnowcu holenderski skaut w towarzystwie Włodzimierza Smolarka, trener młodzieży w klubie Rotterdamu.

Podczas ostatniego meczu Zagłębia z Pogonią Szczecin (1:2) piłkarza obserwowali zarówno Kasperczak, jak i Smolarek. Obaj w samych superlatywach wypowiadali się o grze zdolnego młokosa, który wiosną zdążył już zadebiutować w ekstraklasie. - Mimo, że ma zaledwie 16 lat, już świetnie czyta grę, doskonale się ustawia. Przed nim wiele pracy, ale ma zadatki na dobrego grajka. Na pewno będę się mu jeszcze przyglądał - podkreśla Kasperczak.

 

źródło: Fakt / SportSlaski.pl

 

Wie ktoś coś o tym chłopaku?

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się z tym, że Wieczorek przyłożył do tego rękę. On nie miał nic do powiedzenia w kwestiach transferów. To Hetmański i Szuster zrobili sobie z Górnika prywatny folwark. Zresztą dziwi mnie, że napisał o tym akurat Ustian - kibic Górnika, który powinien być zorientowany w sytuacji w klubie. Przecież główny zarzut jaki stawiano Wieczorkowi to to, że był trenerem bez głosu czego kibice z Zabrza dali wyraz w ostatnim meczu z Odrą wywieszając transparent o Wieczorku - trenerze bez głosu.

Odnośnik do komentarza
Trener Górnika Henryk Kasperczak chce sprowadzić do Zabrza pomocnika Zagłębia Sosnowiec Rafała Pietrzaka. Młody piłkarz jest też na celowniku Feyenordu Rotterdam.

Utalentowanego zawodnika oglądał w Sosnowcu holenderski skaut w towarzystwie Włodzimierza Smolarka, trener młodzieży w klubie Rotterdamu.

Podczas ostatniego meczu Zagłębia z Pogonią Szczecin (1:2) piłkarza obserwowali zarówno Kasperczak, jak i Smolarek. Obaj w samych superlatywach wypowiadali się o grze zdolnego młokosa, który wiosną zdążył już zadebiutować w ekstraklasie. - Mimo, że ma zaledwie 16 lat, już świetnie czyta grę, doskonale się ustawia. Przed nim wiele pracy, ale ma zadatki na dobrego grajka. Na pewno będę się mu jeszcze przyglądał - podkreśla Kasperczak.

 

źródło: Fakt / SportSlaski.pl

 

Wie ktoś coś o tym chłopaku?

 

Że napisał o nim Fakt :>.

 

Jeden mecz w U-16, najmłodszy debiutant w historii Zagłębia.

http://www.igol.pl/article,4356.html

Odnośnik do komentarza
Trener Górnika Henryk Kasperczak chce sprowadzić do Zabrza pomocnika Zagłębia Sosnowiec Rafała Pietrzaka. Młody piłkarz jest też na celowniku Feyenordu Rotterdam.

Utalentowanego zawodnika oglądał w Sosnowcu holenderski skaut w towarzystwie Włodzimierza Smolarka, trener młodzieży w klubie Rotterdamu.

Podczas ostatniego meczu Zagłębia z Pogonią Szczecin (1:2) piłkarza obserwowali zarówno Kasperczak, jak i Smolarek. Obaj w samych superlatywach wypowiadali się o grze zdolnego młokosa, który wiosną zdążył już zadebiutować w ekstraklasie. - Mimo, że ma zaledwie 16 lat, już świetnie czyta grę, doskonale się ustawia. Przed nim wiele pracy, ale ma zadatki na dobrego grajka. Na pewno będę się mu jeszcze przyglądał - podkreśla Kasperczak.

 

źródło: Fakt / SportSlaski.pl

 

Wie ktoś coś o tym chłopaku?

Jakiś czas temu klub wspólnie z miastem zorganizował akademię piłkarską Zagłębie.

W Zagłębiu Sosnowiec jest trzech bardzo utalentowanych grajków; Rafał Pietrzak, Dawid Ryndak oraz Adrian Gałuszka.

Dziwię się, że żaden zespół Ekstraklasy jeszcze nie wykupił ich z Sosnowca. Rafałem w poprzednim sezonie interesowały się Wisła i Legia oraz Racing Santander i wspomniany Rotterdam. Może grać na lewym skrzydle lub w napadzie. Oprócz tego co o nim pisali to ma bardzo dobre podania i dośrodkowania. Reprezentant naszej młodzieżówki. Dawid na prawym skrzydle.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale Górnik potrzebuje zawodników gotowych do gry od zaraz. Oczywiscie przyszłość też jest ważna, ale nie można opierać zespołu na zawodniku, który ma 16 lat.

 

Ktoś coś pisał o Białkowskim. Właściwie jestem za, bo to ciągle bardzo młody bramkarz, w Southampton nic nie gra, tylko siedzi na ławce, a w Górniku mógłby być spokojnie pierwszym bramkarzem.

 

Żurawski i Ślusarski. Nie wiem jak ostatnio grał Ślusarski i czy wogóle gdzieś grał, ale nie sądze by to było dobre wyjście, nawet pomimo tego, że jest do wzięcia za darmo. Co do Żurawskiego. Podejrzewam, że na naszą Ekstraklase by wystarczył, bo że umiejętności ma, to wszyscy wiemy.

Odnośnik do komentarza
Nie zgadzam się z tym, że Wieczorek przyłożył do tego rękę. On nie miał nic do powiedzenia w kwestiach transferów. To Hetmański i Szuster zrobili sobie z Górnika prywatny folwark. Zresztą dziwi mnie, że napisał o tym akurat Ustian - kibic Górnika, który powinien być zorientowany w sytuacji w klubie. Przecież główny zarzut jaki stawiano Wieczorkowi to to, że był trenerem bez głosu czego kibice z Zabrza dali wyraz w ostatnim meczu z Odrą wywieszając transparent o Wieczorku - trenerze bez głosu.

Główny zarzut był taki, że Wieczorek źle przygotował zespół do sezonu. Zawodnicy szczyt formy osiągnęli w meczach sparingowych. Skoro Wieczorek wiedział jaka jest sytuacja, to po co podpisywał kontrakt na następne lata. Może w Odrze mu się powiedzie, może nie bedzie tam ciążyć na nim presja, z która nie potrafił sobie poradzic.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co ukrywać i trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Jest T-R-A-G-E-D-I-A. Dzisiejszy mecz utwierdza w przekonaniu, że niektórzy zawodnicy nie są godni bronienia barw Górnika.

 

Nie będę pisał o samym meczu, bo Górnik miał przewage, ale jak zawsze nie było bramek. Mam tylko nadzieję, że Pitry usiądzie na ławce rezerwowych w następnym meczu i może chociaż punkt uda się jeszcze wywalczyć przed zimą.

 

Przykre, nawet bardzo przykre, ale niestety prawdziwie. Jesteśmy najsłabszą drużyną ligi i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Decyzją trenera Henryka Kasperczaka i sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze Patrik Pavlenda, Willy Alexander Rivas Asin, Léo i Marko Bajić zostali przesunięci do drużyny Młodej Ekstraklasy.

 

Ta czwórka piłkarzy Górnika będzie brała udział w treningach Młodej Ekstraklasy do odwołania.

 

źródło: Górnik Zabrze

Odnośnik do komentarza

Ale ona jest młoda tylko z nazwy. Pełno w niej Świerczów i innych Iwanów... liga rezerw, nic więcej

 

Co do Górnika: przewidywałem, że Kasperczak cudów z Górnikiem nie zrobi, ale wyniki ma gorsze, niż się spodziewałem. Z Cracovią okropnie, nikt mi nie wmówi, że to wina braku czasu. Kiedy zaskoczy? Jak będzie pewny spadek? Pokładanie nadziei w tym, że Heniu przebuduje zespół zimą dzięki transferom (w której ma ponoć wolną rękę) również może przynieść rozczarowanie, bo polski rynek to on od jakiegoś czasu nie obserwował (praca w Afryce), a jak widać działacze smykałki do tego nie mają (Pitry).

Odnośnik do komentarza
Heh, tradycyjnie kozłem ofiarnym są obcokrajowcy :keke: Do młodej ekstraklasy to powinien iść np. Hajto, który poza brutalnością i chamstwem chyba nie ma nic do zaoferowania :-k

Toś teraz michu wymyślił :picard: Hajto do ME żeby młodzi mieli się od kogo uczyć brutalności i chamstwa? :>

A co, od tamtych stranierich się młodzi nauczą? :> W tym ruchu nie o naukę chodzi tylko wstrząśniecie zespołem. A co zawinili tamci? Są słabi i tyle, ale słabi to są w Górniku teraz wszyscy. A jakieś tam Pavlendy i Asiny nie zrobią rozpierduchy i można na ich przykładzie postraszyć innych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...