Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Punktu a nie rozumiem za mocno - mixplus polega na doładowaniu za pomocą np karty prepaid, czyli co miesiąc (najpóźniej) musisz doładować za min 30,-, inaczej zablokują Ci rozmowy wychodzące.

 

Punkt b - dokładnie tak.

a)

Podpisujesz umowę z operatorem i jest to, mniej więcej, połączenie abonamentu i pre-paid. Przez okres umowy, musisz utrzymać swoje konto ważne, poprzez doładowania kartą o danej wartości. Tak ma chyba Play, z tego co mi brat mówił.

 

W MixPlusie nie ma "czasu trwania umowy", jest liczba doładowań - jeśli chcesz, możesz wszystkie doładowania wykorzystać w miesiąc, co automatycznie oznacza koniec umowy :] Warunkiem koniecznym jest jedynie doładowanie kwotą ustaloną przed upływem miesiąca od ostatniego doładowania

Odnośnik do komentarza

szukam telefonu - przede wszystkim lekkiego, malego, plaskiego, taniego :D Takiego, zebym go nie czul, ze go mam :)

 

to ma byc moj drugi telefon. mam nokie z nawigacja, ktora mzoe i wymiarow nie ma jakichs wielkich (obudowa slider), ale w sumie swoje wazy. No i czasem jak gdzies wychodze to mam problem, aby sie z tymi wszystkimi dokumentami, kluczami, tleefonami pomiescic. Wiec szukam telefonu "zamiennika", ktory w zasadzie tak naprawde jedyna jego funkcja ma byc zadzwonienie gdzies, odebranie rozmowy. Zadnych wodotryskow, cudow. Przydaloby sie, zeby jakos w miare sensownie wygladal - co do marek no to hmm cos z gatunku Sony Ericsson, Nokia, Szajsung, Motorola. Nie chce zadnych LG, czy podobnych wynalazkow. Cena ? hmm jestem troche nie na czasie, ale przydalby sie przedzial 100-200 zl tak, aby w razie ewentualnej zguby nie bylo mi go szkoda. Nie musi byc z salonu, moga byc ceny internetowe (alllegro itd.).

 

Jakiegos samsunga niedawno widzialem, byl dosc plaski, ale w sumie zapomnialem jaki to model byl no i cos nie moge go odnalezc :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli wystarczy Ci telefon nadający się wyłącznie do dzwonienia i ew. SMS-owania, polecam Nokię 6100. Wymiary to 102x44x14 mm, waga 76 g. Malutki telefonik - miałem, używałem, byłem zadowolony. Ba, patrząc na wytrzymałość baterii wręcz zachwycony - po dwóch latach użytkowania trzymała 10-11 dni (początkowo potrafiła pociągnąć i dwa tygodnie bez mała). Na allegro z gwarancją myślę, że za jakieś 120 zł do znalezienia.

Odnośnik do komentarza
T-m - mam rozumieć, że do danego abonamentu, doliczasz dodatkowo, do abonamentu, opłatę abonamentową, w zależności od dodatkowej opcji?

 

Wybierasz sobie na przykład Nowa Era 40 i do tego usługę 2000 minut do 1 osoby i kosztuje Cię to abonament (w którym masz o ile mnie pamięć nie myli 70 minut, nie chce mi się sprawdzać) plus 20PLN czyli w sumie 60 PLN. I wtedy wystarczy, że druga osoba ma NE20 i puszcza Ci sygnały, a Ty oddzwaniasz. W sumie płacicie 80PLN, macie w cholerę minut do siebie i każde ma jeszcze pakiety minutowe na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza

Do taty dzwoniła kobieta z Orange. Sprawa wygląda tak. Od 6 lat w Orange, ale od 2 lat nowy numer. Abonament 55 zł. (180 minut) - minuta 0,30 gr.

 

Oferują:

 

a) przy 12 miesiącach, bez telefonu:

- 30 gr/minuta

- 100 minut dodatkowo przez 6 miesięcy.

 

b) przy 24 miesiącach, z telefonem

- 40 gr/minuta

- 180 minut do wykorzystania przez 6 miesięcy.

 

Telefony:

 

Nokia 6300 - 99 zł

SE W910i - 149 zł.

 

Ogólnie śmiesznie, zostali wyśmiani, niech przyjdą z ciekawszą ofertą. Patrzę na to co dostał timon i ogólnie skrajności dwie. Dosyć, że w telefonach nic ciekawego to jeszcze gorsze warunki niż w tym momencie są. W Orange chce zostać, ponieważ wszyscy mamy w tej sieci. Ktoś miał taki abonament może? Chciałbym wiedzieć, co oferowali, co mogą mi oferować, ile można wywalczyć.

Odnośnik do komentarza

Nokia 6300 za 99 PLN? Powaliło ich? Jak podpisywałem aneks do umowy w erze ponad rok temu przy podobnych opłatach to kosztowała mniej :o

 

Buffu nie jest nowością, że operatorzy wolą dawać lepszą ofertę nowym klientom niż starym. Tak na prawdę, jeśli nie płacisz abonamentu wyższego niż 100PLN to zapomnij o normalnym traktowaniu.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale przy takich cenach już bym wolał wziąć inne telefony:

 

1. K800i - przede wszystkim lepszy aparat - 1zł - http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/..._ericsson_k800i

2. U700 - lepszy aparat - 49zł - http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/...ng/samsung_u700

3. W880i - świetnie trzymająca bateria, świetnie odtwarza muzykę (wiem, bo sam używam) - 1zł - http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/..._ericsson_w880i

4. V8 - zawsze mi się podobała - 1zł - http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/...la/motorazr2_v8

 

Ewentualnie tego W910i, ale nie za taką kasę... Popieprzeni są Ci operatorzy, którzy starają się szukać naiwniaków, wśród stałych klientów, którzy nie wiedzą co jest pięć odnośnie telefonów.

 

Z mojej strony tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Oferta nas nie zadowala. Warunki były lepszy dla nowych klientów właśnie, kiedy mi podpisywaliśmy niż w tym momencie przy przedłużaniu. Przez 2 lata niejednokrotnie na abonamencie wychodziło 150, 200 zł. 6300 mam ja, więc drugi taki sam telefon nam nie jest potrzebny szczerze mówiąc.

 

@TakeCare: klapki czy jakiekolwiek slidery odpadają. SE 880 ma trochę małe klawisze jak na dorosłego faceta ;) Te 800 też raczej nie. Argument z aparatem taty nie przekona. Nie potrzebny jest aparat jakiś super. Każdy telefon ma teraz w ok. 2 mln mgpxl i to w zupełności starczy, choć jak mówię i tak w sumie nie potrzebne. Telefon ma mieć dobrą baterię, być wytrzymały i mieć dobry zasięg.

Odnośnik do komentarza
Oferta nas nie zadowala. Warunki były lepszy dla nowych klientów właśnie, kiedy mi podpisywaliśmy niż w tym momencie przy przedłużaniu. Przez 2 lata niejednokrotnie na abonamencie wychodziło 150, 200 zł. 6300 mam ja, więc drugi taki sam telefon nam nie jest potrzebny szczerze mówiąc.

To może podnieść abonament na następny szczebelek :-k

Odnośnik do komentarza

Ponad pół roku temu na moim numerze (Plus) ojciec wymieniał sobie telefon, czyli ja przechodziłem na abo Kubali 25 i na trzy miesiące za darmo Pięciolinia (darmowe rozmowy do pięciu wybranych numerów). Zrezygnowałem po czterech (za jeden miesiąc naliczyli 10 zł, tak było zawarte w umowie) i nie miałem tego z trzy miesiące na rachunku ani nic. Dzisiaj dostajemy rachunek, patrzę - pięciolinię mam aktywną (wcześniej nie miałem), a opłata nienaliczona. Mogę bez skrupułów to wykorzystać czy mi potem naliczą to? :D Bo to wygląda na jakiś ich błąd, tylko czy go dezaktywują na kolejny okres rozliczeniowy, czy może już to zrobili, tylko na fakturze to widnieje... Nie wiem co o tym myśleć, a dzwonić do nich mi się nie widzi, nie dość, że sobie teraz liczą za każde połączenie to jeszcze 10 minut płatnych trzeba czekać na połączenie :doh!:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...