Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel ma Lumie 1520, ona ma właśnie 6 cali, do kieszeni idzie schować, ale jednak już nic innego do niej nie włożysz. :D Vami, jak przyjdzie Ci paczka to napisz, czy musiałeś płacić Vat, bo podobno ostatnio nasiliły się kontrole paczek z Chin i teraz niemal zawsze trzeba podatek płacić. Jak zamawiałem ZTE V987 w Chinach to jeszcze nie było tak źle, nie skontrolowali mi paczki, dzięki czemu cena była jeszcze bardziej promocyjna. :)

Odnośnik do komentarza

ZTE zapowiedziało obniżkę ceny Grand S II LTE o połowę, czyli pewnie niedługo za 550-600 zł będzie można kupić niezłą bestie.

Wyświetlacz : 1080 x 1920 px (5.50") pokryty GG3

Procek: Snapdragon 801 4 rdzenie (2,3 GHz)
2 GB RAM, 16 GB ROM
Android 4.3
Slot na pamiec
Aparat 12 mpix od Sony f2.0
Bateria 3100 mAh

Aż żal nie kupić za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, jakie macie doświadczenia z sieciami komórkowymi? Kończy mi się umowa z orange i szedłem dziś przedłużać. Niestety z ofertą jaką mi zaproponowali niech spadają na bambus. Z mojej obecnej taryfy jestem bardzo zadowolony (za 62 zł mam 1400 min, 1,5GB neta, nolimit sms i rozmowy w sieci).
Niestety przedłużyć tego nie mogę, musiałbym na nowych warunkach - nolimit za 90 zł, albo jakieś badziewie za 49. Nawet wydzwaniali specjalnie dla mnie do Warszawy, żeby załatwić jakiś upust i niby wytargowali 20%, ale to dalej by było 10 zł więcej niż mam obecnie za abonament, którego w życiu nie przedzwonię i tak.

Jest jakaś sieć z fajną ofertą (najlepiej jeszcze do jakiś negocjacji indywidualnie)? Chciałbym mieć smsy bez limitu, minimum 1-1,5GB neta i jakiś telefon w dobrej cenie (jakiś typu SG Grand Neo ). Jestem 14 lat w Orange i pierwszy raz poczułem, że mają w dupie utrzymanie klienta (to chyba przez tą fuzję z TP ;) ).

Odnośnik do komentarza

Niestety przedłużyć tego nie mogę, musiałbym na nowych warunkach - nolimit za 90 zł, albo jakieś badziewie za 49.

Obecna umowa nie przedłuża Ci się automatycznie o miesiąc jeśli jej nie wypowiesz? Ja tak mam już od roku w Play, bo jak zadzwonili z nową ofertą (drożej i mniej minut) to stwierdziłem, że wolę zostać przy obecnej.

Odnośnik do komentarza

Panowie jakiś telefon do 300 zł do normalnego użytkowania, bez bajerów, z Androidem? Czy trzeba podnieść cenę? Może do 400?

Używany czy nowy?

 

Panowie, jakie macie doświadczenia z sieciami komórkowymi? Kończy mi się umowa z orange i szedłem dziś przedłużać. Niestety z ofertą jaką mi zaproponowali niech spadają na bambus. Z mojej obecnej taryfy jestem bardzo zadowolony (za 62 zł mam 1400 min, 1,5GB neta, nolimit sms i rozmowy w sieci).

Niestety przedłużyć tego nie mogę, musiałbym na nowych warunkach - nolimit za 90 zł, albo jakieś badziewie za 49. Nawet wydzwaniali specjalnie dla mnie do Warszawy, żeby załatwić jakiś upust i niby wytargowali 20%, ale to dalej by było 10 zł więcej niż mam obecnie za abonament, którego w życiu nie przedzwonię i tak.

 

Jest jakaś sieć z fajną ofertą (najlepiej jeszcze do jakiś negocjacji indywidualnie)? Chciałbym mieć smsy bez limitu, minimum 1-1,5GB neta i jakiś telefon w dobrej cenie (jakiś typu SG Grand Neo ). Jestem 14 lat w Orange i pierwszy raz poczułem, że mają w dupie utrzymanie klienta (to chyba przez tą fuzję z TP ;) ).

A może oferta bez telefonu? Np. Nju z rachunkiem za 39 zł masz no-limit rozmowy i sms + 2GB Internet. W Play podobnie tylko 1 GB internetu,.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...