Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem troszke za słabe atrybuty ma Pawel Brozek w porownaniu do reszty napastnikow w lidze.

 

To najlepiej zrobiony wirtualny Brożek w serii IMO, kluczowe atrybuty dla jego pozycji ma wysokie, Brożka trzeba porównywać z napastnikami dobrych lig, a nie z "cudami" innych Polskich resercherów którzy niszczą grę, zawyżając umiejętności rodzimych graczy.

 

Dokładnie! Uważam że Brożek jest zrobiony idealnie, zresztą jak większość piłkarzy Wisły. Reasercher Wisły powinien dostać ocenę 5+ :] Realnie odwzorował umiejętności i powściągnął się od 'przypakowywania' graczy. No może z wyjątkiem Juszczyka... :P

Odnośnik do komentarza

Szabat to głównie zawodnik ofensywny, ma całkiem fajny drybling wg mnie, i nie wiem czemu Kulawik wystawiał go na obronie. Ale owszem zgadzam się, że przy uaktualnieniu dostanie te piąteczki w defensywie.

 

A mam takie pytanie, o co cho z tymi cenami juniorów, mógłby mi to ktoś przybliżyć? :>

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem troszke za słabe atrybuty ma Pawel Brozek w porownaniu do reszty napastnikow w lidze.

 

To najlepiej zrobiony wirtualny Brożek w serii IMO, kluczowe atrybuty dla jego pozycji ma wysokie, Brożka trzeba porównywać z napastnikami dobrych lig, a nie z "cudami" innych Polskich resercherów którzy niszczą grę, zawyżając umiejętności rodzimych graczy.

 

Dokładnie! Uważam że Brożek jest zrobiony idealnie, zresztą jak większość piłkarzy Wisły. Reasercher Wisły powinien dostać ocenę 5+ :] Realnie odwzorował umiejętności i powściągnął się od 'przypakowywania' graczy. No może z wyjątkiem Juszczyka... :P

 

Paweł Brożek to najlepszy napastnik naszej ligi od kilku rund. Niestety tego nie widać w demie. Wisła jako jedyny klub naszej ligi jest zrobiona niemal idealnie.

Mam 2 uwagi (o jednej wspomniałem wcześniej).

1.Paweł Brożek na tle innych napadziorów z naszej ligi jest trochę za słaby bo oni są przepakowani.

2.Piotr Brożek w demie cały czas gra w ataku. Wiem, że researcher Wisły jest bardzo dobry w swoim fachu ale Piotr najlepiej gra na lewej flance.

Może tak mu ustawić atrybut aby w demie grał tam gdzie gra w rzeczywistości (pomijając naturalną pozycję)? Powód? bo we wszystkich meczach bracia grają razem w ataku :P

Odnośnik do komentarza
A mam takie pytanie, o co cho z tymi cenami juniorów, mógłby mi to ktoś przybliżyć?

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=aa1513c44233ade1

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ce2c8b55e84cdb19

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7bc1b664a75ee7a2

 

To, że dyskutujemy akurat w temacie o Wiśle to przypadek - widac gołym okiem, że to bug gry. Nagle zaczęła traktować młodych juniorów z wpisaną reputacją jako uznanych ligowych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Z Piotrkiem jest troszkę problemu, bo grywał na wielu pozycjach i na wielu potrafił zagrać dobrze. Grał jako napastnik z Mettersburgiem, Lechem(3-3 na bułgarskiej) i Blackburn i grał dobrze. Wiemy, że zaczynał na lewej pomocy, a także lewy skrzydłowy(młodzieżówka). Teraz gra jako lewy obrońca i robi to wybornie, ale należy także pamiętać, że powinien mieć piąteczki na pozycjach prawego pomocnika i rozgrywającego(gdzie by próbowany i wyglądało to obiecująco.

Odnośnik do komentarza

Spojrzałbym tez na sztab szkoleniowy Wisły:

 

K. Kmiecik - 34 A - 8 G, likes G. Kmiecik 100 (i vice versa), wpisałbym mu też w historii niemieckie kluby, dzięki czemu będzie znał język niemiecki. Albo też dodał niemiecki do tych, które zna. To są z pozoru pierdoły, które niby nic do gry nie wnosza, poza suchą statystyką ale jakież było moje zdziwienie podczas gdy w FM 09, gdy zawodnik zgodził sie przyjśc do mojego klubu tylko dlatego, że na starość chciał powrócić do rodzimego miasta... Pamiętajmy, że fakt, iż w tej konkretnej części jakieś z pozoru nieistotne dane nie zostają wykorzystywane w silniku gry, nie znaczy, ze nie zostaną wykorzystane w następnej. Dlatego też wpisywałbym co się da, gdybym był reserchearem jakiegoś klubu.

 

T. Kulawik - 2A - 0

 

R. Czerwiec - mimo iż ma w historii wpisany klub Guingamp, to nie zna rynku francuskiego, a powinien. Może da się skautowi ustawić znajomość poszczególnych krajów, to powinno się dodać Francję na minimalnym, ale zawsze, poziomie.

 

D. Marzec - podobnie jak Czerwcowi, wpisałbym mu kawałek historii z greckimi klubami. Ot tak, zeby znał grecki język choć trochę. Może też trochę fińskiego.

 

Zastanawiam się też nad poziomem przywiązania Cupiała do Wisły. Wiadomo przecież, że szuka kupca, a co za tym idzie nie może mieć w opisie "Loves the club"...

 

--------------------

 

M. Żurawski - skoro widnieje w rekordach jako największy zakup (nieaktualny zresztą, bo zdaje się, że jest nim obecnie Łobodziński?), to powinien tez widnieć jako rekord sprzedaży, to jest 3,1 mln euro. Zresztą czy ta cena wykupu z Lecha jest prawidłowa? Bo znalazłem info, że kosztował milion euro, a po głowie kolata sie mi też milion ale złotych...

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się też nad poziomem przywiązania Cupiała do Wisły. Wiadomo przecież, że szuka kupca, a co za tym idzie nie może mieć w opisie "Loves the club"...

Na razie to tylko spekulacje medialne, więc nie wiem, czy takie należy uwzględniać w grze. Na pewno był okres (lato 2005), gdy szukał kupca, ale chyba już mu przeszło.

 

BTW- pytanie do researchera: czy umiłowanie Cupiała do wywalania trenerów po paru słabszych meczach znalazła jakieś odwzorowanie w grze? :)

 

M. Żurawski - skoro widnieje w rekordach jako największy zakup (nieaktualny zresztą, bo zdaje się, że jest nim obecnie Łobodziński?),

Jaki Łobodziński? On kosztował ok. 400kE. To już Jirsak był droższy.

 

Co do Żurawskiego to bodajże był milion ale marek

Głowy sobie uciąć nie dam, ale chyba to były 2 mln marek. Czyli Milion Euro

Odnośnik do komentarza
Ktoś wspominał że bracia Brożkowie grają razem w ataku, żeby to zmienić wystarczy ustawić Skorży ulubioną taktykę na bliską 4-5-1 zgodną z realem, podobnie w Legii było z Urbanem, on też miał 4-4-2 wklepane.

 

I taka też jest ustawiona - zarówno u Skorży jako preferowana, jak i w danych klubu jako druga preferowana. 

 

 

1) Żurawski tak jak ktoś wspomniał kosztowal 2 mln marek.

 

2) To, że Cupiał chce po każdej porażce sprzedawać klub to wymysł mediów. Nigdy w życiu nie przyznał tego publicznie, a osoba która dostarcza mi informacje o wewnętrznej strukturze klubu także nie potwierdza tych wiadomości. Nie zamierzam czerpać wiadomości z gazet.

 

3) Co do jego odwzorowania, mam nadzieję, że się udało 

 

4) Co do historii trenerów, dane będą uzupełniane. Do wersji 2009 było znacznie więcej ważniejszych rzeczy, ale w grudniowym patchu myślę, że już się znajdą

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...