Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale muszę się tu wpisać:

 

:jupi:

 

A na serio. Imho sprawiedliwie

 

Też jestem zadowolony. Każda inna (czyt. mniejsza) kara byłaby niesprawiedliwością.

 

Ciekawe co teraz z zawodnikami? Bo Zagłębie to na razie jedyny zdegradowany klub, który posiada zawodników grających na najwyższym ligowym poziomie. :-k

 

Na pewno sobie poradzą, ponoć Górnik się czai na dwóch grajków z Lubina, a decyzja o ich kupnie zależała właśnie od dzisiejszego werdyktu.

Odnośnik do komentarza

Będą się odwoływać, ale uważam, że co najwyżej to cofną tylko ujemne punkty, tak samo w sprawie Widzewa. Co do grajków, to naprawdę zacznie się wyprzedaż w Lubinie. (Iwański, Łobodziński, Chałbiński, Bartczak, Arboleda, Kolendowicz, Pawłowski, Plizga - kto będzie chciał zostać?)

Odnośnik do komentarza
A niby czemu miszostwo miałoby być odebrane?? Tego Majstra Zagłębie z tego co mi wiadomo zdobyło czysto na boisku, kupiony był awans do Ekstraklasy.

 

ok.

 

mistrzostwo zdobyli dlatego, że grali w [ekstra]klasie. Do [ekstra]klasy awansowali poprzez machlojki. Skoro tak, to ten awans im sie nie należał --> stąd nie powinni w niej grać --> więc nie powinni mieć mistrzostwa. Proste.

Odnośnik do komentarza
A niby czemu miszostwo miałoby być odebrane?? Tego Majstra Zagłębie z tego co mi wiadomo zdobyło czysto na boisku, kupiony był awans do Ekstraklasy.

 

ok.

 

mistrzostwo zdobyli dlatego, że grali w [ekstra]klasie. Do [ekstra]klasy awansowali poprzez machlojki. Skoro tak, to ten awans im sie nie należał --> stąd nie powinni w niej grać --> więc nie powinni mieć mistrzostwa. Proste.

 

No to na tej zasadzie można iść dalej. Awansowali, mieli więcej pieniędzy z biletów, transmisji to kupili lepszych zawodników, to ich też powinni im zabrać?

Odnośnik do komentarza
No to na tej zasadzie można iść dalej. Awansowali, mieli więcej pieniędzy z biletów, transmisji to kupili lepszych zawodników, to ich też powinni im zabrać?

 

Co ma piernik do wiatraka? Kary w takich sytuacjach są jasne: spadek, ujemne punkty, czasem odbieranie mistrzostwa. Ja się opieram na czymś takim, Ty na jakimś kosmosie.

Odnośnik do komentarza
No to na tej zasadzie można iść dalej. Awansowali, mieli więcej pieniędzy z biletów, transmisji to kupili lepszych zawodników, to ich też powinni im zabrać?

 

Co ma piernik do wiatraka? Kary w takich sytuacjach są jasne: spadek, ujemne punkty, czasem odbieranie mistrzostwa. Ja się opieram na czymś takim, Ty na jakimś kosmosie.

 

Ale, jeżeli awans zdobyli na machlojach to w ten sposób można iść dalej. I Twoim myśleniem w końcu dojdziemy do takiej sytuacji. Spadek, czystka w klubie moim zdaniem wystarczająca kara. I tak każdy z takich zdegradowanych klubów poniesie duże straty, tym bardziej mistrz Polski.

Odnośnik do komentarza

Buffu, trochę chyba filozofujesz. Były jakieś przypadki, że zawodników odbierano zespołom? Chyba nie, a zabranie mistrzostwa z tego co pamiętam było nie raz. Zagłębie, jak mówi meyde poprzez to, że kantowało w II lidze, to teraz mogło zdobyć mistrza (także dzięki temu, że pojawili się w OE). Od siebie dodam, że nie sądzę by odebrano im majstra.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że odebranie mistrzostwa byłoby złym pomysłem. Racją jest to że jakby nie awansowali na wspomaganiu to o mistrzostwo by nie walczyli ale to udarzyłoby przedewszystkim w piłkarzy, którzy mistrzostwo zdobyli uczciwie a teraz by im je zabrano. Uważam, że jak w mistrzowskim sezonie nie było wałków to mistrzostwo powinno być utrzymane.

Odnośnik do komentarza
- Członkowie Wydziału Dyscypliny włożyli do ręki nóż sprężynowy i w ciemnym zaułku zadźgali Zagłębie - powiedział Pietryszyn na spotkaniu z dziennikarzami w Warszawie, jednocześnie informując, że klub będzie odwoływał się od decyzji WD.

 

OJP, jaki poeta :rotfl:. Prosto z Big Cyca:

 

Nie ma tu nikogo

Nie ma tu nikogo

Nie ma tu nikogo

Za to wszyscy są święci

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję że do całej sprawy wtrąci się UEFA, tak jak to miało miejsce w przypadku bodajże Juve. Też grozili że będą się procesować gdzie tylko się da. Nazajutrz UEFA zapowiedziała że jeśli pójdą z tym do sądu to dłuuuugo nie pograją sobie w europejskich pucharach i władze Juve szybko zrezygnowali ze swojego pomysłu. W przypadku Zagłębia sądze że takie pogrożenie palcem także mogłoby poskutkować.

 

A co do tych dywagacji na temat odebrania Zagłębiu majstra to moim zdaniem, są one śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Ja mam nadzieję że do całej sprawy wtrąci się UEFA, tak jak to miało miejsce w przypadku bodajże Juve. Też grozili że będą się procesować gdzie tylko się da. Nazajutrz UEFA zapowiedziała że jeśli pójdą z tym do sądu to dłuuuugo nie pograją sobie w europejskich pucharach i władze Juve szybko zrezygnowali ze swojego pomysłu. W przypadku Zagłębia sądze że takie pogrożenie palcem także mogłoby poskutkować.

 

A co do tych dywagacji na temat odebrania Zagłębiu majstra to moim zdaniem, są one śmieszne.

Owszem, UEFA wtedy się wtrąciła, tyle że zagroziła że wszystkie włoskie kluby nie bedą mogły grać w pucharach. A to jest różnica :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...