Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie z pro?b? dzia?aczy Zag??bia Lubin, by Leszek Gawron nie gwizda? ich meczu w ??cznej. Oczywi?cie nie musia?em poprze? takiej "sugestii", ale - by nie by? oskar?onym o celowe robienie pod górk? lubinianom - postanowi?em dokona? zmiany obsady. Wiem, ?e taki precedens mo?e by? niebezpieczny, dlatego ju? teraz ostrzegam: kolejne wnioski o zmian? s?dziego zostan? zdecydowanie odrzucone - powiedzia? Stempniewski.

 

Je?eli chodzi o moje zdanie to zespó? z Zag??bia dzisiejszy mecz jak i pozosta?e oczywi?cie musi wygra? aby zdoby? mistrzostwo Polski. Osobi?cie licz? na to. Trzeba dzisiaj liczy? na strat? punktów BOTu z Koron?, o co patrz?c na obecn? form? Korony mo?e by? ci??ko...

Odnośnik do komentarza

Nareszcie kto? za?o?y? temat o Zag??biu. Na wcze?niejszym forum tego nie by?o :>.

 

Zag??bie ma du?? szans? na mistrzostwo Polski, prezentuje równ? i stabiln? form? i wydaje mi si?, ?e jest mocniejsze kadrowo i finansowo w przeciwie?stwie do GKSu. Mam nadziej?, ?e na przysz?y sezon zostan? ?obodzi?ski, Iwa?ski, Cha?bi?ski, Kolendowicz i dojdzie paru zawodników, którzy uzupe?ni? sk?ad. Czesiek Michniewicz naprawd? fajnie ich pouk?ada?.

Odnośnik do komentarza
Nareszcie kto? za?o?y? temat o Zag??biu. Na wcze?niejszym forum tego nie by?o :>.

 

Zag??bie ma du?? szans? na mistrzostwo Polski, prezentuje równ? i stabiln? form? i wydaje mi si?, ?e jest mocniejsze kadrowo i finansowo w przeciwie?stwie do GKSu. Mam nadziej?, ?e na przysz?y sezon zostan? ?obodzi?ski, Iwa?ski, Cha?bi?ski, Kolendowicz i dojdzie paru zawodników, którzy uzupe?ni? sk?ad. Czesiek Michniewicz naprawd? fajnie ich pouk?ada?.

 

Moim zdaniem jest to jeszcze zas?uga trenera Smudy, który wyci?gn?? ich z do?ka, z pocz?tku poprzedniego sezonu.. w ko?cu grali w Pucharach. A Edward K. na pocz?tku tego sezonu zrobi? syf i nie pokaza? si? z najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza

Zaglebie wygra?o dzisiaj swój mecz i przed ostatni? kolejk? OE jest liderem, ale w weekend mo?e si? wiele wydarzy?, bo na stadion Zag??bia przyje?d?a Legia. Mam nadziej?, ?e Lubinianie pokonaj? Warszawiaków i b?dziemy si? cieszy? z pierwszego od dawien dawna Mistrzostwa Polski dla Zag??bia!

Odnośnik do komentarza
Zaglebie wygra?o dzisiaj swój mecz i przed ostatni? kolejk? OE jest liderem, ale w weekend mo?e si? wiele wydarzy?, bo na stadion Zag??bia przyje?d?a Legia. Mam nadziej?, ?e Lubinianie pokonaj? Warszawiaków i b?dziemy si? cieszy? z pierwszego od dawien dawna Mistrzostwa Polski dla Zag??bia!

 

No, akurat to Zaglebie przyjezdza do Warszawy i na pewno latwo miec nie beda...

Odnośnik do komentarza
Zaglebie wygra?o dzisiaj swój mecz i przed ostatni? kolejk? OE jest liderem, ale w weekend mo?e si? wiele wydarzy?, bo na stadion Zag??bia przyje?d?a Legia. Mam nadziej?, ?e Lubinianie pokonaj? Warszawiaków i b?dziemy si? cieszy? z pierwszego od dawien dawna Mistrzostwa Polski dla Zag??bia!

 

No, akurat to Zaglebie przyjezdza do Warszawy i na pewno latwo miec nie beda...

 

Nie ma ?atwych meczy. Wszyscy to wiedz?. Ale zmobilizowany KGHM miejmy nadziej?, ?e wygra to spotkanie. Zag??bie jest dru?yn? bardzo pouk?adan? i moim zdaniem w tym sezonie zas?u?y?o na mistrzostwo. Pocz?tek fakt, by? s?aby ale Czesiu ich u?o?y? odpowiednio. A ten trener jest na pewno bardzo dobry i miejmy nadziej?, ?e uda mu si? wygra?.

Odnośnik do komentarza

Legia ma na pewno szans? na pokonanie Zag??bia tym bardziej, ?e gra u siebie. Lubin musi zagra? bardzo dobre spotkanie i zobaczymy czy si? nie spali psychicznie jak w meczu z ??czn? gdzie mogli przegra? swoje mistrzostwo. Je?eli gra im si? nie b?dzie uk?ada?a to ?le mo?e si? to dla nich sko?czy?. Jedynie zwyci?stwo daje Zag??biu mistrzostwo ba najwi?ksi optymi?ci nie mog? oczekiwa?, ?e Pogo? urwie punkty z Ba?chatowem. Je?eli Zag??bie nie b?dzie mog?o strzeli? bramki do nerwowa atmosfera b?dzie si? zwi?ksza? i nie wszyscy mog? j? wytrzyma?. Mimo wszystko, ?e Zag??bie jest dzisiaj pierwsze to my?l?, ?e to BOT b?dzie si? cieszy? z mistrzostwa w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza

No i sta?o si?. Zag??bie 2 raz w swojej historii si?ga po mistrzowsk? koron?. Cieszy mnie to, ?e w ko?cu Czesiek Michniewicz wywalczy? tytu? poniewa? darz? go wielk? sympati?. Zag??bie w przeci?gu sezonu mia?o lepsze i gorsze mecze ale wytrzyma?o do ko?ca i wygra?o najwa?niejszy mecz sezonu - dzisiejszy z Legi?. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Jak oceniacie ta sytuacje z bramka, ktorej nie bylo ?

Moim zdaniem bramka powinna zosta? uznana, bo ja tam faulu si? nie dopatrzy?em, ale ?e kibicowa?em Lubinianom to ciesz? si? z takiego obrotu sprawy :)

Ciesz? si? równie?, podobnie jak Icon, ?e tytu? wywalczy? Michniewicz, bo to tylko pokazuje, ?e m?oda polska my?l szkoleniowa dorównuje tej ze starszej generacji.

Odnośnik do komentarza

ehh nie chce nikogo obra?a? napisze tylko to co napisa?em w livescorze. Od meczu Odra-Wis?a by?em przekonany ?e kto? czuwa nad Zag?ebiem by si?gneli po majstra i z ka?d? kolejk? si? w tym utwierdza?em. Dzi? to ju? by?o apogeum. W pucharach dwa mecze i goodbye.

Odnośnik do komentarza
Ka?dy sobie co? dopowie, skandal, wstyd i oszustwo. Jak patrze na biednych graczy Be?chatowa to jest mi strasznie smutno, niestety z korupcj? si?nie wygra.

 

"Biedni gracze" z Be?chatowa mieli 2 punkty przewagi i wystarczy?o im zdoby? tylko 4, ale niestety nie potrafili tego wykorzysta? i stracili mistrza na w?asne ?yczenie.

Odnośnik do komentarza
ehh nie chce nikogo obra?a? napisze tylko to co napisa?em w livescorze. Od meczu Odra-Wis?a by?em przekonany ?e kto? czuwa nad Zag?ebiem by si?gneli po majstra i z ka?d? kolejk? si? w tym utwierdza?em. Dzi? to ju? by?o apogeum. W pucharach dwa mecze i goodbye.

Ja nawet wiem kto! Czes?aw Michniewicz :>

Niee raczej kto? wy?ej postawiony w Zag?ebiu. Ale niech nie?wiadomy niczego Czesio puki co ?wi?tuje.

Odnośnik do komentarza
Od meczu Odra-Wis?a by?em przekonany ?e kto? czuwa nad Zag?ebiem by si?gneli po majstra i z ka?d? kolejk? si? w tym utwierdza?em.

Hmmm, je?li kto? czuwa?, to dlaczego zasn?? w meczu z ??czn?? Je?li my?limy kategoriami wa?ków, to tamten mecz by? idealny - gdyby Lubin wygra?, nikt by si? nie kapn??. To raz. Dwa - czy Lubin kupi? sobie tak?e Koron? i krakowsk? Wis??, bo to te ekipy pokona?y Be?chatów w decyduj?cych momentach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...