Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam wrazenie ze jednak w pewnym momencie sedzia uznal bramke - swiadcza o tym dwa fakty: Roger i Edson biegna cieszyc sie z gola w strone kibicow (a nie pobiegli od razu) oraz demonstracyjne zachowanie pilkarzy Zaglebia (Stasiak rzuca sie na murawe z placzem a Iwanski lapie sie za glowe). Dopiero potem pobiegl skonsultowac sie z liniowym. Tak to dla mnie wygladalo.

 

 

Najsampierw ;) s?dzia odgwizda? wolny dla Lubina - potem zobaczy? chor?giewk? bocznego i zasygnalizowa? gola, potem podbieg? do bocznego i potwierdzi? swoj? pierwsz? decyzj?.

Odnośnik do komentarza

Co do uznania bramki, w pierwszym momencie s?dzia uzna? bramk? wskazuj?? na ?rodek boiska, konferencja prasowa i nagranie dost?pne na stronie legia.net

 

Mnie ciekawi inna rzecz, klub który kupi? awans do I ligi zdobywa w niej mistrzostwo, g?ownym, aby nie powiedzie? jedynym sponsorem jest pa?stwowy koncern w którym ma udzia?y Skarb Pa?stwa (czyt: PiS) pozamykali wszystkich ale z Zag??bia jako? nikogo nie zatrzymano za kupowanie meczy.

 

W/g mnie, na mistrza zas?u?y? Be?chatów, ale wiadomo to jest "sport" wielce zwi?zany z "czysto?ci?" sportu. Teraz zapadnie decyzja o szybkiej modernizacji stadionu Zag??bia aby mecze eliminacyjne LM mog?y by? rozgrywane w Lubinie a nie w P?ocku czy Chorzowie, oczywi?cie decyzja nie b?dzie polityczna i oczywi?cie nie og?osi tej decyzji radny PiS'u.

 

Ja gratuluj? Zag??biu mistrzostwa. I obym si? myli? w moich domys?ach.

Odnośnik do komentarza

Fajnie powiedzia? Czesiek Michniewicz - kiedy to Górnikowi Zabrze nie uznano podobnej bramki zdobytej w spotkaniu z Legi? to nikt nie podnosi? g?osów o skandalu czy ogromnej kontrowersji bo to by? biedniutki Górnik. A kiedy bogata Legia zdobywa tak? bramk? jak Górnik i nie zostaje ona uznana to ca?e rozgrywki ligowe s? "kupione" przez Zag??bie. ?enada.

Odnośnik do komentarza

barmanku: BOT to te? skarb pa?stwa :]

 

Je?li patrzymy na to kto zas?u?y? - to o wiele cenniejszym jest zwyci?stwo 2:1 na ultratrudnym terenie Legii ni? nawet 100:0 w rozpieprzonym do go?ej ziemi Szczecinie.

Dla mnie to BOT jest najwi?kszym przegranym, bo nikt im nie kaza? przegrywa? z Koron? i Wis?? - sami sfrajerzyli spraw?.

 

Co do awansu Lubina do OE to zobaczmy co tam s?ycha? w prokuraturze :]

Odnośnik do komentarza

IKONKU, doskonale wiesz ze nie w tym s?k, bo Legii wielokrotnie nie uznawano podobnych bramek i takiej "wrzawy" nie by?o. Tu chodzi o to ?e to by? mecz o majstra, dano do s?dziowania ?ó?todzioba który sam sie przyznaje do b??dów. Wi?c jak to wygl?da w oczach obserwuj?cych lig??

 

barmanku: BOT to te? skarb pa?stwa :]

 

Je?li patrzymy na to kto zas?u?y? - to o wiele cenniejszym jest zwyci?stwo 2:1 na ultratrudnym terenie Legii ni? nawet 100:0 w rozpieprzonym do go?ej ziemi Szczecinie.

Dla mnie to BOT jest najwi?kszym przegranym, bo nikt im nie kaza? przegrywa? z Koron? i Wis?? - sami sfrajerzyli spraw?.

 

Co do awansu Lubina do OE to zobaczmy co tam s?ycha? w prokuraturze :]

Co s?ychac to ju? gdzie? przeczyta?em ?e Mistrza mie? b?d?, b?d? zg?oszeni do LM a ewentualna kara to degradacja do II ligi. A przecie? ca?a Polska widzia?a ..

Co do Be?chatowa, tam s? tez jacy? lokalni sponsorzy z tego co wiem i s?ysza?em

Odnośnik do komentarza

Ale ta decyzja by?a DOBRA. Tam si? nie ma co doczepi? do arbitra. To, ?e konsultowa? decyzj? przez jaki? tam czas z bocznym to nic z?ego. Zdawa? sobie widocznie spraw? z tego, ?e je?eli podejmie z?? decyzj? to by? mo?e skrzywdzi dru?yn? dla której ta bramk? by?a równoznaczna ze straceniem mistrzostwa. Ogl?da?em prawie ca?y mecz i s?dzia generalnie nie pope?nia? wi?kszych b??dów. A druga sprawa jest taka, ?e gdyby Legia wykorzysta?a cho? jedn? z tych sytuacji, które mia?a w 1. po?owie to Zag??bie by nawet nie mog?o pomarzy? o odrobieniu strat, wi?c pretensje miejcie do W?odarczyka i reszty.

 

Co do Be?chatowa, tam s? tez jacy? lokalni sponsorzy z tego co wiem i s?ysza?em

?le s?ysza?e?. Holding Be?chatów-Opole-Turów Górnictwo i Energetyka S.A. to nie ?adni lokalni przedsi?biorcy a ogromna firma skupiaj?ca nast?puj?ce firmy:

* Elektrownia Be?chatów SA,

* Elektrownia Opole SA,

* Elektrownia Turów SA,

* Kopalnia W?gla Brunatnego Be?chatów SA,

* Kopalnia W?gla Brunatnego Turów SA,

* spó?ka celowa BOT Górnictwo

* Energetyka SA z siedzib? w ?odzi.

 

BOT jest najwi?kszym producentem energii elektrycznej w kraju.

Odnośnik do komentarza

Rafa?ku, ja nie og??da?em meczu i nie wypowiedzia?em sie czy s?dzia podejmowa? dobre czy z?e decyzje, bo poprostu tego nie wiem. Ja tylko powiedzia?em ?e "?mierdzi" mi ten mistrz, ?e ?edzia na konferencji przyznaje sie do b??dów, wi?c co? w tym jest.

 

co nie zmienia fakty ?e kowalski i krzak tez cos daj? na klub by ich logo i nazwa firmy pojawi?a si? na stadionie czy bilecie, BTW w BOT roszad kadrowych nie ma, w KGHM bardzo du?e a klubem kieruje cz?onek PiS'u

Odnośnik do komentarza
?e ?edzia na konferencji przyznaje sie do b??dów

Jedyne co przyzna?, ?e niepotrzebnie zaogni? sytuacj?.

A nic tam nie by?o mowy o b??dzie technicznym? by? mo?e sie zasugerowa?em opisem konferencji prasowej, ale je?li nawet to dla mnie jest to równoznaczne.

Zreszt?, tak jak wczesniej pisa?em, nie mam prawa ocenia? pracy arbitra bo meczu nie widzia?em, b?de móg? oceni? prac? dopiero dzi? ok 22 po magzynie OE na TVN24.

Odnośnik do komentarza
Wiecie ?e Surma po meczu powiedzia? ?e gdy podbieg? s?dzia g?ówny do liniowego i spyta? si? czy by? faul ten powiedzial ?e nic nie widzia?.

A co mia? powiedzie?? By? totalnie zas?oni?ty i nie móg? zobaczy?.

G?ówny gwizdn?? faul, ale zauwa?y? sygnalizacje bocznego, wi?c poszed? si? skonsultowa?.

 

@Barman - zobaczysz, ?e faul by?, a s?dzia niepotrzebnie si? zamota?.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Pe?en profesjonalizm dziennikarzy z Warszawy w wywiadzie z Siejewiczem:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4179770.html

 

Pan wyra?nie szuka? pretekstu, by gola nie uzna?. Bramka pad?a, a Pan pyta asystenta, czy nie zdarzy?o si? co? jeszcze, by pozwoli?o nie wskaza? na ?rodek boiska? To nie by? jaki? tam mecz. To by? mecz o mistrzostwo Polski, o ?adnych kilka milionów z?otych. Po co to wypytywanie asystenta? On nie mia? prawa nic widzie?. To Pan by? bli?ej.

 

?enuj?ce.

Odnośnik do komentarza

I ten kto, to napisa? jest beznadziejny, bo ten fragment z tej strony:

 

Dlaczego polscy s?dziowie obni?aj? poziom polskiej ligi?

 

- Na takie pytanie trudno mi odpowiedzie?.

 

?enada i k?amstwo, s?ysza?em ten wywiad na w?asne uszy i Siejewicz tak nie odpowiedzia?, po prostu odmówi? komentarza :doh!: Brawa dla Siejewicza, a dziennikarze zanim zaczn? kogo? atakowa? nie sobie zobacz? powtórki. Siejewicz ani przez moment nie wskaza? na wapno, w?tpliwo?ci budzi tylko reakcja pi?karzy

Odnośnik do komentarza

?enuj?ce to by?o raczej s?dziowanie na mistrzostwach w Korei i Japonii. Australia te? odpad?a po ?enuj?cym karnym, bo dwa dni pó?niej(to skrót my?lowy) w sytuacji identycznej ju? karnego nie by?o. Tam si? jako? nikt z bocznym nie konsultowa?.

Ale ja si? nie znam nie widzia?em i tak naprawd? ma?o mnie to obchodzi. Dla mnie mistrzem mo?e by? Arka Gdynia ,Wis?a Pu?awy czy te? Tur Turek . Ale chyba pierwszy raz widz?, a w?a?ciwie to o tym s?ysz? (je?eli oczywi?cie to prawda), ?eby g?ówny pyta? si? asystenta, który nic nie sygnalizuje, czy wszystko by?o prawid?owo. ale mo?e mnie co? umkn??o zwa?ywszy, ?e nawet tego nie widzia?em. No chyba, ?e samo bycie z Warszawy jest ?enuj?ce, no to wtedy zgoda

Odnośnik do komentarza
Pe?en profesjonalizm dziennikarzy z Warszawy w wywiadzie z Siejewiczem:

To, ze dziennikarz z teza, napastliwy, to nie ulega watpliwosci, ale czemu taki wytrawny forumowicz pisze niczym onetowiec? Pierwszy komentarz z gazety.pl to tez "dziennikarze z Warszawy"... A prawda jest taka, ze prasowi idioci sa i w Warszawie, i w Poznaniu, i k... w Wodzislawiu...

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Pe?en profesjonalizm dziennikarzy z Warszawy w wywiadzie z Siejewiczem:

To, ze dziennikarz z teza, napastliwy, to nie ulega watpliwosci, ale czemu taki wytrawny forumowicz pisze niczym onetowiec? Pierwszy komentarz z gazety.pl to tez "dziennikarze z Warszawy"... A prawda jest taka, ze prasowi idioci sa i w Warszawie, i w Poznaniu, i k... w Wodzislawiu...

 

Nie bierz mnie pod w?os, wrzu? sobie imi? i nazwisko tego pana w google'a, a sam zobaczysz, ?e (i) pisze prawie wy??cznie o Legii, rzadko o innych klubach z Warszawy (ii) udziela si? na nieoficjalnych serwisach Legii (iii) jego nieobiektywizm jest s?ynny w internecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...