Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzaliście Ostrego? płyta bez rewelacji, zawiodłem się w sumie.

Nie jest dobrze, bo po 2 przesłuchaniach, chyba nawet niepełnych, zupełnie nie mam ochoty wracać do CD1. TDD też nie było w sumie muzycznie jakieś genialne, ale na każdej płycie potrafiłem wybrać kilka numerów, których mogłem słuchać bez przerwy, tutaj mam z tym spory problem. Za to bity z CD2 (nie wszystkie, ale sporo) są świetne i powoli zabieram się do wycięcia zbędnych fragmentów tej płyty :P

Odnośnik do komentarza

Dziś odbyła się premiera Reedukacja i przyznam, że o ile hejtowałem dość ch****e produkcje solowe Peji, to jeśli on współpracuje z Decksem jest mistrzem rapu, płyta jest taka, jaką sobie wyobrażałem, bez banałów, przekaz, bity, no płyta roku pewnie będzie, chyba że Chada albo Pih albo WSRH o ile wydadzą w tym roku płytkę

Odnośnik do komentarza

Dziś odbyła się premiera Reedukacja i przyznam, że o ile hejtowałem dość ch****e produkcje solowe Peji, to jeśli on współpracuje z Decksem jest mistrzem rapu, płyta jest taka, jaką sobie wyobrażałem, bez banałów, przekaz, bity, no płyta roku pewnie będzie, chyba że Chada albo Pih albo WSRH o ile wydadzą w tym roku płytkę

 

Zgodzę się z Tobą. O ile żadna płyta po "Na legalu?" mi się nie podobała, o tyle ta jest naprawdę dobra :) Chylę czoła

Odnośnik do komentarza

Tylko dla zwolenników wolnych konopii:

 

 

Jak dla mnie zajebisty kawałek. Pierwsze "Grube Jointy" jakoś mnie nie zachwyciły, ale po tym albumie oczekuję już o wiele więcej, tym bardziej po tak grubym singlu. Na pewno jednak do wszystkich nie trafi z powodu treści, do mnie trafia.

 

26 marca ukaże się potrójna płyta "Grube Jointy 2", na której usłyszymy m.in. Sobotę, Pezeta, Gurala, Sokoła, Tonego Jazzu, VNM, Numera Raz, Grubsona, Hemp Gru i wielu wielu innych. "Grube Jointy to wyraz sprzeciwu wobec obecnej polityki narkotykowej. Próby zmiany art. 62a czyli propozycja warunkowej depenalizacji posiadania niewielkich ilości na własny użytek nie zmienia sytuacji konsumentów w Polsce. Skala problemu jest ogromna co ma ukazywać ta płyta. Nikogo nie namawiamy do używania konopi, ale nie chcemy już być Karani Za Nic!"
Odnośnik do komentarza

- Właściwy link dla Parias - Dobosz

 

- Co o tym sądzicie? Nie podoba mi się śpiew Marysi.

 

Co do "Rusz dupsko na marsz" to faktycznie bardzo dobry numer, Sobota w ogóle mimo wielu błędów podoba mi się, widać że robi rap z sercem.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem making of "Sztruksu", wygląda na to, że głos Marysi specjalnie brzmi w ten sposób, tj. efekt "brudnego" chóru. Czytałem, że ma anielski wokal, ten tak nie brzmiał, ale liczę, że będzie lepiej. Sam kawałek raczej zdecydowanie o Jędkerze, z którym nie wiem czemu Sokół tyle wytrzymał i promował. Do dziś po nocach śni mi się jego zwrotka z "I żeby było normalnie" - technicznie zjadł Gurala i Szada razem wziętych...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...