Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się może ktoś z forum do Warszawy na premierę płyty Pariasów?

Można już zamawiać pre order - płyta z koszulką za 110zł z przesyłką.

 

Ja tam zupełnie nie czekam na ten projekt, bo od początku jest dla mnie kiepskim pomysłem, ale pewnie będę na Warsaw Challenge i ich obejrzę w akcji :-k

Odnośnik do komentarza

Nie od dziś wiadomo, że Ment to jeden z nielicznych producentów, którzy czują klimat Detroit, ale Ras kompletnie mi nie pasuje w poważnej tematyce, zawsze Rasmentalism kojarzył mi się z lajtowymi rapsami na lato. Na szczęście chłopaki zapowiedzieli, że płytka będzie utrzymana w klimacie DM.ŁŻ :D

Odnośnik do komentarza

 

Co Wy na to? Ten numer ma coś w sobie.

 

Bit?

 

Przecież to brzmi jakby Sokół nawinął zanim dostał bit pod werbel grany na garnkach :D Kompletnie nie rozumiem jaki jest sens sprowadzać bity od najlepszych producentów w Europie po to by pod nie pogadać. Wojtek nigdy nie miał jakiegoś superflow, ale mieścił się w bicie raczej, rapując nie gadając. Jeden, góra dwa takie kawałki na płycie byłyby ok, ale cała płyta będzie męczyć stracznie, przynajmniej mnie.

 

A bit od DJ Wicha jak zwykle miodzio. ;)

Odnośnik do komentarza

ta, niezła zajawka. niektóre linie niszczą:

 

szósty element to Hax, to nowa rap era

ulubiona gra twojego ulubionego rapera

 

wejdź na haxa, nowe boiska obczaj

za serwery, Bober ma pokojowego nobla

 

z tej strony Rekon, najlepszy bramkarz na Ślizgu

zapierdalam po boisku, jak po wodzie Jezus Chrystus

technika użytkowa na poziomie Ligi Mistrzów

zobacz, możesz czyścić mi klawę synku

 

To dobra zajawka, chcę grać w to jak Biggie Smalls

I nieważne classic rounded, big czy small ziom

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś Reedukację, wcześniej jakoś nie było okazji, a odsłuch na komputerze to nie to samo :) Pierwsze co rzuca się w oczy to świetnie przygotowana książeczka- najwyższa klasa, nie widziałem takiej w naszych rodzimych produkcjach. Noi pozdrowienia Peji dla Wojewówdzkiego, Chylińskiej i Liroya :) hehe

Odnośnik do komentarza

Straszna polewka, preorder za 99zl (fakt, ze z koszulka, ale i tak niesamowity smiech), dodatkowo tracklista w sumie wyciekla bokiem, bo pojawila sie na zdjeciu w portfolio kolesia, ktory robil okladke. Fajnie nabili sajkofanow w butelke :D HG za 10 trackow wola dwie dyszki. Nie czekam na to, bedzie zawod roku (tzn. nie z mojej strony, bo ja ich nie moge juz sluchac, ale ludzie czekaja).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...