Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Canbet - buczek z Australii. Ma ocenę A- wiec na maksa pewny i solidny. Nie limituja graczy, stawki po kilka tysiecy euro spokojnie biora. Bardzo dobre kursy na handi w piłce, troszke nizsze niz w Azji, ale lepsze niz w europie. Baaaaardzo dobra oferta live, praktycznie kazdy mecz mozna grac.

Maja stala promocje 10% do 260E bonusa, ale...ostatnio uruchomili nowe promo: 50% do 260euro!! Grzech tego nie wykorzystac. Oczywiscie nie trzeba wplacac 520e, mozna mniej i dostanie sie mniejszy bonus. Kont nie mozna zakladac w pln i sie straci kilka zeta na przewalutowaniu, ale dla ok 845pln bonusa chyba warto?No chyba ze macie mb w euro ;). Wiekszego bonusa przy 1 wplacie nie pamietam i to 50% a nie 10%.

A wiec tak: trzeba zalozyc konto, wplacic 520euro (mozna mniej). Po zagraniu calosci (mozna grac w kilku zakladach, wazne by zagrac za kwote depozytu) i rozliczeniu zakladow do 24h dostajemy 260euro bonusu. Aby zlecic pierwsza wyplate trzeba obrocic depotyt z bonusem 4 razy, ale nie ma minimalnych kursow, mozna po 1.01.

Buk czesto daje reload bonus, kody wysyla listownie do domu. Doslownie wczoraj dostalem 25% reload do 65euro, wplacilem wczoraj, zagralem za depozyt i 65e juz czeka. Srednio 1-2 razy w roku daje jakies reloady dla wszystkich 50-100e kazdy.

Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na priva, podam kod rejestracyjny na ten bonus. Bez tego kodu jest 10% a nie 50%. Promocja nie ma daty koncowej podanej wiec warto sie pospieszyc, bo raczej dlugo nie bedzie 845pln bonusa do wyjecia. Wplacic tez mozna karta czy przez netellera, nie ma ograniczen.

Bet-at-home, bet365 czy inne expekty to przy nim zabawki, jak zobaczycie oferte live i kursy to sami to przyznacie. Buk z najwyzszej półki.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem co sądzicie o graniu meczu Polska - Maccabi Hajfa na 2? Z naszej strony wybiegnie zbieranina młodych zawodników którzy w większości po raz pierwszy spotkają się ze sobą, wielu z nich nawet Leo nie zna zbyt dobrze co sam przyznaje. To są bardziej konsultacje dla młodych zawodników niż zgrupowanie kadry. Z drugiej strony drużyna Maccabi Hajfa która obecnie zajmuje piąte miejsce w lidze Izraelskiej, nie jest na pewno jakąś anonimową drużyną, zawodnicy są ze sobą zgrani, grają razem już dłuższy czas. No a kurs na drużynę naszych przeciwników jest kosmiczny i w bwin wynosił dziś 10,0... Czy ja o czymś nie wiem, czy Maccabi ma wystawic na ten mecz drużynę juniorów? Jeśli nie to sądze że za jakieś rozsądne pieniądze warto zagrac.

 

Jak dla mnie w tym spotkania więcej przemawia za drużyną z Izraela, niż za naszą reprezentacją.

 

PS. Tylko jakoś nie mogę tego spotkania znaleźc w ofercie żadnego z buków naziemnych :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Propozycje żużlowe na dziś z http://sportinwestor.pl/

N.Iversen v A.Jonsson

K.Kasprzak v F.Lindgren

 

AKO 1,82 10/10 sportingbet

 

 

Propozycja druga:

 

 

Ljung, P Ponad 1.5 1,45 unibet 9/10

 

Ljung jest słaby jednak na własnych śmieciach powinien te 2 punkty zdobyć. W biegach z słabymi rywalami z Drymlem czy Kasprzakiem może przywieźć z pewnością pare punktów. Moja wycena to linia 4,5.

Odnośnik do komentarza
Propozycje żużlowe na dziś z http://sportinwestor.pl/

N.Iversen v A.Jonsson

K.Kasprzak v F.Lindgren

 

AKO 1,82 10/10 sportingbet

 

Ljung, P Ponad 1.5 1,45 unibet 9/10

 

Ljung jest słaby jednak na własnych śmieciach powinien te 2 punkty zdobyć. W biegach z słabymi rywalami z Drymlem czy Kasprzakiem może przywieźć z pewnością pare punktów. Moja wycena to linia 4,5.

 

widze ze 2/2 weszlo! :piwo: a ten Ljung zdobyl w 1 wyscigu 2 pkt i juz wygrane bylo :D

Ile placa za Koleckiego? gra to ktos?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto przejść się do millenium! typ z http://sportinwestor.pl/

 

Typ ze strony głównej:

 

Polska-Francja under 59,5 buk Millenium stawka 9/10 kurs 1,665(dokładki mile widziane)

 

 

Nasz naziemny bukmacher Millenium oferuję w meczu Polska-Francja linie 59,5 bramki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że internetowe buki mają linie w okolochac 50,5-52,5. Będzie to zapewne mecz walki więc spodziewamy się małej ilości bramek. Myślę, że zawyżona o 8-9 bramek linia w Millenium jest warta polecenia!

Odnośnik do komentarza

Miałem zamiar wpłacić jakieś 100zł w ramach rekreacyjnego pobawienia się do Expekta, bo mam tam konto. Ale znalazłem bonusa w bet365 (otwórz konto i otrzymaj 100% Bonusu Otwarcia Konta - aż do 100PLN).

Jako, iż nie jestem zbytnio rozeznany w regulaminach takich zabaw, więc mam kilka pytań do bardziej kumatych ;)

Oto kilka punktów regulaminu:

3. Za kwotę bonus można już postawić zakłady po jednokrotnym obróceniu depozytem.

Czy to oznacza, że np. wpłacając 100zł, dostaję drugie 100, ale zakład np. na kwotę 150 zł. mogę postawić dopiero, gdy obrócę 100zł?

5. Jeżeli wymagania obrotu tym bonusem nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego depozytu, to wszelkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.

tu szczerze mówiąc wymiękam ;) Ma to powiązanie z wcześniejszym punktem?:

4. Przed dokonaniem wypłaty musisz obrócić sześciokrotnie sumą depozytu i bonusu. Maksymalna kwota wymaganego obrotu wynosi 1.200PLN*.

I jeszcze jedno:

7. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

Rozumiem, że liczą się jedynie zakłady pojedyncze, lub kumulacyjne, gdzie AKO wynosi nie mniej niż 1,50?

Wielkie dzięki za wszelakie wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza

pokolei:

Tak trza zagrac za 100pln i dopiero wtedy dostaniesz bonusa 100pln. W miedzy czasie trza wyslac skany bodaj. Najlepiej po zagraniu setki wbic na live czata i zapytac co tam. Mozna grac mniejsze stawki, liczy sie by lacznie setke miec zagrana.

Na pozniejszy obrot x6 masz 90 dni....jak nie zrobisz go to setke wezma. Wplacajac 100+100 trza zagrac lacznie za 1200pln po kursach lacznych >1.5, licza sie duble oczywiscie.

Jesli masz jeszcze jakies watpliwosci to pisz. Warto wplacic po bonusa, buczek wyplacalny i niezla oferta i live. Lepszy od expekta.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Qcz :piwo:

edyta:

Założyłem już konto, ale mam teraz jeszcze jedno pytanie i to dość lamerskie :zawstydzony: .

Przy depozycie wybrałem opcję: przelew bankowy (mam zamiar puścić przelew przez Inteligo). Ale jakoś nie widzę w tych danych nr konta? Jest za to w cholere jakiś danych banku w Anglii. No i co wpisywać, aby wiedzieli, że to moja wpłata? W Expekcie pamiętam, że podawało się nicka i id i było jasne.

 

edyta2: hmm, doczytałem w FAQ Inteligo, że nie mogę wysyłać przelewów za granicę :/

No i co teraz? Muszę założyć konto w Moneybookers? To rozwiąże mój problem? Czy może przyda się moja karta płatnicza Visa Electron z Inteligo? (choć widzę w depozytach, że musi być karta kredytowa, lub debetowa)

 

edyta3: Ok, założyłem sobie konto w Moneybookers i jakoś dałem radę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...