Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.afcb.premiumtv.co.uk/page/NewsD...1130416,00.html

Bristol po 1.8 jeszcze idzie zlapac np w inw... chyba niezle jesli goscie w 11 maja jechac na ten mecz...

No ja zlapalem jeszcze, ale

Bristol R.	0 - 1	Bournemouth

Coz, zdarza sie, dobrze nie zagralem grupszej kasy, anizeli pol setki. ;] Btw - wszystko inne weszlo. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

nie radze grac tego. Ewidentna pomylka. Zaklady beda anulowane a mozna zalapac jakis limit za "probe oszustwa". Co innego jakby to byla 4 liga rumunska i szanse ze pojdzie na to wieksza kasa sa male to mozna zagrac i liczyc ze sie nie kapna, ale to jak zagra kilka osob za grubsza kase od razu zauwaza.

Mi sie udalo w pewnym buku zagrac 1/1 po kursie 3.2 w 85 minucie meczu jak bylo 2-0 dla gospodarzy i zaliczyli...ale to musi byc malo popularna liga, a nie el. ME

Odnośnik do komentarza

i tak dlugo to trwalo :P ja sie rozgladam za zakladami na wybory. mikazi mi na Pw podal calkiem ladny: Lid-Psl po 1.3 w bahu...niestety po 1.2 juz gralem :/ Po malej analizie wydaje sie dosc pewne. Lid jako jedyna lewicowa musi te 14-17% zdobyc, PSL ledwo 5% przebija...choc idzie w gore, to wiecej niz te 7-8% nie bedzie mial. Lid ponizej 10% nie spadnie. Tak wiec bankier.

Odnośnik do komentarza

Planuję zacząć grać p1rzez neta, na jakiej stronie najbardziej się opłaca?? Są jakieś serwisy z bonusami w postaci złotówek na początek, żebym od razu nie musiał wpłacać?? Kto mnie pokieruje? W zakładach przegrywam za dużo kasy, ale wpadłem w to i chciałbym móc przegrywać bez wychodzenia z domu:P pół żartem, pół seri:)

Odnośnik do komentarza

 - SKANDAL! Betsson płaci za Twój głos w wyborach parlamentarnych!
Skandal? Korupcja? Nie! Betsson płaci tylko za udział w wyborach parlamentarnych :-) Nie mieszamy się do polityki ale uważamy, że każdy obywatel powinien głosować (chyba, że świadomie nie idzie do wyborów i traktuje to jako wstrzymanie się od głosu). Damy każdej osobie, która wyśle do nas (adres wybory@betsson.com) swoje zdjęcie z kartą do głosowania w lokalu wyborczym najwcześniej o 8:00 w niedzielę 21 października a najpóźniej do niedzieli 28.10.2007 (tydzień po wyborach) 10 zł do wykorzystania na Betsson.com. Wśród osób, które nadeślą nam swoje zdjęcia dodatkowo rozlosujemy nagrodę główną - 1111 zł. Jeżeli nie miałeś lepszego powodu by iść zagłosować - już go masz :-).

 

Niezłe na pewno skorzystam :)

Odnośnik do komentarza

A ja zastanawiam sie czy nie zagrac wlasnie w betssonie, ze frekwencja przekroczy 52%. W sumie w najnowszym sondazu SMG/KRC 82 proc. odpowiedziało na pytanie "czy wezmą udział w wyborach" tak lub raczej tak. Szukam jeszcze jakis starszych sondazy, bo to jest jeden z najnowszych, ale czuje, ze frekwencja bedzie kolo 55% i w sumie mozna by zagrac over 52 za 2.35...

 

A co do promocji to tez pewnie skorzystam. Nic to nie kosztuje, a 10pln zawsze bedzie :P Mialem sie przejsc na wybory z jednym znajomym Anglikiem, wiec jakby co, to zrobie z niego fotografa :P No i musze mu wytlumaczyc, ze robienie sobie zdjec z karta do glosowania to nie jest, zadna polska tradycja :keke:

Odnośnik do komentarza

OT: 16 obwodowych komisji wyborczych na wyspach Ja glsuje w Polskim Klubie (Klubie Kombatanta) w Bristol'u - a dzisiaj ide tam pic :P /OT

 

A co do politycznych zakladow, to zastanawiam sie tez nad weksciem LPR do sejmu - nie po 1.45 w expekt. Z tego co widze na dobretypy.pl tobyl tez zaklad z SO za 1.75, ze nie wejdzie, ale kurs juz spadl do 1.35 :( (a to na pewno bardziej pewne niz LPR). Ewentulnie mozna tez zagrac, ze 1.85, ze do parlamentu wejda 4 partie (LiD bylby wtedy chyba liczony jako jeden? ;) , bo w sumie moglby expekt zrobic walka na tym... )

Odnośnik do komentarza

Lid jest liczony jako 1 partia-koalicja. Tez mi sie podoba ze Samoobrona nie wejdzie,ale kurs ino 1.35...i oni maja "taki ukryty" elektorat. Kiedys w sondazach mieli ok 6-7% a pozniej dostawali ponad 10% (pi oko). choc tym razem chyba jednak to nie przejdzie. We wczorajszym sondazu mieli 1% :o

Ta frekwencja tez mi chodzi po glowie...widac duza mobilizacje w kazdych kregach praktycznie. wczoraj w sondazach ok 70% sie deklaruje ze pojdzie :o wiadomo ze tak nie bedzie, ale te 53-55% powinno byc. Inne lata w sondazach bylo ok 50% i chodzili z 45%? over 52% za 2.35 kusi jak cholera...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie/prośbę o radę;

 

otóż mam trochę piędza na koncie, i chciałbym sobie zagrać u buka przez net. Niby mam konto na BAH, ale może znajdę coś, gdzie dostanę jakiś bonus na początek? [żeby nie było nieporozumień - chciałbym włożyć na początek 50 zł, tak bardziej rekreacyjnie].

 

Ogólnie nie traktuje tego jako sposób na życie, a tylko takie granie sobie na boku i emocjonowanie się livescorem. Możecie coś polecić? :>

Odnośnik do komentarza

Expekt.com daje bonus od pierwszego depozytu od 40-150zł, więc w takim przedziale co Ci pasuje. Livscore mają też przyzwoity chociaż do bwin to jeszcze brakuje. Ale na bwin chyba nie ma żadnej promocji przy wpłacaniu, więc raczej odpada. Expekt ma dobrą ofertę, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. Jeżeli masz zamiar obstawiać te mecze, które często w TV lecą to na pewno na live taką opcję znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś jasno wytłumaczy o co cho z tym obrotem, bo mnie szlag;

 

wpłacam 50 zł, dostaje 50 zł. Czyli na koncie mam 100 zł. I muszę całą sumą 100 zł obrócić razy trzy, żeby móc wypłacić pieniążki? Czy wystarczy, że obrócę sumą bonusową? [tj 50 zł].

 

Czy mogę zrobić taki myk, że wpłacam 50 zł, dostaje 50, czyli mam 100, ale obstawiam zakłady po 50 zł? Np:

 

- 50 zł na Chealsea z Schalke [2,30]

 

po ew wygranej:

 

- 50 zł na Romę ze Sportingiem [3,10]

 

i

 

- 50 zł na Norymbegrę z Everotnem [2,30]

 

Czy w ten sposób obrócę bonusem, i będę mógł wypłacić pieniądze? Czy zamiast 50 zł musi być kwota wpłacona + bonus? [czyli w moim przypadku 100 zł].

Odnośnik do komentarza

Zależy jak jest napisane w zasadach bonusu. Jeżeli pisze, że masz obrócić ,np. 4 razy kwotę bonusu to musisz zagrać łącznie za czterokrotnośc kwoty bonusu. Czyli jeżeli kwota bonusu wynosi 50 zł, a wymagany jest obrót 4x to musisz zagrać łącznie za 200 zł przed wypłatą pieniędzy. Mam nadzieje, że już rozumiesz. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...