Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tenis ;)

Osobiście się na tym nie znam, ale jak ktoś ma dobre typy, to poproszę :)

Zajrzałem póki co na http://www.bettingadvice.com/showPredictio....php?idMenu=242 i patrze, co tam wymyślają ;)

btw: w bet365 jest dziś coś takiego w meczu Wisły: Azjatycka suma goli- Powyżej 2.5 1.725; Poniżej 2.5 2.125. Rozumiem, że to zwykły over/under? Bo zaniepokoiło mnie słowo azjatycka :P

 

edyta:

znalazłem ciekawy opis dzisiejszego meczu Curling Cup Middlesbrough v Yeovil.

Yeovil has few problems with injured players:

 

"Yeovil are suffering an injury crisis ahead of the trip.

 

Aidan Downes will be out for several weeks after damaging medial knee ligaments in Saturday's 1-1 draw with Leeds, while fellow winger Danny Schofield suffered severe bruising to his shin during the same game, and will also miss out.

 

Defensive duo Nathan Smith (groin) and Aaron Brown (ankle) are rated doubtful, while midfielder Darren Way will be monitored closely following his recent back and hamstring problems.

 

With on-loan Portsmouth goalkeeper Asmir Begovic also unavailable because his parent club do not want him cup-tied, the Glovers may be down to just 13 players, and could name 45-year-old assistant manager Steve Thompson on the bench"

 

Middlesbrough really want to win this cup: G.Southgate, manager Boro said:

"Maybe we cannot win the Premier League, but we can win the Carling Cup."

"I don't believe they will need too much raising of spirits ahead of tonight's game considering how well we played at Liverpool

Kurs na zwycięstwo M'boro jest niski, ale chyba zagram na nich -1,5 gola :)

Kurs z bet365 to 1,75 :]

No i skończyło się 5:1 :jupi:

Odnośnik do komentarza

Jak nie macie czego zagrać to polecam moje typy :D

 

E.Gulbis-T.Johansson 1 1,22

M.Cilic-J.Benneteau 1 1,24

V.Hanescu-A.Montanes 1 1,37

 

Z pozornie nie dużych kursów można zrobić ako 2.07 w BetGunie ;)

 

Jak ktoś po prosi to walnę analizę :P

 

Po za triplem z US Open jest dzisiaj jeszcze LM, a tam zastanawiam się nad Handicapem na LFC o raz Kaunas i BATE z podpórkami :]

Odnośnik do komentarza
Właśnie.. ;] O co chodzi z tymi Handcapami? :>

 

Ja postawiłem sobie:

 

Grasshopper CZ - Lech Poznań 2

Slavia Praga - AC Fiorentina 2

 

Są różne handicapy ;)

 

Handicap TRZYDROGOWY

 

Wisła Kraków (1:0) - Barcelona Typ: 2 Jeżeli Barcelona wygra przypuśćmy 1-0 to mamy remis, a jak 2-0 to typ na +

 

Handicap Azjatycki

 

Wisła Kraków - Barcelona (-1) Jeżeli będzie 1:0 dla Barcy to zwrot stawki, a jak 2-0 to kupon na +

 

Mam nadzieje, że zrozumiałeś :D

Odnośnik do komentarza

Po meczu się okaże czy są dobre ;)

 

Moim zdaniem powinno wejść

 

Cilic ostatnio kapitalna forma, świetny serwis i lubi hard, a Benek to typowy francuz Clayowiec

 

Gulbis genialny sezon chłopaka w poprzednim roku 3 runda w UO, lecz teraz jest szansa na dużo więcej

 

Drakula jeden z moich ulubionych tenisistów powinien poradzić sobie z Clayowcem Montanesem

 

To taki skrót ;)

Odnośnik do komentarza

Kumpel dzwonil z infem ze Warta wyjechala autokarem na mecz pp rezerwowym skladem.

http://www.wartapoznan.pl/index.php?action...s&news=1418

Kasy nie maja, jada busem...wysiadaja i chca grac od razu. Gospodarze pewnie beda grysc trawe a Warta chce pewnie szybko odpasc.

1x w un po 2.40, w profie po 2.57 (juz bez podatku), no chyba ze wersja hard po 7.07 na gospodarzy lub reczny dnb.

3586 Hur.Morąg-Warta P. 7,86 4,5 1,25 2,86 1,01

 

stawka wg uznania...plusem jest ze Baniak lubi wałki krecic ;)

Odnośnik do komentarza

Unibet na 1x spadlo do 1.94, a prof do 1.96, ja oceniam to na wlasnie ok 1.90 wiec kursy > 2.0 sa value. W profie trza grac w treblach wiec 2 penisy dolozylem. Z dodatkowych info:

"Warta Poznań teoretycznie wylosowała łatwiejszego przeciwnika niż Tur - Huragan Morąg z III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Utrudnieniem dla poznaniaków może być to, że wyjadą na mecz dopiero dziś rano. - W klubie nie ma pieniędzy na wyjazd. To jest dramat, że 350 km musimy pokonać w dniu spotkania - żali się trener Warty, Bogusław Baniak.

 

Do Morąga pojedzie ok. 15-16 zawodników. Baniak dał odpocząć piłkarzom, którzy w ostatnim czasie grali najwięcej. W Poznaniu zostaną zatem: Błażej Jankowski, Tomasz Bekas, Sergio Batata, Tomasz Magdziarz, Filip Burkhardt i Paweł Iwanicki. - Oczywiście zabieramy dwóch bramkarzy, a z młodszych zawodników Maksymiliana Jankowskiego - mówi kierownik zespołu, Karol Majewski i podkreśla: - Nie robimy zmian w kadrze dlatego, że odpuszczamy mecz czy lekceważymy przeciwnika! Jedziemy tam po zwycięstwo." /GW

 

Czyli skład rezerw Warty jest na poziomie tego Huraganu to czemu nie grać po takim wysokim kursie? A nie łatwo wyjść z autokaru i zagrać mecz. Poza tym w klubie nie ma kasy na odżywki, piłkarze piją wodę mineralną nie wiem czy z chaty sobie nie przynoszą - jedna wielka fuszera. Następny mecz w przypadku awansu jest u siebie i kolejne koszta z organizacją meczu. No i nie pojechał drugi Grosicki - Burkhardt ... a ostatnio mu się w kasynie nie wiodło :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie wiem, czy już ktoś to zauważył, ale wpadłem przed chwilą na dość chyba ciekawy pomysł ;)

Potrzebne do tego są zakłady live na snookera.

W bet365 są zakłady, jaki kolor bili wpadnie pierwszy we framie. Oczywiście poza czerwonymi ;)

Wiadomo, że grają profesjonaliści. Każdy dąży do tego, aby ustanowić jak największą przewagę. A do tego potzrbne jest trafianie czerwonych na przemian z najwyżej punktowanymi bilami, czyli czarną i niebieską. Inne są mniej warte, jeśli chodzi o punkty i przeważnie "używa się" ich w jakiś krytycznych sytuacjach.

Dlatego też w początkowych fragmentach frame, przeważnie gracze wbijają bez problemu czarną, lub niebieską.

Widzę, że kursy są chyba niezmienne. Kurs na czarną to 2,50, zaś na niebieską 3,00.

W meczy który właśnei trwa, sytuacja wyglądała następująco: 1 frame-czarna, 2 frame-czarna, 3 frame-niebieska, 4 frame-czarna, 5 frame-niebieska, 6 frame-czarna.

Jak widać, praktycznie tylko te 2 kolory wchodzą w grę.

Wydaje mi się, że warto zaryzykować i obstawiać jedynie te 2 bile :]

Zresztą właśnie parę złoty wpadło mi na konto ;)

edyta: w punktacji między czarną, a niebieską jest jeszcze różowa, ale ma ona takie ustawienie, że gracze ją omijają ;)

Kolejny mecz i znów niebieska w pierwszym frame.

Odnośnik do komentarza

Warta 1-1 FT :czytaj: izi nie bylo bo wyrownanie w 90 minucie ;)

Lonio wyglada super to...sledziliem to pozniej....wtopilo raz na 10...weszlo i 2 wtopy i mecz sie skonczyl. czyli 11/13 chyba

84%, czyli jakby grajac plasko stawke mamy:

8 razy wchodzi np 10/10 (bo latwiej sie liczy) kurs 1.36 czyli 3.6x8 = 28.8j zysku i dwie wtopy po 10j czyli mamy 8.8j zysku. Jak widac system daje profity jest bedzie wchodzic >75% zakladow. Przy 80% daje yield 8.8% wiec nie kosmiczny. Przy 70% mamy juz wtope 4.8%. Mozna by to zmodyfikowac, ze jesli bedzie te 70% wchodzic, to szanse ze dwa pod rzad wtopi jest stosunkowo mala i po pierwszej wtopie zwiekszyc stawke o 50%, a po 2 wtopach z rzedu o 100%. Przy kolejnym wejsciu zarabiamy wiecej niz w wersji bez modyfikacji.

Wszystko fajnie, ale generalnie progresji sie nie gra....co bedzie jak 10 frejmow bedzie zonk? Nie mozliwe? Tak samo mowili w kasynie jak 15 razy wypadalo z rzedu czerwone lub jakis zespol w progresji na remisy nie zremisowal ponad 20 razy...

Odnośnik do komentarza

obecnie bwin ma fajne promo: podwajaja dla nowych depozyt do 80e!! Podejrzewam, ze ok 260pln. Czyli wplacasz 260 i masz na koncie 520! obrot przed wyplata jest na maksa prosty bo trza zagrac kilka razy (szczegoly na stronie) po dowolnych kursach...mozna po 1.01 grac na live w 93 minucie meczu ;) Poprostu 260pln za free. Najwiekszy live w europie i szeroka oferta. Dla poczatkujacego mega dobra promocja i buk do grania. Oczywiscie nie trzebac grac x5 po 1.01 i wyplacac..mozna pobawic sie....w koncu az 260pln za darmo daja!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...