Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea - Stoke? Nie oglądałem, zobaczyłem tylko wynik. Choć widziałem komentarze, że zza chmur wygląda słońce i gra nie wyglądała tak słabo.

Tzn. nie zrozumcie mnie źle, kibice Chelsea nie mieli litości kiedy United szło kiepsko, więc katastrofę Chelsea uważam za przezabawną i mam nadzieję, że jeszcze trochę potrwa :D. Ciekawią mnie tylko hipotezy odnośnie przyczyn tego ciągu, bo, tak jak pisał kaderr, to jest chyba zdarzenie bez precedensu. #BrendanIn?

 

Borussia Dortmund też lawirowała nad strefą spadkową, a wcześniej finał LM :)

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,19173227,premier-league-chelsea-znalazla-winnego-dyrektor-techniczny.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

 

Najpierw lekarka, teraz dyrektor techniczny... Kto nastepny? Chlopiec od podawania pilek?

 

Chociaz z drugiej strony... moze to i lepiej, ze osoba faktycznie odpowiedzialna wciaz pozostaje na stanowisku i wciaz rozpieprza te druzyne. Rozmienianie na drobne legendy boskiego Jose to miod na moje oczy :)

Odnośnik do komentarza

To decyzja Mourinho czy zarządu? Bo z twojej odpowiedzi można wywnioskować że za tym stoi Mourinho. Co prawda bardzo lubię gościa, jest moim ulubionym trenerem, ale po prostu nie potrafi przyznać się do błędów i próbuje znaleźć na siłę winnych. Strasznie frustrujące szczególnie że takie zachowanie rozbija drużynę. Tak jak ktoś wcześniej powiedział Mou to trener na góra dwa sezony: przyjść, wycisnąć jak najwięcej od piłkarzy i odejść pozostawiając innym odbudowę składu. Z jego historii można wywnioskować że potrafii zmotywować piłkarzy, którzy grają ponad swoje możliwości, co skutkuje odbiciem się formy w kolejnych sezonach. Smutne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wyjdę na durnia, biorąc pod uwagę to co pisałem wcześniej, ale na dzisiaj moim głównym faworytem do mistrzostwa jest Manchester United. Nigdy bym się nie domyślił, że kiedyś będę mógł stwierdzić że Premier League to wyrównana i nieprzewidywalna liga. Pewnie Top4 będzie takie jak zawsze (zakładając, że Chelsea się ogarnie), ale mimo wszystko wszyscy faworyci są na tyle słabi (co uwydatnia się w Europie), że pewnie wszystko rozstrzygnie się dopiero w końcówce.

 

A jeśli chodzi o Everton, to żadna ekipa nie gra na tyle lepiej od EFC żeby patrzeć na kogoś z respektem. 8 punktów od topu, stosunkowo łatwy terminarz. Mecz po meczu i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza

Żeby Chelsea znalazła się w pierwszej 4 chyba by musiała wygrywać wszystko do końca sezonu.

 

Są jakieś symulację co musi się stać żeby Chelsea zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów oprócz wygrania Ligi Mistrzów w tym roku?

 

Najłatwiej chyba mieć 3 miejsce w LM iwygrac LE

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Barwny, ale mysle, ze bardzo trafny komentarz opisujacy polityke transferowa i wplywy z transmisji telewizyjnych klubow z Premiership (zapozyczony gdzies z odmetow Internetu):

 

 

Cała ta sytuacja z prawami i transferami w BPL kojarzy mi się z lotkiem i Józiem.

Jest taki Józio, całe 45 letnie życie się opierdala, chodzi po domu w brudnej koszulce do bicia żony, pije tatre i ciągle się dziwi, że Adaś dzisiaj nie skacze. Zresztą wąs też jak u Adasia za najlepszych lat. I Józio ze swojej pensji powyżej najniższej krajowej bierze co tydzień 50 zł. 35 idzie na piwerko, a reszta na lotki, supergry i inne takie chuje móje dzikie węże. I nagle okazuje się, że opierdalający się całe życie Józio wygrywa i staje się milionerem, a przynajmniej tak mu się wydaje, bo musi jeszcze odliczyć podatek. Bierze te 800 tysięcy, kupuje wielki telewizor, fontanne do kuchni w kształcie wielkiego szynszyla, który sika sosem serowym do naczosów i buty ze skóry aligatora. BUCH, miesiąc minął i Józio wrócił do stanu wyjścia, w dodatku nie ma za co opłacić rocznej prenumeraty sosu serowego do fontanny.

I tak samo jest z klubami BPL. Grają chujnie od 10 lat, źle wydają pieniądze, przeprowadzają absurdalne transfery ale BUCH kasa spada z nieba za nic. I kupują Andy Carolów i Benteków. Benteke to taki szynszyl sikający sosem do naczosów. Drogie, niby fajne na pierwszy rzut oka, ale za chuj niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza

Feno, ty jak zwykle w temacie ligi angielskiej pieprzysz. Fakt transfery w BPL są przepłacone, gdyż po prostu liga jako całość od dawna przynosi największe zyski, no i są w stanie pozwolić nawet na przepłacenie Benteke.
Jeżeli już się trzymamy analogii z Józiem, to Józio musiałby wygrywać w lotka co roku od 1992 roku i to coraz większe kwoty.

Odnośnik do komentarza

Co za brednie... Chyba tylko fan dwuzespolowej ligi hiszpanskiej mogl wymyslic takie slabe porownanie.

W ostatnich pieciu sezonach lige hiszpanska wygrywaly na przemian trzy rozne ekipy. Lige angielska... rowniez trzy :D No ale gdzie tam dwuzespolowa liga hiszpanska do super wyrownanej ligi angielskiej :P

Odnośnik do komentarza

 

Co za brednie... Chyba tylko fan dwuzespolowej ligi hiszpanskiej mogl wymyslic takie slabe porownanie.

W ostatnich pieciu sezonach lige hiszpanska wygrywaly na przemian trzy rozne ekipy. Lige angielska... rowniez trzy :D No ale gdzie tam dwuzespolowa liga hiszpanska do super wyrownanej ligi angielskiej :P

 

 

Lepiej porównaj sobie różnice punktowe. Feno, no serio, zamknij Bravo Sport bo to się nudne robi :roll:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...