Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

A bo tak? Czy jak? Moge mieć swoje zdanie czyż nie prawda? Ja akurat zgodzę sie z ajerem ze Niemcy czy Francja produkowała ostatnio klasowo lepszych obrońców niz Anglia i to kilkukrotnie. Mam do tego prawo i myśle ze powinieneś tez przestać żreć grzybki jak ład. Jeden po kilkudziesięciu minutach jakiegoś tam gościa z Zimbabwe przeciwko WBA wróży mu przyszłość jak JT (bez na razie jakichkolwiek przesłań IMO) a drugi nie ma argumentu żeby podważyć fakt o którym wspomniał ajer.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

W ogóle to powinniśmy zacząć od tego, że skoro "angielscy obrońcy zajebiści nie są" to nie znaczy, że Stones i Galloway tacy być nie mogą. Janek Stones to jest połączenie Beckenbauera z Baresim pod względem stylu gry. Unikatowy grajek i zapomniany "elegancki" środkowy obrońca.

 

Nie wiem co odpowiedzieć na tak postawioną tezę: "Łeeee to Anglik to chuj z niego będzie". Chyba tylko jedno wielkie LOL.


A bo tak? Czy jak? Moge mieć swoje zdanie czyż nie prawda? Ja akurat zgodzę sie z ajerem ze Niemcy czy Francja produkowała ostatnio klasowo lepszych obrońców niz Anglia i to kilkukrotnie. Mam do tego prawo i myśle ze powinieneś tez przestać żreć grzybki jak ład. Jeden po kilkudziesięciu minutach jakiegoś tam gościa z Zimbabwe przeciwko WBA wróży mu przyszłość jak JT (bez na razie jakichkolwiek przesłań IMO) a drugi nie ma argumentu żeby podważyć fakt o którym wspomniał ajer.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Oho. Drugi po użytkowniku kurwerr, który trafia na moją listę. Tamten też tu się buntował jak pisałem o Stonesie, a później Mourinho chciał go kupić za miliard funtów. Ale on się pewnie nie zna na piłce.

 

Spotkamy się za jakiś czas i zobaczymy czy posypiesz łeb popiołem.

 

A tak w ogóle to oglądałeś jakiś mecz w którym grał Galloway czy pierdolisz to, bo to Anglik i nic z niego nie będzie? :D

Odnośnik do komentarza

I tak i nie. W Evertonie wątpię czy kiedykolwiek się sprawdzi w Champions League, co jednak jest dosyć dobrym wyznacznikiem (obok ME i MŚ) prawdziwej klasy.

 

Poza tym lad - już bez przesady z tym hejtem na Chelsea. Zouma, Cahill i jakieś nołnejmy (Terry'ego nie liczę, bo Stones miałby go zastąpić) to dla Janka nie powinna być zbyt wielka konkurencja. A młody Anglik kupiony za 30-50mln funtów byłby przez Chelsea pielęgnowany ;)

 

A jeżeli mówisz o Gallowayu to w sumie mogę to podtrzymać, bo jak się rozwinie na poziom Stonesa to będzie podobna sytuacja, czy to z Chelsea, czy z United, czy City.

Odnośnik do komentarza

Ale ja mówiłem o Gallowayu. On by skończył w najlepszym wypadku na wypożyczeniu w Vitesse.

 

Martinez obiecał, że wprowadzi Everton do LM. Ja mu wierzę, bo widzę jak buduje młodą, ambitną ekipę na Goodison i nie daje się dymać bogatszym. W rezerwach i juniorach jest kilku bardzo obiecujących zawodników, więc można mieć nadzieję na jakąś złotą generację.

Odnośnik do komentarza

Czy mówimy o Stonesir który chce odejść do większego klubu? Porównujesz do Kaisera czy Włocha którzy sa wyjątkami w swoim fachu w historii pilki. Żaden z nich nie miał tak narąbane w głowie żeby requestowac transfer bo za gra dla małego klubu (bo grali tez i dla większych i lepszych) a tu ze Stonesem widzę juz mentalność ma typowo mlodobrutyjska. Bycie piłkarzem teraz to lajfstajl tutaj a nie ambicje ;) dopasuje sie nieco do kasy i tyle. Stones czy podany Galloway o ile bedą dobrzy i tak trafia do lepszych klubów bo w Evertonie to sie zakisza, a płacić im nikt tyle nie bedzie co wielcy chłopcy. Zrozum to lad. I Roberto nic z tym nie zmieni ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

a drugi nie ma argumentu żeby podważyć fakt o którym wspomniał ajer.

 

Fakt? Jaki fakt? ajerkoniak wymienił dwa kraje i nic nie więcej nie napisał. Listę nazwisk podał dopiero później. I właśnie też wziął pod uwagę szeroki okres czasu. Czepacie się lada, że wspomina Moore'a, a potem padają nazwiska Facchettiego czy Beckenbauera.

Odnośnik do komentarza

Czy mówimy o Stonesir który chce odejść do większego klubu? Porównujesz do Kaisera czy Włocha którzy sa wyjątkami w swoim fachu w historii pilki. Żaden z nich nie miał tak narąbane w głowie żeby requestowac transfer bo za gra dla małego klubu (bo grali tez i dla większych i lepszych) a tu ze Stonesem widzę juz mentalność ma typowo mlodobrutyjska. Bycie piłkarzem teraz to lajfstajl tutaj a nie ambicje ;) dopasuje sie nieco do kasy i tyle. Stones czy podany Galloway o ile bedą dobrzy i tak trafia do lepszych klubów bo w Evertonie to sie zakisza, a płacić im nikt tyle nie bedzie co wielcy chłopcy. Zrozum to lad. I Roberto nic z tym nie zmieni ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dlatego właśnie Martinez to odrzucił i stwierdził, że musi chronić swoich młodych piłkarzy. Nie znamy szczegółów, łatwo tak sobie pierdolić "ooo, na hajs leci jebany gnój". Agentem Rooneya np. była bita kurwa Paul Stretford, który mu strasznie namieszał w głowie i bardzo naciskał na transfer (do Newcastle i United). Do tego dochodzi presja prasy i kibiców, więc łatwo się zagotować i zgubić rozum. Nie pochwalam tego, ale daleki jestem od takiego jednoznacznego stawiania sprawy. Na pewno nie zachował się jak Sterling albo Berahino.

 

No i w sumie nie rozumiem jak to się odnosi do jego umiejętności piłkarskich.

 

Nie bądź bardziej angielski od Anglików :)

Odnośnik do komentarza

 

a drugi nie ma argumentu żeby podważyć fakt o którym wspomniał ajer.

 

Fakt? Jaki fakt? ajerkoniak wymienił dwa kraje i nic nie więcej nie napisał. Listę nazwisk podał dopiero później. I właśnie też wziął pod uwagę szeroki okres czasu. Czepacie się lada, że wspomina Moore'a, a potem padają nazwiska Facchettiego czy Beckenbauera.

 

 

Ja Ci pokazałem kraje, które wypuściły nawet większą ilość światowej klasy obrońców w odpowiedzi na Twoje pytanie, które zabrzmiało jakby Anglia serio była w tym jakimś fenomenem. No i IMO nie są, bo Niemcy i Włosi mieli tego więcej ;>

 

A ja to bardziej wskazuje na zależność czasową w kontekście takim, że dzisiejsze talenty angielskie to już nie to samo co kiedyś. Nie wiem kurde, ale totalni debile nie trenowali anglików za KAŻDYM razem. A nawet jeden z większych talentów w historii Anglii czyli Rooney mimo wszystko jest rozczarowaniem.

 

lad twierdzi, że złe wykorzystanie, a ja mam wątpliwości czy aby na pewno tylko to.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mowie bo Roo odszedł bo chciał do większego klubu. Stones tez odejdzie to kwestia czasu. Oby nie nakręcili mu na głowę jak tym co wymieniłeś wyżej, ale w to watpię. Moge powiedziec ze rozmawiałem z kilkoma młodszymi chłopakami grającymi na codzień w Fulham czy Chelsea. Roberts który mieszkał w mojej okolicy nie patrzył na rozwój w Fulham i przytulił 3 banki za podpisanie kontraktu z City. Jak stwierdził "nie ważne czy mu sie uda ale jest ustawiony na całe zycie". Podobne słowa nieco ubrane w lepszy kontrast słyszałem od Bakera, Kuwomyi(chyba przekręciłem nazwisko) czy Bedforda. Ni uja w tych chłopakach piłkarskich jaj. Zreszta na każdym kursach w UK czy seminariach piłkarskich poświęcają temu najwiecej uwagi niestety bo taka jest rzeczywistość.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No tu się zgadzam, dlatego dobrze że Stones gra obecnie w Evertonie i może się tu spokojnie rozwijać. Jedynym klubem z topu do którego bym go oddał bez oporów byłoby United Fergusona, ale teraz już niczym się nie różnią od swoich sąsiadów i Chelsea. Arsenal też pewnie pójdzie tą drogą jak Wenger umrze opuści stołek.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, ja nie twierdzę, że Anglia jest fenomenem. Nie zgadzam się z tezą, że Anglia jest jakoś wybitnie słabsza niż inne kraje w kwestii obsady środka obrony. Raczej nie miałbym problemów z wymienieniem podobnej (niekoniecznie takiej samej, ale zbliżonej) liczby nazwisk jak w przypadku Niemców czy Włochów.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, ja nie twierdzę, że Anglia jest fenomenem. Nie zgadzam się z tezą, że Anglia jest jakoś wybitnie słabsza niż inne kraje w kwestii obsady środka obrony. Raczej nie miałbym problemów z wymienieniem podobnej (niekoniecznie takiej samej, ale zbliżonej) liczby nazwisk jak w przypadku Niemców czy Włochów.

 

No jak kto woli. W moim mniemaniu Włosi i Niemcy byli w tym klasę lepsi, zresztą wedle wszelakich rankingów też zazwyczaj te dwie nacje przodują w produkcji obrońców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...