Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ale paka powstała w Gdańsku, szok! W tej chwili mamy moim zdaniem porównywalny skład z Lechem i powinniśmy spokojnie walczyć o miejsce na podium. Jeszcze tylko brakuje porządnego partnera na środek obrony dla Janickiego, nadal testowany jest Piotr Polczak, ale niespecjalnie mnie taki kandydat satysfakcjonuje.

Trela (Bąk) - Leković, Janicki, Polczak, Stolarski - Borysiuk, Kacajew (Łukasik, Pietrowski) Makuszewski, Pawłowski, Vranjes - Sadajew (Aleksić).

Wielką niewiadomą jest teraz trener, Quim Machado nie ma zbyt imponującego CV, jego jedyny sukces to awans z Feirense do portugalskiej ekstraklasy. Oby tylko nie było żadnych nerwowych ruchów, trzeba dać mu czas popracować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No transfer Wojtkowiaka czy Olkowskiego do Koln dobitnie pokazuje jaką renomę ma E-klasa w porównaniu do 2.Buli (można dodać Gikiewicza do Brunszwiku, czy Borysiuka do Kaiser).

Nie manipuluj. Po pierwsze chodzi o finanse, po drugie Borysiuk odszedł do Kaiser gdy grali w BuLi.

 

Trochę czasu minęło - jeszcze ktoś ma wątpliwości, że Lechia jest 3. siłą w Polsce? :)

Jedyna wątpliwośc czy nie jest siłą drugą...

Odnośnik do komentarza

 

No transfer Wojtkowiaka czy Olkowskiego do Koln dobitnie pokazuje jaką renomę ma E-klasa w porównaniu do 2.Buli (można dodać Gikiewicza do Brunszwiku, czy Borysiuka do Kaiser).

Nie manipuluj. Po pierwsze chodzi o finanse, po drugie Borysiuk odszedł do Kaiser gdy grali w BuLi.

 

Trochę czasu minęło - jeszcze ktoś ma wątpliwości, że Lechia jest 3. siłą w Polsce? :)

Jedyna wątpliwośc czy nie jest siłą drugą...

 

Sory, ale mówisz to o klubie, gdzie głównym napastnikiem ma być gość, który nie potrafi zdobywać bramek. W dodatku o całkowicie przemeblowanej drużynie, z nowym trenerem, a te hity transferowe to tylko jak na nasze podwórko. Przecież większość tych graczy w zeszłym sezonie grzało ławę (Łukasik, Borysiuk, Pawłowski, Ribeiro, Bougaidis, Kacajew, Dźwigała też grał raczej w kratkę) i niewiadomo jak wejdą w sezon. Gerenalnie może być fajnie, ale wcale nie musi, więc bym nie szalał z entuzjazmem.

Odnośnik do komentarza

To czekam na propozycje - kto twoim zdaniem jest 3. siłą w Ekstraklasie. Bo skoro nie Lechia, to musisz miec jakąs inną propozycję. Podkreślam: chodzi o 3. siłe w Ekstraklasie, której mistrz ma kłopoty z kelnerami, a 2. drużyna z rybakami, nie rozmawiamy o 3. sile w Europie.

Poza tym co innego mozliwości, a co innego efekty - chyba nikt nie sadzi, że Kostaryka jest wśród 8 najpotężniejszych drużyn świata? Liga jest na szczęscie bardziej miarodajna niz turniej kończony play-offami. Jestem spokojny o to, że Lechia nie pójdzie drogą Polonii Wojciechowskiego, z którą porównania są idiotyczne. Mi to bardziej przypomina Wisłę kupioną przez Cupiała.

 

Ocenianie po jednym meczu jest żałosne. Poza tym druga połowa była niezła. Ktos liczył na 26 zwycięstw Lechii w przed podziałem na grupy?

 

I jeszcze jedno - nigdzie nie pisałem, że Lechia ma pewne miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu (choć ja tak obstawiam), chodzi o to, że jest wśród 3 klubów w Polsce w których jest najwiekszy sens grać - baza, zarobki, możliwośc sukcesów. Sukcesów na miarę klubów Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

O kurde, Lechia niezła jest. Z FCN wypożyczyli Colaka. Urodzony w Niemczech niespełna 21-letni Chorwat nawet zagrał 7 razy w Bundeslidze, po tym jak w zeszłym sezonie rządził w drużynie rezerw (17 goli i 6 asyst w 26 meczach). W BuLi nie błyszczał, ale wtedy cała drużyna raczej grała katastrofalnie. Jestem bardzo zdziwiony, że FCN go wypuściło. Byłem pewien, że po spadku Colak będzie odgrywał znaczącą rolę w zmaganiach na drugim froncie, a tu proszę - poszedł do Lechii. Warto dodać, że Colak to etatowy reprezentant chorwackich drużyn młodzieżowych, także nie jest randomowym szrotem zza Odry ;)

 

A widzę jeszcze Tobias Weis ma przyjść, hoho.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...