Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Źle się dzieje w Gdańsku.

W poniedziałek Rada Nadzorcza Lechii Gdańsk podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji wiceprezesów zarządu Andrzeja Juskowiaka i Artura Waśkiewicza. Na ich miejsce powołanych zostało dwoje nowych członków zarządu.

Nowymi członkami zarządu zostali radca prawny Agata Kowalska i Dirk Willers, przedstawiciel większościowego akcjonariusza Lechii.
Także w poniedziałek rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Klubu złożył Dariusz Krawczyk, który pozostaje członkiem Rady Nadzorczej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
Antonio Čolak zostaje w Lechii Gdańsk. Gdański klub zdecydował się go wykupić z 1.FC Nürnberg VfL, z którego był wypożyczony - informują niemieckie media.

 

21-letni Chorwat w minionym sezonie zagrał w 30 meczach ekstraklasy, w których zdobył dziesięć goli.

http://www.90minut.pl/news/251/news2518500-Antonio-Colak-zostaje-w-Lechii.html

Dobry ruch klubu, choć nie wiem za jaką kasę.

Odnośnik do komentarza

Mnie Głowacki nie przekonuje. Mamy genialnego Gersona i Janickiego, który grał przecież w reprezentacji. Fakt, że w ostatnich meczach na stoperze musiał grać Borysiuk i Vranjes. Należy się zgodzić, że przydadzą się wzmocnienia na pozycji stopera, ale nie wiem, czy dobrym pomysłem jest sprowadzenie 36-letniego Głowackiego, który za grosze grać przecież nie będzie. Fajny by był jakiś młody obrońca.

 

Z polskiej ligi ciekawym wzmocnieniem mógłby być Wójcicki ze spadającego Zawiszy oraz bracia (niestety w duecie) Mak, bo tego w Lechii brakuje. Na bramce wzmocnienia są konieczne, może opluty w Szczecinie Janukiewicz dałby się namówić.

 

Starzyński to też pozycja, którą należy wzmocnić. Mila odkąd przeszedł do Gdańska nie zagrał chyba pełnego meczu. Cieszą te wzmianki o wzmocnieniach, bo widać, że ludzi odpowiedzialni za transfery, wyciągnęli nauczkę z poprzednich wpadek.

Odnośnik do komentarza

Kosecki blisko Lechii, spoko transfer, przyda się na wzmocnienie konkurencji. Ale trzeba jeszcze podziałac na rynku. Póki co padają dość słabe pomysły w rodzaju Głowackiego lub Czernycha. Fajnym transferem byłby Wilczek, ale i on z kolei nastawiony na zagranicę więc temat upadł. Przerwa wakacyjna krótka więc trzeba szybko kadrę skompletować a u nas konkretów brak. Całe szczęście że na kolejny sezon zostają Colak, Friesenbichler i Nazario.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...