Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

 

może Moniz padł ofiarą jakiegoś wewnętrznego układu, bo nie sądzę, żeby TSV było atrakcyjniejsze od Lechii

 

TSV jest mniej atrakcyjne od Lechii? cos Ty cpal? ;)

 

no ok, bogata historia, fajnie, ale to wciąż 2. Bundesliga, kiedy Lechia gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, a co za tym idzie, istnieje dużo większa szansa na puchary, albo zbudowanie potentata na arenie krajowej właśnie z Lechią

 

mógł coś z gdańską drużyną osiągnąć, a dopiero potem uciekać

 

@keith, murowanym następcą Probierza był Thomas von Heesen, ale pojawił się Moniz, może powróci jego temat

Odnośnik do komentarza

 

nie zgadzam sie - dla mnie 2. Bundesliga (tym bardziej w takim klubie jak TSV) to wciaz duzo wyzsza polka niz nasza Ekstraklasa. i to bez wzgledu czy w polskim klubie sa puchary czy nie.

mysle, ze sensem zycia trenera pilkarskiego jest zdobywanie trofeow, z TSV nie ma na to szans przez najblizsza dekade

 

Ja tam zawsze myślałem, że zarabianie pieniędzy. Lechia żadnego pucharu nawet w Polsce nie wygra przez najbliższe lata (przewaga Legii jednak jest dość spora, a też nie pracują tam idioci i klub nadal się rozwija), a drugie czy trzecie miejsce w zapyziałej lidze to raczej żadne wielkie osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza

walka o mistrzostwo kraju w zapyziałej lidze wydaje mi się wciąż bardziej ekscytująca jak wyjazdy do Inglostadtu czy Aue. no ale może geniusz Moniza sprawi, że TSV w trybie warunkowym awansuje do Bundesligi i zacznie rozdawać karty.

Podejrzewam, że TSV zapłaciło mu dużo lepiej, a Ingoldstad wcale nie brzmi gorzej od Łęcznej czy Chorzowa.

Odnośnik do komentarza

 

walka o mistrzostwo kraju w zapyziałej lidze wydaje mi się wciąż bardziej ekscytująca jak wyjazdy do Inglostadtu czy Aue. no ale może geniusz Moniza sprawi, że TSV w trybie warunkowym awansuje do Bundesligi i zacznie rozdawać karty.

Podejrzewam, że TSV zapłaciło mu dużo lepiej, a Ingoldstad wcale nie brzmi gorzej od Łęcznej czy Chorzowa.

 

No i frekwencja na TSV jest wyższa niż na Lechii

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam sie - dla mnie 2. Bundesliga (tym bardziej w takim klubie jak TSV) to wciaz duzo wyzsza polka niz nasza Ekstraklasa. i to bez wzgledu czy w polskim klubie sa puchary czy nie.

a ja uważam, że gdyby Lechia wywalczyła europejskie puchary, Moniz zostałby w Gdańsku

Odnośnik do komentarza

No no - 4 mecze wyjazdowe dają 4 runde minimum - ciekawe jakiego rywala widziałbyś w 4. rundzie: z Azji czy z Kaukazu, ale to oznacza powazne szanse na faze grupową. Tak wybieram Lige Europy nad 2 lige Niemiec. Poza tym Lechia to w tej chwili 3. siła w Polsce, nie sadzę, zeby drugoligowe TSV było dużo wieksza trampoliną do sławy - chyba, że mówisz tylko o kasie.

Odnośnik do komentarza

jeżeli...

 

Poza tym wg Kinasa mieliby sznasę na 4 runde eliminacji z czym się zgadzam - nie widziałem istotnej róznicy miedzy Legią, Lechem, a Lechia w wiosennych meczach w Gdańsku. Pod wodza Moniza Lechia zrobiła spory postęp. Wlasnie dlatego żałuję, ze nie grają w europejskich pucharach, bo rokowali spore nadzieje.Oczywiście ważne też losowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...