Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już bez przesady. Rahoui i Rippoli to jakieś nieporozumienie. Lechia w ogóle nie odczuje ich straty. W zasadzie to nawet zyska, finansowo, bo nie będzie musiała ich utrzymywać. Wiadomo grosze, ale zawsze coś. Rasiak miał na koniec 2/3 dobre spotkania. Nie widzę sensu trzymania go w klubie. Zwłaszcza, że Probierz chce stworzyć waleczny zespół, a Rasiak do takich nie należy. Airapetian, ekhm, kto? Cały sezon kontuzjowany. Nie ma przesłanek ku temu by miał zostać. Brożek. Ma nazwisko więc pewnie się ceni, a grał przeciętnie. Na pewno nie wyróżniał się, a czasami nawet zawodził. W jego miejsce przychodzi Pazio, który pokazał się w Polonii z dobrej strony i powinien być wzmocnieniem klubu. Chociaż nie powiem, optymalnie by było mieć ich obu. Surma na pewno zapisał się w historię Lechii, ale sentymenty na bok. Ostatnio czytałem, że ma grać w.... Puszczy Niepołomice i to chyba najlepiej podsumowuje jego obecną wartość sportową. Po prostu nadszedł jego czas. Jedynie Ricardinho wydaje się być osłabieniem. Wydaje się, bo powiedzmy sobie szczerze, dobrze to on grał tylko jesienią. Wiosną miewał już tylko przebłyski. Chociaż na pewno by się przydał bo jednak po prawej stronie z Deleu potrafił czasami zrobić różnicę. Jestem tylko ciekaw jak wysoka jest ta kwota odstępnego o której się mówi?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Spokojnie, Legia też już miała wygrać wszystkie 37 spotkań. No właśnie, Legia, za dwa tygodnie Lechia gra właśnie w Warszawie i zobaczymy z jakiej strony tam się pokaże. Trzeba jednak przyznać, że ich gra wygląda nieźle i w sumie tylko spotkanie z Ruchem było ciężkie do odbioru. Jeśli będą punktowali regularnie u siebie i na wyjeździe to myślę, że w Gdańsku, przy sprzyjającym wietrze mogą nawet powalczyć o europejski puchary. Jednak tak jak pisałem, to dopiero początek sezonu, a przecież szalenie ważne będzie ostatnie 7 kolejek.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

O borze, nie ma to jak dać linka z maja. Sprawa teraz jest już praktycznie przesądzona.

 

http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,15202152,Niemcy_i_Szwajcarzy_kupuja_Lechie_Gdansk__Za_4_miliony.html

 

Ja obawiam się że to kolejna mina, znów będą obiecywać gruszki, a skończy się sprowadzaniem szrotu za grosze. jedyny plus to możliwość nawiązania współpracy z FC Koln, w którym Wernze ma udziały. Ale patrząc na dostępne informacje o jakimś tajemniczym konsorcjum szwajcarsko-portugalskim, prędzej spodziewam się jakiegoś cwaniaka próbującego zarobić niż filantropa sypiącego milionami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...