Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział, że przede wszystkim jest to argument przeciwko piłkarzom. Chyba w C+ ostatnio mówili, że Probierz swego czasu zwyciężył m.in. w dwóch kategoriach w przeprowadzanej przez nich wśród piłkarz ankiecie. Z jakim trenerem najbardziej chciałbyś pracować oraz z jakim trenerem najbardziej nie chciałbyś pracować. Warto też zaznaczyć, że Probierz do tej pory trenował zespoły średnie (Jaga) lub słabe jak ŁKS czy Bełchatów. No, a Wisła to już co innego. Renomowany klub, z dobrze opłacanymi zawodnikami z często pewnie wybujałym ego i może wyjątkowo im nie podeszły jego metody treningowe? Zwłaszcza, że z Arisu też podobno odszedł bo chciał zrobić porządek z "gwiazdami", a władze klubu za bardzo mu w tym nie pomagały. Jak na moje łączy się to w logiczną całość. I wystarczy wspomnieć co osiągnął w Wiśle Petrescu, który też raczej ma twarde zasady. A warunki wówczas miał o niebo lepsze

 

No i trzeba pamiętać, że w Jagiellonii poza PP i SP miał lidera po jesieni i ostatecznie skończył na bardzo dobrym 4 miejscu. Ok, Grosicki mógł robić różnicę, ale chyba przesadą jest przypisywanie całych zasług tylko jemu? Zwłaszcza, że to jak by na to nie patrzeć właśnie u Probierza Grosicki osiągnął świetną formę i zasłużył sobie na transfer.

 

Może i jest to w jakimś tam stopniu przereklamowany trener, ale myślę, że w Jagiellonii pokazał, że jak da mu się popracować i zawodnicy mu zaufają to potrafi osiągnąć sukces. No bo chyba nikt w Białymstoku nie liczył, że będą walczyć wówczas o mistrzostwo? No, a potem trzeba przyznać, że wybierał kluby, które przechodziły i w sumie do teraz przechodzą bardzo ciężkie chwile. Bełchatów spadł, ŁKS przestał istnieć, Aris ledwo się utrzymał i przeciętna, przepłacona Wisła. Ja bym go nie skreślał zwłaszcza, że Lechia to klub podobnego formatu jak Jagiellonia i warunki do pracy powinien mieć przyzwoite. No, a pisanie, że Gdański klub trafił najgorzej jak tylko mógł to już zdecydowanie przesada. Poza tym patrząc po ruchach klubu: rozwiązanie kontraktu z Brożkiem, nie przedłużenie z Surmą w Gdańsku mogą szykować się większe zmiany. To już dwóch podstawowych zawodników, w tym jeden to kapitan. A ciekawe co z innymi?

 

Co do cen biletów na mecz z Barceloną. Popierdoliło ich totalnie. 280 zł za najtańszą wejściówkę? 400 zł za miejsce na prostej? Chyba, ze bardzo wierzą w magię Barcelony, która skoro to będzie jej pierwszy mecz okresu przygotowawczego pewnie wystawi słabiutki skład. A gdyby wystawiła w miarę optymalny to Lechia nie jest wówczas żadnym przeciwnikiem dla nich. Chociaż i tak gdyby załatwiono dla nich drugiego rywala, porównywalnego klasą ceny należałoby uznać za kosmiczne. Z drugiej strony pewnie wielu kibiców Barcelony się skusi bo jednak wyjazd na Camp Nou wychodzi dużo drożej. Aż sam jestem ciekaw jaka będzie frekwencja. Z jednej strony rozum podpowiada, że będzie pusto, ale z drugiej strony to jednak Barcelona...

Odnośnik do komentarza

Dawno to było. :P Tak sobie sprawdziłem i kat. A - 300, kat. B - 250, a jeśli ktoś nie posiadał karnetu to +100 zł do ceny. Tylko trzeba wziąć poprawkę, że wówczas stadion Wisły był 4x mniejszy, a samo spotkanie miało jakąś tam wagę. Teraz to będzie parodia piłki nożnej. A jeszcze sobie przypomniałem, że przecież jest Puchar Konfederacji i skład Barcy może być naprawdę mocno rezerwowy.

Odnośnik do komentarza

Lechia.net informuje, że:

"Oto lista zawodników, którzy nie wystąpią w meczu z Lechią 20 lipca:

Daniel Alves, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta, David Villa, Xavi, Cesc Fabregas, Pedro, Victor Valdes, Sergio Busquets i Jordi Alba. Grają w Pucharze Konfederacji i do treningów wracają pod koniec lipca."

 

Podobnie było z Villarrealem. Mimo zapisu w umowie, ze Hiszpanie powinni wystawić pierwszy skład, Ci nas olali. W drugiej połowie wszedł wtedy Rossi i pozamiatał. Śmieszne ceny.

Odnośnik do komentarza

To jest chyba tak, że finał jest 30 czerwca i jeśli jacyś piłkarze do niego dojdą to potem FIFA zaleca trzy tygodnie urlopu. Swoją drogą nasi ligowcy po reformie mają teraz jakieś 2,5 tygodnia wolnego. :P Więc wszystko zależy od tego jak poradzi sobie Hiszpania w Pucharze Konfederacji. No i wyczytałem też, że jak Messi nie zagra to Barca dostanie 30% mniej kasy.

 

No cóż to jest biznes. Wszędzie tyle im płacą byle tylko się u nich pojawili. Podobno jednak już wszystkie loże VIP wyprzedane. Wychodzi, że z każdego miejsca na trybunach muszą dostać ponad 40 Euro (zakładając, że Barca dostaje 2 mln Euro) więc jak będzie komplet to organizator sporo na tym zarobi.

 

 

 

 

Na cholerę ja się tu produkuje:

 

http://bilety.psport.pl/home/ticket/1?title=Super-Mecz-FC-Barcelona-vs-Lechia-Gdansk

 

Po prawej stronie mamy podane ile zostało biletów. Pomijając wszystkie inne aspekty, z ekonomicznego punktu widzenia szacunek dla organizatorów. :)

Odnośnik do komentarza

może jednak to nie będzie jeden wielki piknik

 

"W środę został oficjalnie potwierdzony termin spotkania towarzyskiego Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Dbając o interesy wszystkich prawdziwych Lechistów doszliśmy do porozumienia z organizatorami meczu w sprawie zarezerwowania biletów na trybunę Zieloną na PGE Arenie. Znając specyfikę tego typu spotkań chcielibyśmy, aby tak szczególne miejsce jakim są sektory dopingowe zajęte były tylko i wyłącznie przez kibiców mających Biało-Zielone serca.

 

O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Z całą pewnością preferowani będą kibice jeżdżący na wyjazdy Lechii Gdańsk oraz osoby aktywne w środowisku gdańskiej Lechii."

Odnośnik do komentarza

Daj zmieniając temat. Byłem wczoraj na meczu U-19 z Hiszpanią i bez kozery powiem, że Kacprzycki nieźle sobie poczynał w pojedynku z wyżej notowanym rywalem. Mam nadzieję, że sporo pociechy z niego będzie w Gdańsku nadchodzących latach. :)

 

Z rówieśnikami może i daje radę, ale w Ekstraklasie na razie cieniutko. No, ale kto wie, Kosecki do nie dawna też się nie sprawdzał, a jak odpalił to konkretnie. Warunki fizyczne mają niemalże identyczne. Tyle, że Kosa ma niesamowite depnięcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...